U-17: мирова з росіянами. 25-01-2011 Юношеские сборные Украины - UA-футбол

Юношеские сборные Украины

Юношеские сборные Украины Таблица Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
25.01.2011
вторник
21:29
U-17: мирова з росіянами

25.01.2011, 17:30 | Інформ-служба ФФУ

У вівторок, 25 січня, юнацька збірна України (футболісти 1994 р.н.) розійшлася миром із російськими однолітками в другому матчі міжнародного турніру на призи Білоруської федерації футболу.

І знову швидкий гол

Як і в першій зустрічі, проти сербів, підопічні Юрія Мороза отримали м’яч у власні ворота на початку поєдинку (15-та хвилина). Утім, коли поразка вже здавалася неминучою, українці зуміли зрівняти рахунок на першій компенсованій хвилині − 1:1. В іншому матчі групи «Б» збірна Сербії розгромила юнаків із Молдови − 6:0.

На горизонті − Німеччина

Підопічних Мороза невдовзі очікує участь у відбірному еліт-раунді ЧЄ-2011. За путівку до фінальної стадії континентальної першості вони змагатимуться з 24 по 29 березня у Німеччині. Ще раніше у товариських поєдинках команда поміряється силами з фінами та ізраїльтянами.