11-го грудня відбулося чергове засідання Бюро ПФЛ України


Протистояння футболістів зі своїми роботодавцями знайшло продовження в особі О. Гребеножка та ФК „Оболонь” (Київ)

11-го грудня відбулося чергове засідання Бюро ПФЛ України


Протистояння футболістів зі своїми роботодавцями знайшло продовження в особі О. Гребеножка та ФК „Оболонь” (Київ). У зв’язку з відсутністю повної документальної бази було ухвалено рішення щодо перенесення розгляду цього питання на наступне засідання Бюро ПФЛ.

З аналогічними претензіями звернувся до Бюро ПФЛ колишній футболіст ФК „Поділля” (Хмельницький) В. Горкун та екс-футболіст ФК „Нафтовик-Укрнафта” (Охтирка) Ю. Валяєв. Після вивчення усіх матеріалів цієї справи членами Бюро претензії футболістів щодо невиконання контрактних зобов’язань було визнано правомірними.

Неадекватна поведінка вболівальників вже не раз була однією з тем засідань Бюро. Під час матчу 13-го туру чемпіонату „Карпати” (Львів) – „Арсенал” (Київ) шанувальником господарів поля було запалено та кинуто на бігову доріжку стадіону файер. Такі дії „коштували” львівському клубу 500 у.о.

Оцените этот материал:
Источник:
ПФЛ
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Alex17 (Симферополь)
Спасибо;)
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 13
Alex17 (Симферополь)
Спасибо;)
Ответить
0
0
Марче (Львів)
По-моєму,цікаво.Матч,який увійшов в книгу Гіннеса http://www.terrikon.dn.ua/posts/2935
Ответить
0
0
Марче (Львів)
Alex17 (Симферополь) Ну і цитатка навздогін,хоча pawlo (Донецьк) все правильно написав. Сайт "Нова мова": Kілька запитань стосовно спортивної лексики. Як правильно все ж буде - уболівальник чи вболівальник? ---------- Ви можете вживати обидва слова - уболівальник і вболівальник, але дотримуючись законів милозвучності (якщо попереднє слово закінчується на голосний, вживаємо вболівальник, якщо на приголосний та на початку речення - уболівальник); [На питання відповідала Ожигова Оксана Віталіївна, канд. філол. наук].
Ответить
0
0
pawlo (Донецьк)
Alex17 (Симферополь) якщо серйозно, то в цьому слові відбувається чергування. ЯЯкщо попереднє слово закінчувалось на приголосний або це початок тексту чи абзаца на письмі, то — уболівальник. Якщо попередній звук був голосний — вболівальник
Ответить
0
0
Alex17 (Симферополь)
2Марче (Львів) тонкий львовский юмор...
Ответить
0
0
o_chub (Львів)
Цікаво, а у ПФЛ існує калькуляція розміру штрафу в задежності від к-сті запалених файєрів? Скільки файєрів можна запалити за 500 баків? Може нас дурять і ми могли б запалювати за ті ж 500 баків аж 3 файєри????
Ответить
0
0
o_chub (Львів)
Марче (Львів) 12.12.06 09:36 :))) 5 балів!
Ответить
0
0
Марче (Львів)
Alex17 (Симферополь) 11.12.06 23:18 Все просто:якщо я вдома(на "Україні") переживаю за Карпати,тоді я вболівальник.А якщо десь у Сімферополь їду,або з Пивом(пивом) у барі тоді уболівальник. А якщо Карпати виграють,о,тоді я відщастяпищальник.
Ответить
0
0
зелёный змей (Львов)
Alex17 (Симферополь не "болільник" то точно
Ответить
0
0
Alex17 (Симферополь)
2Пиво (Львів) А как по-украинский правильно: Вболівальник или Уболівальник
Ответить
0
0
Пиво (Львів)
Марче, шо за настрої???? Випить це звичайно гут, але не з горя, а з радості.
Ответить
0
0
Марче (Львів)
Я був на матчі і мимоволі став свідком цього дикого інциденту.В результаті отримав дуже сильну душевну травму.Тепер я вимагаю від ПФЛ,щоб з тих 500 доларів мені віддали хоча б десятку. Дуже випить хочеться...
Ответить
0
0
Пиво (Львів)
Знов Карпати шльопнули. Аж один тиждень їх не чіпали. От би за ті гроші випустили буклети і роздавали їх безкоштовно, зробили на стадіонах наглядну агітацію, як не слід себе вести. Але ж де там. Якщо уболівальники почнуть себе чемно поводити обірветься халява, тому там не зацікавлені, щоб на стадіонах був порядок.
Ответить