Лігу Європи найкраще дивились на ICTV

Лігу Європи найкраще дивились на ICTV


26 серпня останні матчі плей-офф Ліги Європи за участю українських клубів показали чотири телеканали.

Найвищі показники мала трансляція «Карпати» - «Галатасарай» (Туреччина), який вийшов на ICTV і мав рейтинг 3,68%, частку 12,84%, аудиторія «18+», загальнонаціональна панель GFK. Таким чином футбольна трансляція перевищила середній показник каналу за минулий тиждень (8,35%).

Так само футбол у ці дні перевищив середні показники і інших каналів: зокрема, «Дніпро» - ЛЕХ (Польща) на ТЕТі взяв рейтинг 1,3%, частку 3,88%, тоді як середній показник каналу - 2,06%; на «Кіно» - «Металіст» - «Омонія» (Кіпр) мала 1,01%, частку 2,91% (середня частка каналу - 1,04%), а «Таврія» - «Баєр» (Німеччина) на каналі «Футбол» взяла рейтинг 0,17%, частку 0,48% при середній частці каналу 0,34%, загальнонаціональна панель..

Всі футбольні трансляції мали вищі показники у великих містах з населенням понад 50 тисяч.

Оцените этот материал:
Источник:
Телекритика
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
santanasan (Kharkiv)
ИгорЪ (Харьков) --- кино в харькове на комнатную антенну ловится в метровом диапазоне на частоте 93,25 мГц. раньше на этой частоте дублировали канал дециметровый тет, а сейчас на этой частоте другая картинка идет, как выяснилость S-tet+кино, ну а с начала нового сезона (у телевизионщиков он начинается с 1 сентября) этот канал вроде обещали переименовать в 2+2.
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 34
santanasan (Kharkiv)
ИгорЪ (Харьков) --- кино в харькове на комнатную антенну ловится в метровом диапазоне на частоте 93,25 мГц. раньше на этой частоте дублировали канал дециметровый тет, а сейчас на этой частоте другая картинка идет, как выяснилость S-tet+кино, ну а с начала нового сезона (у телевизионщиков он начинается с 1 сентября) этот канал вроде обещали переименовать в 2+2.
Ответить
0
0
ИгорЪ (Харьков)
а у меня нет канала КИНО, а ТЕТ херово показывает))))я на стадик стараюсь попадать.
Ответить
0
0
Хохол за Иорданом (Хайфа)
Три слова коментатору на АЙСИТИВИ. -Не позорь профессию! Это было просто невозможно! Уважаемый, у вас кто-то умер? При чем и перед матчем в Стамбуле, и перед матчем во Львове! Это не Генченберлиг забивал Галатасараю! И даже не Барса! Это были НАШИ КАРПАТЫ!!! Короче, если для того, чтоб этот урган эмоций, больше не пустили к микрофону, нужно десяток раз позвонить в редакцию канала, я готов!
Ответить
0
0
santanasan (Kharkiv)
archi_d (Борисполь) 30.08.10 13:35 --------- а что других общедоступных каналов нету, тот же иств, или 1+1, или стб. по ним что нельзя показывать? начались в одно время, ну и замечательно каждый болельщик смотрит тот матч который ему интересен, а результаты остальных он и из обзора увидит. а на счет слез денисова, и что он типа туда даже ни одного журналиста не послал, поскольку не успел бы прислать видео, ну так звыняйте, а почему тот же 2+2 видео получил и все голы с зари в профутболе показал. просто не умеет человек работать в жестких рамках, конечно удобней работать в режиме монополии и самому диктовать всем свое хАчу, а вот так, когда нужно с другими каналами договариваться, \"..это какой-то позор..\"
Ответить
0
0
Почти Киевский (Бровари)
Я думаю с таким рейтингом ICTV должно покупать пакет трансляций ЛЕ с участием Карпат!!!
Ответить
0
0
Ту-134 (Черкаси)
vazil (Северодонецк) 30.08.10 15:10 погано. мене не задовольнило. але нікого іншого я б не дивився (навіть якби там був 5-3 рахунок) тому що грала команда яка мене цікавить ДК, всі інші мене менше цікавлять і якщо на перегляд іншого матчу витрачати 2 години то дивитись на гру, а не на пародію 4 години у вихідний коту під хвіст забагато.
Ответить
0
0
spinogryz (Симферополь)
Все объяснимо. Футбол-платный канал, КИНО-тоже не у всех есть. Остается выбор между Карпатами и Днепром, но учитывая уровень соперника и результат первого матча, все становится ясным.
Ответить
0
0
meffi (Ужгород)
serg816 (Львів) Зогден на 100% Емоцій - нуль. Гливинський був би кращим (хай комусь і не подобається). Я стягнув з Youtube голи першого матчу з турецьким коментарем. Коментатор кричав і не тільки, коли їхні забивали, але й коли наші. А Моралес - керлінг капут.
Ответить
0
0
citizen (Prolisky)
Суркис хочет сместить Данилова, для этого надо развалить Премьер Лигу и т.д. archi_d (Борисполь) 30.08.10 15:09 -------- LOL! Якщо Суркіс захоче знищити ПЛ, він зробить це простим підписом на папері. Саме ФФУ надає ПЛ повноваження на проведення чемпіонату. Як дає, так само може і забрати. І нікого \"знищувати\" немає потреби. Насправді, це Ахмєтов хоче знищити Суркіса та поставити на місце голови ФФУ \"сваєво чєлавєчка\" (як це він зробив у ПЛ). Саме це є причиною всіх цих сварок, саме Ахмєтов їх розв\'язав. А страждаемо, ми - глядачі.
Ответить
0
0
citizen (Prolisky)
Денисов сказал что матч Зари был в 19 когда они показывали ШД а если бы Заря была в 17 показали бы еще и матч из Луганска. archi_d (Борисполь) 30.08.10 13:35 Якщо не помиляюся, Зоря у пулі ТК Футбол. Саме вони повинні були домовитися з клубом про початок трансляції. Якщо не домовилися - то їхні спільні проблеми, а не Суркіса. Повеселила ситуація : Дєнісов скаржиться глядачам на неповагу ФФУ до його каналу (деякі матчі проходять у один час), а потім через кілька хвилин його колега, показуючи результати матчів в Іспанії, сказав \"Остальные 6 матчай проходят в эти минуты\" :)))
Ответить
0
0
vazil (Северодонецк)
Ту-134 (Черкаси) 30.08.10 14:05 \"і ще. мені хочеться дивитись ГРУ\" Ну и как Динамо? Красивая игра? Ходьба пешком
Ответить
0
0
archi_d (Борисполь)
Время матчей в Италии или Англии не назначает национальная федерация. В Англиии Премьер Лига английскую федерацию вообще загоняет под лавку. Если Премьер Лига проводит соревнование то она и время назначает. А у нас как всегда что попало. Суркис хочет сместить Данилова, для этого надо развалить Премьер Лигу и т.д. а страдает от этого ТВ а соотвественно и мы. Конец фильма.
Ответить
0
0
Volf_29 (Івано-Франківськ)
І вчора так само не-знаю-хто коментував на ут-1 МЗ-МХ - ну людині вобще пофік що на полі робиться - меле й меле, про погоду, стадіон, лігу чемпіонів, аякс, омонію, громадянство - а що на полі робить - самі дивіться. Валера (Rivne-Net) 30.08.10 14:14 -------------- гарно написав ))))
Ответить
0
0
Валера (Rivne-Net)
Та Моралес нормальний коментатор. У нього, принаймні, мінімум прижків в сторону. Циганик то любить ні з того ні з сього про тактику розвести казки. А Гливінський - то воще... Раніш я у нього не помічав, а це пару матчів подивився - ну який з нього коментатор? Йому би світську хроніку вести - несе брєд про любу фігню, 5 атак туди-сюди пробігло а він ні разу прізвище футболіста не назвав. І вчора так само не-знаю-хто коментував на ут-1 МЗ-МХ - ну людині вобще пофік що на полі робиться - меле й меле, про погоду, стадіон, лігу чемпіонів, аякс, омонію, громадянство - а що на полі робить - самі дивіться.
Ответить
0
0
West Side (Ужгород)
Денисов ноет про то ,что матчи накладываются,но для того ,чтоб нас смотрели в Европе нужна своя ниша в графике.Немцы,итальянцы,французы,англичане и даже испанцы играют практически все матчи тура в одно время.У каждого чемпионата есть свое время для трансляций.Я за тур не посмотрю все матчи в Украине -мне просто скучно от большинства матчей.3 матча в туре-больше не надо,один-два центральных отдельно,а остальные в одно время по разным каналам.Или людям в выходные нечего делать кроме как с утра до вечера смотреть на чемпионат Украниы?
Ответить
0
0
Ту-134 (Черкаси)
archi_d (Борисполь) 30.08.10 13:35 увачніше не буває))) але мене цікавить перш за все гра мої команди і я буду дитивить спочатку її, а вже потім всі інші. денісов зробив так само - показав свою команду а всі інші не вийшло бо вони наклались. тільки різниця в тому що я не звинувачую нічого в тому що мені в 20,00 в цю неділю цікавіша гра ДК проти Кривбаса а інші не цікаві, а денісов звинувачує Суркіса в тому що йому матч Зорі був не цікавим поки там не забили 8 мячів))) у них що одна камера чи один коментатор який був задіяний на матчі з ШД? якщо такий він борець за показ АБСОЛЮТНО всіх матчів в чукрі, то чого він Францію показує в запису (чи що він там зараз показує?) а Зорю записати і показати йому Суркіс не дав? і ще. мені хочеться дивитись ГРУ а не муки на полі при +62. а витратити свої 2 години на те щоб подивитись на походеньки на полі при такій жарі і подивитись як гравці пють воду мені не цікаво.
Ответить
0
0
vazil (Северодонецк)
Посмотрим на статистику, когда Шахтер в ЛЧ будет играть).
Ответить
0
0
vazil (Северодонецк)
Таврию мало кто смотрел, и это не удивительно, после 0:3
Ответить
0
0
archi_d (Борисполь)
Ту-134 (Черкаси) Ты внимательно слушал Денисова или так потрындеть решил? Денисов сказал что матч Зари был в 19 когда они показывали ШД а если бы Заря была в 17 показали бы еще и матч из Луганска. Тебе хочется чтобы матчи накладывались один на один или всё таки лучше иметь возможность посмотреть подряд три четыре игры?
Ответить
0
0
Kot_Metallist (Харьков)
Влодя (Львів) 30.08.10 13:11 ----------------------- 100% так и есть
Ответить
0
0
Ту-134 (Черкаси)
securon (Шахтёрск) 30.08.10 12:50 так і ж про те що матч Зорі та Таврії на супер матч не тягнув аж ніяк, але коли денісов побачив рахунок то подумав а чого б у всьомо цьому не звинуватити ФФУ і Суркіса? )))
Ответить
0
0
Влодя (Львів)
А на мою думку, тут головне не хто показує, а кого показують... Якби Таврію показували б на ІСТВ, а Карпати - на Футболі, то найбільший рейтинг був би в Футбола...
Ответить
0
0
lyubkolviv (Львів)
Андриан (Черновцы) 30.08.10 12:56 Просто Лех-Дніпро було жалюгідним видовищем.
Ответить
0
0
Андриан (Черновцы)
onikiy (Никополь) 30.08.10 12:49 Просто Эти Каналы Доступны Всем
Ответить
0
0
serg816 (Львів)
Велике прохання до керівництва ICTV! Поміняйте коментатора будь-ласка,нехай Моралес коментує краще біатлон,керлінг,стрибки з трампліна,плавання,а не футбол.Коли я був на ALI SAMI YEN і Карпати забили другий гол в мене був такий стан,ніби Карпати виграли Лігу чемпіонів,а прилетівши у Львів і подивившись огляд матчу,складалося таке враження,що Карпати грають не з Галатасараємв Стамбулі,а наприклад з Нивою Вінницею в 1/16 кубка України. Емоцій нуль!!!ПОЗОР Моралесу!!!
Ответить
0
0
securon (Шахтёрск)
Ту-134 (Черкаси) 30.08.10 12:37 Ничего удивительного, что матч Таврия-Байер получил самый низкий рейтинг после 3:0 в Германии. Если бы Таврия сыграла бы в гостях хотя-бы 1:0 то и к домашнему матчу интерес был бы выше.
Ответить
0
0
onikiy (Никополь)
Андриан (Черновцы) 30.08.10 12:46 а хорошковск-тв здесь причем вообще?
Ответить
0
0
Андриан (Черновцы)
Пусть ТРК Украина (Футбол) И Перший Пусть Лигу Чемпионов Показывают, А Интер И ICTV Лигу Европы:)
Ответить
0
0
Веселый Рыкун (Харьков)
Henry (Тернопіль) 30.08.10 12:36 Ох,согласен,когда Федя забил,такое было впечатление,что он комментировал чемп Албании.
Ответить
0
0
Ту-134 (Черкаси)
ааааа))))) а денісов нам розказував про долі в 9% він всього населення України ))) і про те що Суркіс йому заважає набирати рейтинги ))) в черговий раз постав \"спеціалістом\" перед громадою ))))
Ответить
0
0
Chupakabra (lviv)
Якшо ІСТВ викупить прав на показ Карпат - високий рейтинг їм гарантований. Суперники всі хороші, Карпат будуть битися, думаю багато-хто захоче подивитись:)
Ответить
0
0
Henry (Тернопіль)
Якби не повна флегматичність Моралеса - я мабуть би з цим погодився. А так...
Ответить
0
0
!Vladyslav (Ужгород)
ICTV купляйте картинку на ЛЄ!!! І третій тайм кожного ігрового дня в кінці матчу! Було би супер!
Ответить
0
0
torezzz (Чернівці)
канал \"Футбол\" поки іще не вміє \"ніс по вітру\" тримати...
Ответить