Іван Скіцко: Самі винні у тому, що втратили перемогу


Іван Скіцко: Самі винні у тому, що втратили перемогу


Після матчу "ЛТК-ІнБев-НПУ" - "Ураган" з кореспондентом UA-Футбол поспілкувався головний тренер івано-франківської команди Іван Скіцко, який коротко проаналізував гру.

- Іване Васильовичу, що зможете сказати зараз по грі?

- На мою думку, ми самі винні у тому, що втратили перемогу у цьому поєдинку. Цей шостий фол… Я вважаю, що він виник на порожньому місці. Згоден щодо червоної картки – там був відвертий фол. А взагалі були деякі епізоди, які по-різному трактувались. Наприклад, у нас були картки в деяких моментах, а у суперників, як на мене, не все свистіли, що мали би свистіти. Хочу також відмітити у складі суперників Соколовського, який багато разів сьогодні рятував господарів від голу.

- Чого не вистачило для того, щоб втримати перемогу?

Не вистачило, мабуть, концентрації на останніх секундах, інакше ми би тоді не привезли собі той шостий фол. Впевнений, що якби наші гравці були більш досвідченими та сконцентрованими, то такої ситуації можна було би уникнути. Окрім цього, нас вкотре підвела реалізація моментів. Якщо аналізувати гру по гарячих слідах, то я вважаю, що ми виглядали кращими за суперників, грали більш гостріше, але якби ми реалізували трохи більше моментів, то могли би виграти цей матч.

- Чи будуть після цього матчу зроблені якісь зміни у складі?

- Думаю, так. Ми розберемо цю гру, зробимо висновки і, відштовхуючись від цього, вже будемо думати, що нам змінити у грі, аби уникати таких помилок.

Следите за нами:


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (0)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус