Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Якщо здоровий глузд не буде відновлено, наступним кроком у такому випадку стане заява про вихід "Карпат" з Чемпіонату України та призупинення членства у ФФУ та ПФЛ
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
16.03.2007
пятница
18:22
Звернення ФК "Карпати" (Львів) до засобів масової інформації та футбольної громадськості України
Рейтинг публикации
Якщо здоровий глузд не буде відновлено, наступним кроком у такому випадку стане заява про вихід "Карпат" з Чемпіонату України та призупинення членства у ФФУ та ПФЛ

Футбольний клуб „Карпати” за свою історію неодноразово потерпав від свавілля футбольних чиновників. Це було 25 років тому, коли партійна влада СРСР ліквідовувала в адміністративному порядку неугодну команду, що була символом-втіленням незламних патріотичних настроїв Західної України. Це залишилось зараз, коли „великим чиновникам” української футбольної гри стоїть кісткою у горлі клуб, котрий не хоче стати пішаком у їх грі.

Навряд чи є таємницею, які обставини привели до пониження у класі команди „Карпати” у 2004 році. Трирічне суддівське свавілля, котре досягло свого апогею у сезоні 2003/2004 рр., коштувало тоді нашій команді, за найскромнішими підрахунками, до 10 очок - троє суддів тоді було дискваліфіковано за вкрай цинічне попрання Правил гри, а відеозаписи стали методичним матеріалом, як протипоказано судити. Цей сумний перелік можна було б продовжувати.

Попри усе – „Карпати” вижили і не тільки повернулися до вищої ліги Чемпіонату України, а й виховують чергове покоління футбольної молоді. Жодна національна юнацька команда України тепер не обходиться без вихованців клубу. Ми таки залишились єдиним „живим” клубом Західної України у той час, коли вище футбольне керівництво України байдуже спостерігало за тим, як один за одним скніли чи помирали інші.

Втім, сьогодні організація, що велично іменується Контрольно-дисциплінарний комітет, породила просто безпрецедентне за своїми цинізмом рішення.

10 гравців футбольної команди „Карпати”, головний тренер та масажист лежать хворі, уражені вірусною інфекцією. За умов такого крайнього форс-мажору вони примушують грати. Два роки тому за аналогічних обставин був перенесений матч „Дніпро” – „Металург” З. У грудні 2004 року було зроблено поступку київському „Динамо”, котре не прибуло на календарну гру до Кривого Рогу через нельотну погоду. Було санкціоновано перенос матчу останнього(!) туру минулого сезону „Металіст” - ФК „Харків” через виклик 4 гравців ФК „Харків” до молодіжної команди України. Члени Контрольно-дисциплінарного Комітету тим більше забули, що коли їх команда була при керівництві ПФЛ, переноси узагалі були буденною справою без будь-яких форс-мажорних обставин.

Ми розуміємо, що „органу футбольного правосуддя” у нинішній ситуації головне – не наша гра проти „Металіста”. Головне - нанести чергового удару по самобутньому галицькому клубу, його майбутньому. Це рішення, що суперечить усім ідеям «fair-play» і нехтує здоров’ям великої групи молодих людей, інакше, аніж геноцидом проти західноукраїнського футболу, назвати не можна.

Якщо здоровий глузд не буде відновлено, ми більше не маємо наміру приймати участь у забавах „королівства кривих дзеркал”. Ми попереджуємо, що наступним нашим кроком у такому випадку стане заява про вихід з Чемпіонату України та призупинення членства у ФФУ та ПФЛ.

Футбольний клуб «Карпати» залишає за собою право звернутися до керівних органів УЄФА щодо свого майбутнього у більш цивілізованих та прозорих чемпіонатах. Відповідальність за все це хай несуть керівні футбольні організації України. І нехай собі далі воюють. Але – без нас.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Прес-служба ФК "Карпати" Львів
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com