Відбулося засідання №18 Дисциплінарного комітету ПЛ. 26-03-2010 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
26.03.2010
пятница
12:32
Відбулося засідання №18 Дисциплінарного комітету ПЛ
Рейтинг публикации

Дисциплінарний комітет ПРЕМ’ЄР-ЛІГИ вирішив:

У зв’язку зі складністю справи та необхідністю додаткового дослідження наданих сторонами документів оголосити перерву у розгляді питання по вирішенню спору між ФК «Арсенал» і колишнім головним тренером Олександром Заваровим. Продовжити розгляд на наступному засіданні.

Через пропущений строк давності по зверненню закрити провадження по заяві колишнього футболіста Володимира Прийомова з вимогами до ФК «Шахтар».

За невиконання рішення ДК ПЛ №16 зобов’язати головного тренера ФК «Кривбас» Юрія Максимова сплатити обов’язковий грошовий внесок у сумі 2 500 гривень. Якщо Максимов не сплатить ФК «Оболонь» перший транш компенсації за дострокове розірвання контракту до 31.03.2010 р., дискваліфікувати його до моменту виконання рішення ДК ПЛ №16 в частині сплати першого траншу компенсації.

За неетичну поведінку під час матчу 21-го туру Епіцентр Чемпіонату України відсторонити головного тренера ФК «Ворскла» Миколу Павлова від участі у змаганнях на два матчі. Зобов’язати його сплатити обов’язковий грошовий внесок у сумі 5 000 гривень.

За некоректну поведінку після закінчення матчу 21-го туру Епіцентр Чемпіонату України президента ФК «Ворскла» Олега Бабаєва попередити.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Офіційний сайт Прем’єр-ліги
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com