Ілля Близнюк: "Оренди-оренди… Це тут ні до чого". 21-01-2012 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость ТВ
21.01.2012
суббота
15:39
Ілля Близнюк: "Оренди-оренди… Це тут ні до чого"
Рейтинг публикации

Екс-головний тренер маріупольського "Іллічівця" Ілля Близнюк проаналізував виступ команди у першій частині сезону.

"На мою думку, з того часу, як я залишив Маріуполь, «Іллічівець» зробив крок уперед у своєму розвиткові — хай би хто й що казали довкола. Більш того, вважаю, і в інфраструктурному аспекті, й в управлінському останній рік для клубу став переходом на новий щабель. Так само вбачаю величезний прогрес у кадровій політиці клубу й у нинішньому комплектуванні складу — нині «Іллічівець» має змогу залучати до своїх лав дуже якісних виконавців.

Однак десяте місце азовців після першої частини змагань аж ніяк не назвеш успіхом — воно не відповідає амбіціям ФК та його керівників. Утім, і в нинішньому сезоні не пізно поставити перед собою серйозніші турнірні завдання — умови для цього, наголошую, є.

Коли ж перед початком сезону очільники та тренерський штаб озвучили завдання — посісти місце в зоні Ліги Європи, зізнаюсь, добряче задумався щодо імовірності реалізації задуманого. Я не міг назвати такий перебіг подій неможливим, зате нині можу озвучити, що саме завадило «Іллічівцю» підібратися до когорти лідируючих команд, — молодість! Гадаю, її однорідного єднання з досвідом не вийшло, позаяк надто вже мало в команді футболістів, котрі бачили й пережили в своєму спортивному житті якісь складнощі й справжні звитяги. Помітно, що молоді бракувало досвіду, який би могли передати їм «дідусі». Утім, і за такої ситуації склад команди дозволяв їй поборотися за вищі місця: у тренерського штабу нині є можливість обирати гравців, котрі вийдуть у тому чи іншому поєдинку в «старті», а це, повірте, дуже важливо.

А тепер, мабуть, про головне. Нині звідусіль доводиться чути: мовляв, усі проблеми клубу — у великій кількості орендованих у «Шахтаря» футболістів. Зізнаюсь, особисто моя думка суперечить цій. Вважаю, що більшість оцих гравців є виконавцями справді високого рівня, тож абсолютно неважливо, орендовані вони чи ні. Головне — аби вони викладалися на повну й билися за честь клубу, — не за напис на спині над номером, — ні, — за те, що в тебе на грудях — герб клубу. І я вважаю, що в першій частині змагань так воно й було — хлопці старалися в кожному матчі. Проте тоді їх підвела молодість (до слова, представників «Іллічівця» найбільше в молодіжній збірній України з-поміж усіх клубів ПЛ). Зрештою, весь сучасний комерціалізований футбол просто не в змозі оминути практики оренд, і з часом їхня кількість лише збільшуватиметься, бо ж зарплатня гравців, котрі не потрапляють до основного складу, змушуватиме роботодавців тимчасово прощатися з ними.

Кажучи про проблеми, що справді існують, відзначу передовсім командну гру в захисті — лише в останніх турах у хлопців почало щось виходити, та цього все ж мало для вирішення серйозних завдань. Також дуже шкутильгає реалізація власних моментів. З огляду на це, прихід Давида Таргамадзе здається дуже доречним. Побачимо, чи зможе він влитися в колектив та підсилити його.

Ну й нарешті, оцінюючи перспективи «Іллічівця» навесні, хотілося б висловити впевненість у тому, що клуб точно не опуститься нижче нинішньої позиції, бо ж, повторюся, він прогресує. Й особисто я це помічаю".

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Газета "Український футбол", www.ukrfootball.in.ua
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]