Олександр Ільющенков: "На кожну гру виходжу з однаковими настроєм". 27-01-2012 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость ТВ
27.01.2012
пятница
14:57
Олександр Ільющенков: "На кожну гру виходжу з однаковими настроєм"
Рейтинг публикации

В незавершеному матчі «Карпати» – «Ягеллонія», зі стартових хвилин на поле вийшов молодий голкіпер львів’ян Олександр Ільющенков. Попри те, що воротар за 38 хвилин в гру вступив лічені рази, заслуга не лише захисту, але й його особиста.

Олександре, на полі ти кілька разів гучно кричав щось гравцям лінії оборони, керуючи захистом. Це за рахунок цього польська команда так мало моментів мала?

– Мені завжди тренерський штаб наголошує, щоб я підказував гравцям, керував діями команди. Захисники мають відчувати все, що робиться на полі і їм потрібна моя підказка. Так мені кажуть робити тренери і це, напевно, дає свій результат на полі.

Тобто вдала гра в захисті – це і частина твоєї заслуги?

– Ні в якому разі. Це заслуга всієї команди. Так само не лише захисників, але й атакуючих гравців, які пресингом попереду одразу руйнують перші хвилі атак суперника.

Та все ж взагалі без моментів не обійшлось. Пригадується, в «Ягеллонії» була одна нагода, коли подачу зі стандартного положення головою замикав Гржеляк.

– Там синхронно всі гравці побігли на м’яч: і наші, і їхні. Так вийшло, що у воротарському майданчику було велике скупчення футболістів. Я також пішов на м’яч. Кожен намагався зіграти по м`ячу першим.

Ти в цей момент контролював ситуацію?

– Десь в цьому моменті я трохи помилився, бо вийшов на м’яч, але так його і не дістав. Але при цьому я завадив влучно пробити нападнику. Трохи його дезорієнтував.

Тобі не прикро, що матч закінчився так швидко?

– Звичайно, що прикро. Ми переважали суперника і я впевнений, що в той час, що залишився до перерви, нам таки вдалося б забити. Але це погодні умови і з ними нічого не зробиш. Треба приймати все як належне.

Як тобі за таких погодних умов стоялося у воротах?

– Для мене це не якась новина і несподіванка. Ми за таких умов часто тренуємося. Ну, дощ. І що? Треба грати і на це не зважати.

А за той час, що таки провів на полі, що можеш сказати про «Ягеллонію»?

– Чесно? Я взагалі вперше про таку команду почув. Але на полі вони показали свої бійцівські якості. Тому було непросто, особливо на такому слизькому полі і за такої погоди. Але немає різниці, який це був матч – перший чи останній, товариський чи офіційний. Я на кожну гру виходжу з однаковими настроєм і не роблю різниці між суперниками.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК "Карпати"
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]