Фанендо Аді: "Розраховуємо стати тріумфаторами". 17-03-2012 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
17.03.2012
суббота
10:06
Фанендо Аді: "Розраховуємо стати тріумфаторами"
Рейтинг публикации

Нападник «Таврії» адаптувався у Криму й готовий до битви з «Арсеналом» за шість очок

— Фанендо, минули ваші перші місяці у «Таврії». Як оцінюєте цей період?

— Лише позитивно. «Таврія» — амбітний футбольний клуб, а це для мене дуже важливо. Успішно попрацювали на зборах, здобули вольову перемогу над «Карпатами». Наразі все чудово.

— Де комфортніше почуваєтесь — у «Таврії» чи в «Динамо»? Все-таки у Сімферополі африканський десант більший…

— Ну в Києві моїх співвітчизників-нігерійців також було чимало — окрім мене ще й Айїла Юссуф, Браун Ідейє, Лукман Аруна. Але, знаєте, національність — не головне. У «Таврії» інтернаціональний колектив — окрім «аборигенів» українців ще й серби, інші балканці. З усіма у мене сформувалися товариські взаємини. Почуваюся у Сімферополі наче вдома.

— Якщо згадувати минуле, то у «Динамо» ви майже не грали за основу. Можна сказати, що впродовж того періоду ваша фізична форма та психологічна впевненість зазнали впливу?

— Звичайно, від перебування за межами поля кондиції не покращуються. Втім, у Києві я тренувався на повну, виходив і забивав за резервну команду, але повноцінного шансу мені так і не надали. Довіра тренерського штабу в Сімферополі дуже допомогла мені відновити впевненість у своїх силах.

— Не можу не продовжити тренерську тему. Юрій Сьомін, Семен Альтман — перший вам не надавав можливостей, другий ставить в основу. Що скажете про цих спеціалістів?

— Обидва наставники дуже високої кваліфікації. Хочу виокремити властивість, яка їх поєднує, — передовсім комунікабельність. Кожен цікавиться не лише тим, як його підопічний грає, але і справами, котрі не обмежуються футбольним полем.

— Зрозуміло. Якщо ви не проти, перейдемо до теми майбутнього протистояння з київським «Арсеналом», котре цілком природно охрестили битвою за Лігу Європи. Що знаєте про майбутнього суперника?

— Якщо бути до кінця відвертим, то не так уже й багато — лише певні загальні характеристики. Знаю, що в «Арсеналі» дуже сильний тренер, високий рівень дисципліни та організації гри. Зрозуміло, що легко нам точно не буде, але увесь наш колектив повністю сконцентрований на цьому двобої, з якого ми розраховуємо вийти тріумфаторами.

— Поганого газону на стадіоні «Локомотив» не боїтеся? Саме цей фактор став на заваді проведенню матчу з «Металургом».

— Наскільки мені відомо, там вже усе нормально. Я знаю, що працівники клубу наполегливо працювали, аби поле було придатним для гри у футбол.

— Взагалі маєте досвід виступів на відверто жахливих газонах? Можливо, не в Україні, а в Словаччині?

— Мабуть, кожному футболісту бодай раз у житті доводиться випробувати подібні речі на собі. Був такий досвід і у мене. Щоправда, тоді поле не було у настільки сумному стані, як напередодні матчу з «Металургом».

— Завершимо саме погодною темою. Ви вже вдруге перезимували в Україні. За морозяної погоди відчуваєте дискомфорт?

— Дякувати Богу, майже всю зиму ми провели у Туреччині. Коли ж поверталися в Україну, то приємних відчуттів у мене було мало. Радію, що вже помаленьку теплішає.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Гліб Корнієнко, газета "Український футбол", www.ukrfootball.in.ua
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com