Новий дизайн форми – для збірних України. 18-03-2010 Национальная сборная Украины - UA-футбол
Чемпионат мира FIFA
Национальная сборная Украины Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры
18.03.2010
четверг
10:13
Новий дизайн форми – для збірних України
Рейтинг публикации

У вівторок, 16 березня, у Будинку футболу відбулася робоча зустріч головного тренера національної збірної України Мирона Маркевича з керівниками SC adidas-Ukraine, що виступає технічним спонсором ФФУ.

У ході зустрічі обговорювалися актуальні питання співробітництва сторін. Зокрема, мова йшла про реалізацію маркетингових можливостей компанії з використанням рекламних, іміджевих та інших комерційних прав національної команди України, участі її гравців у спеціальних рекламних заходах, що проводитимуться SC adidas-Ukraine протягом підготовки до фінального турніру ЄВРО-2012.

У заході взяли участь віце-президент Федерації футболу України Володимир Лашкул, співробітники ФФУ та її колективного члена і ексклюзивного агента − ЗАТ «Україна Футбол Інтернешнл».

Головному тренеру національної команди України Мирону Маркевичу та учасникам зустрічі представники технічного спонсора продемонстрували новий дизайн екіпірування для всіх збірних України з футболу. Широкій громадськості амуніція «синьо-жовтих» зразка 2010 року буде презентована найближчим часом на спеціальній прес-конференції.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформ-служба ФФУ
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com