Юрій Калитвінцев: "Хочу, щоб карпатівці зголодніли за міжнародними матчами". 31-01-2011 Национальная сборная Украины - UA-футбол
Чемпионат мира FIFA
Национальная сборная Украины Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры
31.01.2011
понедельник
13:35
Юрій Калитвінцев: "Хочу, щоб карпатівці зголодніли за міжнародними матчами"
Рейтинг публикации

Виконувач обов’язків головного тренера збірної України Юрій Калитвінцев, як і обіцяв, прилетів до Іспанії на турнір Copa del Sol. Про мету візиту та карпатівських збірників тренер розповів кореспонденту Інформаційного центру ФК «Карпати»

- Насамперед, я маю намір переглянути кандидатів до Національної збірної. Тим паче, що спаринги тут дуже хороші, команди зібралися сильні. Ну, і хлопців я давно не бачив. Відверто кажучи, я за ними трохи скучив. Тому з радістю подивився цю гру.

- Відчувається, що команда тільки-но вийшла з відпустки?

- Відчувається, але попри це «Карпати» непогано рухаються і це тішить.

- Уболівальникам «Карпат» варто хвилюватися? У першому списку збірників в 2011 році не було нікого з львівських футболістів, і лише потім з’явився Федецький…

- Він з’явився у списку не тому, що Мандзюк захворів, як дехто подумав. Ні, завтра теж можуть бути зміни в списку. Федецький у списку не через Мандзюка, а тому що він кандидат у збірну. Щодо інших карпатівців – то я хочу, щоб вони трішки відпочили. Все-таки минулий рік у них був дуже напружений. Хлопцям треба набратися нових емоцій, я б хотів, щоб вони зголодніли до міжнародних матчів. Всі, хто вже грав в збірній, залишаються кандидатами. Не виключено, що ми їх викличемо на наступний збір.

- Ігор Ощипко не грав майже півроку. У команді Мирона Маркевича він був основним лівим захисником. Зараз у нього є шанс повернутися в головну команду країни?

- Звичайно! Мені дуже приємно, що Ігор знову повернувся на поле після такої важкої травми. Я дуже зрадів, коли дізнався, що він буде грати. Приємно було побачити його знову на полі. Щиро бажаю йому здоров’я – він як був, так і залишається кандидатом до збірної.

- Чи плануєте ви відвідати наступні матчі «Карпат»?

- Я в Іспанії буду до 5 лютого. Тому, звичайно, переглядатиму усі матчі і «Карпат», і «Шахтаря».

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК «Карпати»
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]