Гецко: Нічого кращого, ніж Ракицький, у нас зараз немає. 13-03-2013 Национальная сборная Украины - UA-футбол
Чемпионат мира FIFA
Национальная сборная Украины Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры
13.03.2013
среда
08:11
Гецко: Нічого кращого, ніж Ракицький, у нас зараз немає
Рейтинг публикации

У числі захисників знову опинився Ярослав Ракицький, який пропустив кілька викликів через травми. Ситуацію прокоментував автор першого гола в історії збірної України Іван Гецко.

"Нічого кращого у нас зараз немає. Але він вже потроху відходить від своїх травм, набирає кращі кондиції. Сподіваюся, що до гри з поляками підійде в оптимальній формі. Хочеться сподіватися, що всі зберуться, розуміючи, що не так багато шансів у кар'єрі кожного пограти десь ще, на більш високому рівні, ніж чемпіонат України", - говорить Гецко.


"На жаль, всіх приспав тривалий процес призначення нового головного тренера і десь на збірній поставили хрест. І, будемо дивитися правді в очі, в цій ситуації важко чекати від команди чогось великого. Але надія вмирає останньою. Фоменко сам прекрасно розуміє весь турнірний розклад, в якому стані зараз збірна. І, судячи з нових, точніше, добре забутих старих людей у складі, буде награвати команду на перспективу", - резюмує Гецко

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: gazeta.ua

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]