"Карпаты" подают в суд на "Террикон" и "Громадське радио"


На электронный адрес сайта "Террикон" пришел пресс-релиз ФК "Карпаты" с официальными заявлениями руководства львовского клуба

"Карпаты" подают в суд на "Террикон" и "Громадське радио"


На электронный адрес сайта "Террикон" пришел пресс-релиз ФК "Карпаты" с официальным комментарием руководства львовского клуба по поводу материалов, которые были опубликованы 2 сентября на "Терриконе" под заголовком "Во Львове и Луцке не знакомы с "Честной игрой"?"

Отметим, что на ua-football.com материал был опубликован под заголовком "Договорняк" во Львове - правда или выдумка букмекеров?" (со ссылкой на сайт "Динамо" (Киев) от Шурика").

ПРЕС-РЕЛіЗ

Офіційний коментар керівництва футбольного клубу "Карпати" щодо опублікування матеріалів в мережі інтернет та інших засобах масової інформації, в яких ставиться під сумнів дотримання правил чесної гри учасниками матчу 8-го туру чемпіонату України з футболу "Карпати" (Львів) - "Волинь" (Луцьк).

3 вересня 2002 року на неофіційному веб-сайті вболівальників донецького "Шахтаря" (www.terrikon.dn.ua) у розділі "Последние новости" було поміщено матеріал анонімного (их) автора (ів) під назвою "Во Львове и Луцке не знакомы с "Честной игрой"?". У ньому автор (и), посилаючись на інформацію представників букмекерської контори "Марафон" (причому, кого саме - не вказано), відверто натякають про те, що в згаданому матчі "Карпати" - "Волинь" мав місце факт ведення "нечесної спортивної боротьби". і у зв'язку з цим букмекерська контора "Марафон" наступного дня відмовилася виплачувати виграші. Цитата: "На вопрос в чем причина, одна из самых крупных букмекерских контор на территории СНГ БК "Марафон", ссылается на пункт своих правил о разбирательстве (в том числе судебном) при наличии нечестной спортивной борьбы."

Цей матеріал викликав ланцюгову реакцію в українських ЗМі. і вже наступного дня в ефірі та на офіційній веб-сторіці "Громадського радіо" (о 09:42) з'явився сюжет та його текстовий варіант під назвою "Букмекерська контора "Марафон" заявила про нечесну боротьбу між "Карпатами" та "Волинню". У цьому матеріалі журналіст Костянтин Дульцев, мабуть, на основі коментарів представників букмекерської контори "Марафон" констатував: "керівництво букмекерської контори "Марафон" заявило про наявність нечесної боротьби у цьому матчі." Далі у тексті журналіст "Громадського радіо" ще раз стверджує, що мав місце факт заяви з боку букмекерської контори "Марафон", кажучи: "у обох команд заява "Марафону" викликала шок".

Згодом матеріал із веб-сайту "Громадського радіо" було поміщено на популярному українському футбольному веб-сайті www.dynamo.kiev.ua, а також на веб-сайті www.champion.com.ua. Крім того, цією інформацією скористалися і журналісти Першого Національного телеканалу у програмі "Світ спорту".

Керівництво футбольного клубу "Карпати" висловлює своє різке обурення появою в цих та інших українських ЗМі матеріалів, що кидають тінь на діяльність львівського клубу, на команду "Карпати" (Львів), її тренерів та вболівальників. ФК "Карпати" (Львів) категорично заявляє, що усі присутні на матчі стали свідками напруженої та безкомпромісної гри з дотриманням усіх правил "Чесної гри". Матеріали такого характеру завдали шкоди іміджу та репутації ФК "Карпати" (Львів) і всьому українському футболу.

З усією відповідальністю заявляємо, що будемо добиватися покарання винних у поширенні неправдивої інформації про ФК "Карпати" (Львів) у судовому порядку. Керівницво ФК "Карпати" (Львів) готує судовий позов на ті ЗМі, котрі поширили неправдиву інформацію у своїх матеріалах, а саме: веб-сайт "www.terrikon.dn.ua" та "Громадське радіо". Якщо ж виявиться, що журналісти цих ЗМі мають у наявності офіційні заяви керівництва або представників БК "Марафон", у такому разі клуб судитиметься з БК "Марафон".

Прес-служба ФК "Карпати"


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (0)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус