"Карпаты": Со словаком уже расстались


Львовский клуб одним из первых начал подготовку ко второму кругу

"Карпаты": Со словаком уже расстались


Львівські "Карпати" одними з перших розпочали підготовку до другого кола чемпiонату серед команд вищої ліги. Нині підопічні Мирона Маркевича перебувають у Трускавці.

20 грудня львiв'яни провели товариський матч із трускавецькими "Карпатами", у якому перемогли 2:0. У другому таймі відзначились Сучков та Платон. Львів’яни грали у такому складі: Дейнека (Кісак 51), Іщенко, Іванський, Веприк, Лучкевич, Даниловский, Распопов, Шмаков, Сучков, Піцур (Беляков 76), Фещук (Платон 46). У цій грі тренерський штаб мав бажання подивитися за діями молодих гравців та тих, що перебувають у клубi на оглядинах. Що до воротарів, то карпатівці запозичили їх у місцевої команди, адже уся воротарська рать команди готується у Брюховичах під керівництвом Володимира Журавчака.

Із жодним з можливих дебютантів контракти не укладені. Нагадаємо, що у Трускавці перебувають оборонець мінського "Динамо" Андрій Распопов, півоборонець Олексій Осипов та нападник стрийської команди „Газовик-Скала” Роман Піцур. Але керівництво львівської команди ще веде переговори з цими гравцями та їхніми попередніми клубами.

Натомість словацький оборонець Міхал Турок уже залишив тренувальний табір "зелено-білих".

І ще одна суттєва новина. Другий тренувальний збір „Карпати” проведуть не в Бразилії, як планувалося раніше, а Туреччині. Поїздка запланована на 12 січня.

Павло ПИЛИПЧУК (Львiв)

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус