Турция "зарубила" украинский вариант календаря (обновлено)


Следующая встреча представителей нашей группы состоится ориентировочно 18 февраля

Турция "зарубила" украинский вариант календаря (обновлено)


Как сообщает корреспондент ua-football.com, представителям нашей отборочной группы ЧМ-2006 в Германии не удалось прийти к единому мнению относительно календаря проведения матчей.

Обсуждение календаря началось сегодня с утра и закончилось буквально несколько минут назад. С "украинским" вариантом календаря представители иностранных делегаций не согласились сразу, однако в ходе диалога удалось прийти к приемлемому варианту для всех... кроме турков. Мотивируя свою позицию высоким рейтингом сборной, турки потребовали, чтобы первые три матча они играли дома плюс участия в последнем туре отборочного турнира. С этим были не согласны остальные делегации и обсуждение зашло в тупик.

Как отметил президент Федерации футбола Украины Григорий Суркис, если бы у участников встречи в запасе был еще один рабочий день, стороны все же пришли бы к компромиссному варианту.

Теперь же решение вопроса касательно календаря откладывается, а новая встреча представителей нашей отборочной группы состоится ближе к 18 февраля. Если же и на ней стороны не найдут решения, которое устроит всех, то состоится обязательная в таких случаях жеребьевка.

Также предлагаем вашему вниманию реакцию непосредственных участников переговоров по их итогам, размещенную на официальном сайте ФФУ.

Президент Федерації футболу України Григорій Суркіс:

„Незважаючи на те, що нам не вдалося досягти консенсусу у важливому для всіх питанні, сьогоднішнє знайомство для нас досить важливе. Перш за все це сприятиме проведенню матчів у нашій групі дотримуючись принципів Фейр Плей та подальшій реалізації спільних проектів. Нами підписано тільки один з двох важливих меморандумів: визначилися з датами ФІФА, рекомендованих для проведення товариських матчів, коли ми проводитимемо офіційні зустрічі у групі: 17 листопада 2004 року та 18 серпня 2005. Абсолютним критерієм підписання меморандуму щодо календаря матчів у групі є підписи представників усіх семи національних федерацій, адже всі знаходяться на рівних умовах. На жаль сьогодні взаєморозуміння нам не вдалося знайти. Та все ж я наголосив на тому, що жеребкування ФІФА у Цюриху буде досить жорстким для усіх команд.

Не можна говорити, що якась із асоціацій проявила себе не в межах толерантності та взаєморозуміння. Кожна з країн виявила компроміс і пішла назустріч один одному. Ми як гостинні господарі намагалися якомога більше сприяти досягненню єдиної думки. І все ж турецька делегація чомусь була непоступливою. Зберемося за деякий час, щоб все ж таки отримати календар матчів”.

Чабаноглу Кан, менеджер збірної Туреччини:

„На початку роботи ми без вагань погодилися на підписання меморандуму щодо визначення дат для офіційних матчів у нашій групі. В останній момент з’явилася версія календаря, підтримана шістьма національними асоціаціями, але у головного тренера команди не знайшла підтримки, адже запропонована стратегія для нас неприйнятна”.

Тлекбек Акпаєв, перший віце-президент асоціації Казахстану:

„Ми задоволені тим прийомом, який влаштувала нам гостинна українська земля. Вперше беремо участь у подібних заходах від Європи і раді відзначити, що зустріч пройшла на високому рівні, ми плідно попрацювали. Незважаючи на невдачу на останній стадії переговорів, сподіваємося, що до 18 лютого ми ще раз зберемося і відпрацюємо остаточну версію календаря”.

Вассіліс Гагаціс, президент футбольної асоціації Греції:

„Ми всі розуміли, що відразу досягти компромісу буде досить складно, адже сьогодні на переговорах зібралися представники різних країн. Ми це чудово розуміли перед тим як їхати до вашої країни. Я вдячний президенту ФФУ Григорію Суркісу, який доклав усіх зусиль аби ми якнайшвидше досягли компромісу у всіх спірних питаннях. Шість країн проголосували за прийняття календаря, однак отримали опір з боку Туреччини. Переконаний, що ми зустрінемося до 18 лютого і владнаємо всі спірні питання, адже жеребкування ФІФА – це найгірший варіант, що може бути”.

Валерій Чоларія, генеральний секретар федерації футболу Грузії:

”Ми сподіваємося, що на наступній зустрічі, котру ми проведемо до 18 лютого, вдасться все ж досягти спільних домовленостей. Я вдячний за українську гостинність і особисто президенту національної федерації Григорію Суркісу за те, що всіляко намагався сприяти досягненню компромісу і створенню чудової робочої атмосфери, яка панувала протягом усього засідання”.

Старова Сулейман, генеральний секретар футбольної асоціації Албанії:

„У нас вже є досвід подібних зустрічей – кілька років тому в Німеччині ми працювали протягом 9 годин, а в Норвегії – 8. Переконаний, що жодна з країн не хоче жеребкування, тож це сприятиме тому, що ми на наступному засіданні зможемо досягти згоди. Хочемо подякувати президенту ФФУ за плідне сприяння у сьогоднішній роботі, за його намагання створити належну робочу обстановку та якнайшвидшого досягнення компромісу. Не виключено, що ми проситимемо ФІФА перенести далі фіксовану дату здачі календаря - 18 лютого”.

Хансен Джим, генеральний секретар Футбольної асоціації Данії:

„Єдиним і найважливішим ключем сьогоднішньої проблеми на мій погляд стало протистояння між Туреччиною та Грецією у створенні календаря. Досить важко створити єдину думку, коли відразу сім команд намагаються опрацювати єдиний календар. Хочу подякувати українській федерації за теплу зустріч і сподіваюся, що на наступній ми все ж підпишемо меморандум під єдиним календарем відбірного турніру ЧС-2006”.

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Ігор
чурбани долбані
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 1
Ігор
чурбани долбані
Ответить
0
0

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус