"Карпаты" и Интертото. Официальный пресс-релиз клуба. 19-02-2004 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Руководство "Карпат" еще не приняло окончательного решения относительно участия клуба в Кубке Интертото
Общие новости
19.02.2004
четверг
17:05
"Карпаты" и Интертото. Официальный пресс-релиз клуба
Рейтинг публикации
Руководство "Карпат" еще не приняло окончательного решения относительно участия клуба в Кубке Интертото

Офіційний прес-реліз ФК "Карпати" щодо ситуації, що виникла навколо участі команди "Карпати" у розіграші Кубка УЄФА "Інтертото"-2004.

ФК “Карпати” повідомляє, що на даний момент керівництвом клубу ще не прийнято остаточного рішення щодо можливої участі команди “Карпати” у розіграші Кубка УЄФА “Інтертото”-2004. Стосовно інформації, яка з’явилася у численних засобах масової інформації про, буцімто, згоду чи незгоду ФК “Карпати” виступати у цьому євротурнірі, то в даному випадку йшлося суто про попереднє бажання чи небажання виступати в Кубку УЄФА “Інтертото”-2004. І заявки, які поступали від ФК “Карпати” на адресу ПФЛ, були, по суті, лише “протоколами про наміри”, а не офіційними підтверджуючими документами.

На даний момент ФК “Карпати” досконало вивчив цілий комплекс питань, пов’язаних із можливими наслідками участі команди “Карпати” у розіграші Кубка УЄФА “Інтертото”-2004, проаналізував усю отриману інформацію і зробив відповідні висновки. Зараз проводяться заключні консультації з різноманітними установами та організаціями – вітчизняними та іноземними клубами, що мають досвід участі в єврокубках, з Професіональною футбольною лігою України, з представниками львівської міської та обласної влади тощо.

ФК “Карпати” усвідомлює, що виступ команди “Карпати” у розіграші Кубка УЄФА “Інтертото”-2004 може потягнути за собою чималі статті витрат, пов’язаних з виїзними матчами, а також з організацією домашніх поєдинків. Крім того, зазнає значних змін ігровий цикл команди у цьому році, оскільки матчі розіграшу Кубка УЄФА “Інтертото”-2004 співпадають у термінах з матчами національного чемпіонату, і це різко скоротить відновлювальний період для футболістів.

Та попри низку різноманітних причин, що спонукають до відмови від участі в розіграші Кубка УЄФА “Інтертото”-2004, ФК “Карпати” розуміє, що переважна

більшість уболівальників команди вимагає від керівництва клубу участі в європейських клубних турнірах. ФК “Карпати” високо цінує і поважає думку своїх уболівальників. Тому якщо ФК “Карпати” прийме позитивне рішення щодо участі команди “Карпати” у розіграші Кубка УЄФА “Інтертото”-2004, це буде крок назустріч багатотисячній армії уболівальників “Карпат”. ФК “Карпати” отримує чималу кількість телефонних дзвінків і листів, в яких уболівальники висловлюють побажання керівництву клубу все-таки взяти участь у розіграші Кубка УЄФА “Інтертото”-2004. Тому думку вболівальників і футбольної громадськості керівництвом ФК “Карпати” буде обов’язково прийнята до уваги.

Остаточне рішення щодо участі команди “Карпати” у розіграші Кубка УЄФА “Інтертото”-2004, згідно вимог ПФЛ України, керівництвом ФК “Карпати” буде прийнято до 20 лютого 2004 року. Про рішення керівництва ФК “Карпати” з цього приводу буде оголошено засобам масової інформації і громадськості в якнайкоротший термін, iнформує офiцiйний сайт клубу.

Читайте самые интересные новости футбола в Telegram, Facebook и Viber
Подписывайтесь на наш канал YouTube
Оцените этот материал
Голосов 1
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...
Реклама
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (1)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Green (Lviv)
Green Lions за Інтертото!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ответить
0
0

 

© UA-Футбол 2002-2018.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]