"Арсенал" расстается со своим капитаном


Капитан "Арсенала" Андрей Островский не вписывается в игровые схемы Вячеслава Грозного

"Арсенал" расстается со своим капитаном


За взаємною згодою сторін, розірвано особистий контракт Андрія Островського з ФК „Арсенал-Київ”, iнформує офiцiйний сайт клубу. Досвідчений білоруський захисник отримав статус вільного агента.

За столичний „Арсенал” Андрій Островський відіграв 39 матчів і забив два голи. Більше нього зіграли тільки Кернозенко, Першин та Іванов, а саме - 48, 42 і 41 матчів. Загалом, вересневі голи білоруса стали одкровенням для багатьох київських уболівальників і спеціалістів. Його влучні удари принесли нашій команді чотири очки. У матчі з „Волинню”, він став автором єдиного і переможного голу, забивши цей гол ударом зі штрафного метрів із двадцяти. А ось „Чорноморцю” Островський знову ж таки забив єдиний гол команди, який приніс нічию.

У зимове міжсезоння між Андрієм Островським і В’ячеславом Грозним відбулася відверта розмова, в якій головний тренер повідомив, що захисник більше не вписується в ігрові моделі, бо створюється нова команда. Тривалий час ФК „Арсенал-Київ” підшукував гравцеві збірної Білорусі варіанти працевлаштування.

Завтра Андрій Островський вилітає до столиці Росії, де, скоріше за все, виступатиме за ФК „Москва”. Нагадаємо, днями московський уряд прийняв рішення про створення цього клубу на базі „Торпедо-Металурга”.

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус