17-го жовтня відбулося чергове засідання Бюро ПФЛ України


Неадекватна поведінка вболівальників вже вкотре не залишилася поза увагою членів Бюро ПФЛ

17-го жовтня відбулося чергове засідання Бюро ПФЛ України


Неадекватна поведінка вболівальників вже вкотре не залишилася поза увагою членів Бюро ПФЛ. Шанувальники полтавської "Ворскли", які дозволяли собі нецензурні скандування на адресу арбітра, спустошили гаманець клубу на 500 у.о. Вдвічі більшу "відзнаку" отримав за поведінку своїх фанатів, які дозволили собі кидати с трибун пластикові пляшки, "Олком" (Мелітополь).

Нажаль, скрутне фінансове становище сумського "Спартака" не дозволило команді прибути на календарний матч першості першої ліги до Миколаєва. Але зв'язку з тим, що усі необхідні документи були вчасно надіслані до ПФЛ, сумчани отримали лише технічну поразку і попередження. Наразі, подальша доля клубу вирішується.

Важко пояснити той факт, що вже вкотре керівники луцької "Волині" заборонили команді гостей проводити тренування на тому полі де на наступний день відбудеться матч, як це зазначено в Регламенті змагань. Члени Бюро прийняли рішення зобов'язати луцький клуб сплатити обов'язковий грошовий внесок у сумі 1000 у.о.

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
ігор868686 (Тернопіль)
N.Sanzhary (Kiev) 18.10.06 21:33 В них політична недоторканічть!!!:)))
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 4
ігор868686 (Тернопіль)
N.Sanzhary (Kiev) 18.10.06 21:33 В них політична недоторканічть!!!:)))
Ответить
0
0
N.Sanzhary (Kiev)
vadym (odessa) А ДК и ШД штрафуют?
Ответить
0
0
vadym (odessa)
ХАРТС 28.09.06 ЧТ (Київ)И ЧО штрафуют,и ДД штрафуют, читай газеты!
Ответить
0
0
ХАРТС 28.09.06 ЧТ (Київ)
От питання до шановних керівників федерації-Ворсклу Ви оштрафували, а за що??? За те, що кричали нецензурні слова?!Та їх всюди кричать, всі кричать, на всіх матчах та стадіонах, організовано кричать!Чому Динамо не оштрафують...вчора теж погані слова кричали, може стадіон Ворскла просто менший і чути краще?Та ні вчора два сектори організовано кричали суддя......ас(в Києві з Ліоном)!Чому Динамо не штрафують???Я їздив з фанклубом на матч до Одеси.....що там було...книжку можна написати.І що? А нічого!Допоки в Україні два монополіста у футболі до того часу будуть качати гроші з таких як Ворскла, Карпати, Зоря.....а що, все ж по-закону...
Ответить
0
0

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус