Атестація футбольних клубів: готуємося до наступного сезону ᐉ UA-Футбол

Общие новости

Федерація футболу України 16-17 січня 2007 року проводить семінар-навчання з питань атестації футбольних клубів України
15.01.2007
понедельник
18:40
Атестація футбольних клубів: готуємося до наступного сезону
Рейтинг публикации
Федерація футболу України 16-17 січня 2007 року проводить семінар-навчання з питань атестації футбольних клубів України

Федерація футболу України 16-17 січня 2007 року проводить семінар-навчання з питань атестації футбольних клубів України вищої ліги сезону 2007/08 років. Одержаний футбольним клубом атестат надає право участі у Всеукраїнських змаганнях з футболу та клубних змаганнях УЄФА.

У роботі семінару братимуть участь керівники та провідні фахівці ФФУ (керівник Системи атестування клубів, перший віце-президент ФФУ Сергій Стороженко, віце-президенти ФФУ Анатолій Біденко та Борис Воскресенський, голова Технічного комітету ФФУ Костянтин Віхров, фінансовий директор ФФУ Людмила Міщенко, президент ПФЛ України Равіль Cафіуллін) та представники ПФЛ України. На семінарі розглядатимуться питання стосовно проходження футбольними клубами основної процедури атестації згідно з вимогами Положення та ознайомлення учасників з новою Версією 2.0 керівництва УЄФА і ФФУ. Буде розглянуто завдання ПФЛ в процедурі Атестації футбольних клубів України, вимоги УЄФА щодо інфраструктури стадіонів згідно Системи УЄФА з ліцензування футбольних клубів 2006р., правила УЄФА з забезпечення безпеки та захисту на стадіоні під час змагань, проблеми медичного забезпечення професіональних футбольних клубів України в контексті їх атестації, вимоги УЄФА та ФФУ щодо виконання футбольними клубами мінімальних фінансових критеріїв, специфіка аудиторської перевірки фінансової діяльності футбольного клубу згідно з вимогами Атестації, проблеми медичного забезпечення професіональних футбольних клубів України в контексті їх атестації.

Початок роботи семінару - 16 січня 2006 року.

Читайте самые интересные новости футбола в Telegram, Facebook и Viber
Подписывайтесь на наш канал YouTube
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Прес-служба ФФУ
Загрузка...
Реклама
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (1)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Фанат Дніпра (Дніпропетровськ)
На жаль на даний момент атестація футбольних клубів виглядає як фікція. З цим треба боротись, інакше наші клуби будуть регресувати по всім напрямкам у порівнянні з західноєвропейськими клубами.
Ответить
0
0
 

© UA-Футбол 2002-2019.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]


Продолжая просматривать www.ua-football.com, вы подтверждаете, что соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Согласен