Cтудентська збірна України проведе товариську зустріч із німцями


Ця гра відбудеться у рамках тренувального збору, під час якого українці готуватимуться до Всесвітньої Універсіади у Німеччині

Cтудентська збірна України проведе товариську зустріч із німцями


У середині червня студентська збірна України проведе товариський матч з командою Німеччини. Ця гра відбудеться у рамках тренувального збору, під час якого українці готуватимуться до Всесвітньої Універсіади у Німеччині.

Сам збір триватиме з 15 по 21 червня. Візит німецької студентської збірної на чолі з тренером Лутцем Хангартнером очікується з 15 по 18 червня. Команди проведуть або одну, або дві зустрічі. Матчі відбудеться у Києві, на стадіоні імені Банникова.

Окрім футболу, німецькі студенти матимуть можливість походити по місцевих музеях та пабах - для них буде організована спеціальна розважальна програма.

Також під час тренувального збору збірна України проведе товариську гру з бронзовим призером останньої Всеукраїнської студентської футбольної ліги – командою МАУП. Окрім цього, не виключена зустріч із «Оболонню», яка нині виступає у першій лізі.

Остаточний склад збірної, за словами тренерів команди – Анатолія Бузника та Володимира Лозинського, буде визначений саме після тренувального збору. Досі найкращим досягненням українських футболістів на Універсіаді були срібні нагороди, завойовані 1995 року.

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус