Cтудентська збірна України проведе товариську зустріч із німцями. 13-06-2007 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Ця гра відбудеться у рамках тренувального збору, під час якого українці готуватимуться до Всесвітньої Універсіади у Німеччині
Общие новости
13.06.2007
среда
23:37
Cтудентська збірна України проведе товариську зустріч із німцями
Рейтинг публикации
Ця гра відбудеться у рамках тренувального збору, під час якого українці готуватимуться до Всесвітньої Універсіади у Німеччині

У середині червня студентська збірна України проведе товариський матч з командою Німеччини. Ця гра відбудеться у рамках тренувального збору, під час якого українці готуватимуться до Всесвітньої Універсіади у Німеччині.

Сам збір триватиме з 15 по 21 червня. Візит німецької студентської збірної на чолі з тренером Лутцем Хангартнером очікується з 15 по 18 червня. Команди проведуть або одну, або дві зустрічі. Матчі відбудеться у Києві, на стадіоні імені Банникова.

Окрім футболу, німецькі студенти матимуть можливість походити по місцевих музеях та пабах - для них буде організована спеціальна розважальна програма.

Також під час тренувального збору збірна України проведе товариську гру з бронзовим призером останньої Всеукраїнської студентської футбольної ліги – командою МАУП. Окрім цього, не виключена зустріч із «Оболонню», яка нині виступає у першій лізі.

Остаточний склад збірної, за словами тренерів команди – Анатолія Бузника та Володимира Лозинського, буде визначений саме після тренувального збору. Досі найкращим досягненням українських футболістів на Універсіаді були срібні нагороди, завойовані 1995 року.

Читайте самые интересные новости футбола в Telegram, Facebook и Viber
Подписывайтесь на наш канал YouTube
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Студентська футбольна ліга України
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...
Реклама
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (0)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти

 

© UA-Футбол 2002-2018.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]