Студентський збір на Апеннінах


З 9 по 15 липня в Римі відбудеться V клубний чемпіонат Європи серед студентських команд, в якому братимуть участь одразу два представники України

Студентський збір на Апеннінах


З 9 по 15 липня в Римі відбудеться V клубний чемпіонат Європи серед студентських команд, в якому братимуть участь одразу два представники України – команди Івано-Франківського Національного технічного університету нафти та газу й Міжрегіональної Академії управління персоналом.

Потенційні суперники

Суперники наших повпредів поки не відомі, проте вже визначилися всі 16 команд, котрі гратимуть на Апеннінах. Серед потенційних опонентів українців значаться студенти з Кіпру, Фінляндії, Франції, Німеччини, Італії, Литви, Польщі, Португалії, Іспанії, Росії, по дві команди репрезентуватимуть у Римі Грецію та Туреччину.

Розіграш місць

За регламентом чемпіонату учасники будуть розбиті на чотири квартети, причому представників однієї країни розведуть по різних групах. До чвертьфінальної стадії потраплять по дві найкращі команди з кожної «пульки», а інші розіграють між собою місця з 9-го по 16-те.

Різні тайми

Основний ігровий час у груповому та чвертьфінальному раундах складає 70 хвилин, а починаючи з півфіналів – 90. Якщо на стадії плей-офф основний час завершиться нічиєю, команди гратимуть два додаткові тайми по 10 хвилин. У фінальному ж поєдинку овертайм, як і в професійному футболі, триватиме півгодини. Якщо й тоді переможця не буде визначено, на студентів чекатиме серія пенальті.

Нагороди та відзнаки

Окрім медалей за командні успіхи, по завершенні турніру учасники матимуть змогу отримати й особисті призи. Наставники визначать кращого гравця чемпіонату, буде нагороджений і футболіст, який заб’є перший м’яч у цих змаганнях. Крім того, відзначать і учбовий заклад, чиї виконавці зберуть найменшу колекцію попереджень.

Оцените этот материал:
Источник:
Євген Лебедєв, ФФУ
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус