Міська влада відмовляється надавати цілісно-майновий комплекс "Україна" в оренду "Карпатам" . 23-01-2008 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Міській раді заважають юридичні перепони
Общие новости
23.01.2008
среда
22:33
Міська влада відмовляється надавати цілісно-майновий комплекс "Україна" в оренду "Карпатам"
Рейтинг публикации
Міській раді заважають юридичні перепони

Сьогодні на колегії ОДА, присвяченій підготовці міста до проведення Євро-2012, відповідаючи на запитання спортивного директора ФК «Карпати» Юрія Дячука-Ставицького, мер Львова Андрій Садовий заявив, що проблем із передачею львівському клубу чаші стадіону «Україна» не має. А от передати в оренду цілісний комплекс, як раніше домовлялися чиновники і карпатівці, підписавши попередній договір, який затвердила сесія ЛМР, міській раді заважають юридичні перепони.

«Чаша – міська власність і міська рада готова передати її у довгострокову оренду клубу. Наскільки розумію, «Карпати» претендують на прилеглу до стадіону ділянку у розмірі 25 га, що є парковою зоною. Тут є один юридичний аспект – це питання вільних земельних ділянок, які можуть виставлятися виключно на аукціон. Я особисто підтримую те, щоб стадіон «Україна» розвивався. Думаю, ми врахуємо всі нюанси і питання оренди зможемо вирішити в рамках чинного законодавства», – зокрема заявив мер.

Нагадаємо, що раніше, 18 січня, на адресу мера Львова Андрія Садового надійшов лист від учасників погоджувальної наради – Міністра України у справах сім"ї, молоді та спорту Юрія Павленка, народного депутата України Миколи Томенка та народного депутата України Равіля Сафіулліна – з проханням надати вичерпну інформацію про стан реалізації домовленостей між міською владою та ФК "Карпати" щодо довгострокової оренди цілісно-майнового комплексу "Україна".

У свою чергу генеральний директор ФК "Карпати" Олександр Єфремов у коментарі Інформаційному центру клубу назвав заяву мера Львова Андрія Садового щонайменше дивною:

"Мене насторожують сьогоднішні заяви мера, який протягом року запевняв, що питання оренди цілісно-майнового комплексу "Україна" вирішиться для клубу позитивно, а нині посилається на Закон про бюджет, який обумовлює те, що вільні ділянки землі можна виставляти на продаж чи надавати в оренду лише на конкурсних засадах. По-перше, рішення про оренду ЦМК "Україна" було ухвалено за рік до того, як цей закон вступив у дію. По-друге, варто пам"ятати, що ФК "Карпати" зобов"язується реалізувати насамперед соціальний проект. По-третє, не забуваємо й про те, що стадіон "Україна" з прилеглою територією розглядається як резервний під час проведення Євро-2012. Тож, упевнений, ми маємо усі підстави приймати рішення про довгострокову оренду згідно попередніх домовленостей. Тим паче, що ФК "Карпати" підтримує Міністр України у справах сім"ї, молоді та спорту, народні депутати, зрештою, Голова Національного агентства з питань підготовки і проведення Євро-2012 в Україні Євген Червоненко.

Для клубу такі висловлювання міського голови образливі, адже ми чесно і сумлінно виконали усі взяті на себе зобов"язання. Як тепер говорити з міською владою? З позиції сили? Чи переконувати депутатський корпус у правильності своїх претензій? Наразі не знаю, але ми будемо добиватися правди. Адже робимо цей проект навіть не стільки для себе, як насамперед для львівської громади, багатьох тисяч мешканців міста, для майбутніх поколінь.

Мені прикро, що в цей же час ведеться мова про новий стадіон у Львові, хоча там, образно кажучи, ще й кінь не валявся. То чому ж у Харкові й Одесі активно займаються реконструкцією старих стадіонів, з доведенням їх до європейських вимог, а у Львові місцева влада не хоче продовжити життя стадіону, який є одним з символів міста? Тим паче, проектні пропозиції, що їх ФК "Карпати" надав на розгляд містобудівельної раді, отримали загальне добро на реалізацію. А мер, як випливає з його слів, хоче надати в оренду клубу лише арену, а навколо стадіону створити розважальні й готельні комплекси. Ми ж, наголошую, хочемо там збудувати цілісний спортивний поліфункціональний комплекс, де можна проводити не лише найпрестижніші турніри з футболу, а й змагання з легкої атлетики, стрільби з луку тощо."

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК „Карпати”
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com