Міська влада відмовляється надавати цілісно-майновий комплекс "Україна" в оренду "Карпатам"


Міській раді заважають юридичні перепони

Міська влада відмовляється надавати цілісно-майновий комплекс "Україна" в оренду "Карпатам"


Сьогодні на колегії ОДА, присвяченій підготовці міста до проведення Євро-2012, відповідаючи на запитання спортивного директора ФК «Карпати» Юрія Дячука-Ставицького, мер Львова Андрій Садовий заявив, що проблем із передачею львівському клубу чаші стадіону «Україна» не має. А от передати в оренду цілісний комплекс, як раніше домовлялися чиновники і карпатівці, підписавши попередній договір, який затвердила сесія ЛМР, міській раді заважають юридичні перепони.

«Чаша – міська власність і міська рада готова передати її у довгострокову оренду клубу. Наскільки розумію, «Карпати» претендують на прилеглу до стадіону ділянку у розмірі 25 га, що є парковою зоною. Тут є один юридичний аспект – це питання вільних земельних ділянок, які можуть виставлятися виключно на аукціон. Я особисто підтримую те, щоб стадіон «Україна» розвивався. Думаю, ми врахуємо всі нюанси і питання оренди зможемо вирішити в рамках чинного законодавства», – зокрема заявив мер.

Нагадаємо, що раніше, 18 січня, на адресу мера Львова Андрія Садового надійшов лист від учасників погоджувальної наради – Міністра України у справах сім"ї, молоді та спорту Юрія Павленка, народного депутата України Миколи Томенка та народного депутата України Равіля Сафіулліна – з проханням надати вичерпну інформацію про стан реалізації домовленостей між міською владою та ФК "Карпати" щодо довгострокової оренди цілісно-майнового комплексу "Україна".

У свою чергу генеральний директор ФК "Карпати" Олександр Єфремов у коментарі Інформаційному центру клубу назвав заяву мера Львова Андрія Садового щонайменше дивною:

"Мене насторожують сьогоднішні заяви мера, який протягом року запевняв, що питання оренди цілісно-майнового комплексу "Україна" вирішиться для клубу позитивно, а нині посилається на Закон про бюджет, який обумовлює те, що вільні ділянки землі можна виставляти на продаж чи надавати в оренду лише на конкурсних засадах. По-перше, рішення про оренду ЦМК "Україна" було ухвалено за рік до того, як цей закон вступив у дію. По-друге, варто пам"ятати, що ФК "Карпати" зобов"язується реалізувати насамперед соціальний проект. По-третє, не забуваємо й про те, що стадіон "Україна" з прилеглою територією розглядається як резервний під час проведення Євро-2012. Тож, упевнений, ми маємо усі підстави приймати рішення про довгострокову оренду згідно попередніх домовленостей. Тим паче, що ФК "Карпати" підтримує Міністр України у справах сім"ї, молоді та спорту, народні депутати, зрештою, Голова Національного агентства з питань підготовки і проведення Євро-2012 в Україні Євген Червоненко.

Для клубу такі висловлювання міського голови образливі, адже ми чесно і сумлінно виконали усі взяті на себе зобов"язання. Як тепер говорити з міською владою? З позиції сили? Чи переконувати депутатський корпус у правильності своїх претензій? Наразі не знаю, але ми будемо добиватися правди. Адже робимо цей проект навіть не стільки для себе, як насамперед для львівської громади, багатьох тисяч мешканців міста, для майбутніх поколінь.

Мені прикро, що в цей же час ведеться мова про новий стадіон у Львові, хоча там, образно кажучи, ще й кінь не валявся. То чому ж у Харкові й Одесі активно займаються реконструкцією старих стадіонів, з доведенням їх до європейських вимог, а у Львові місцева влада не хоче продовжити життя стадіону, який є одним з символів міста? Тим паче, проектні пропозиції, що їх ФК "Карпати" надав на розгляд містобудівельної раді, отримали загальне добро на реалізацію. А мер, як випливає з його слів, хоче надати в оренду клубу лише арену, а навколо стадіону створити розважальні й готельні комплекси. Ми ж, наголошую, хочемо там збудувати цілісний спортивний поліфункціональний комплекс, де можна проводити не лише найпрестижніші турніри з футболу, а й змагання з легкої атлетики, стрільби з луку тощо."

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
chuba (Запорожье)
Хто за вступ України до НАТО голосуємо тут!! http://ua-football.com/forum/373113.html
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 14
chuba (Запорожье)
Хто за вступ України до НАТО голосуємо тут!! http://ua-football.com/forum/373113.html
Ответить
0
0
chuba (Запорожье)
Хто за вступ України до НАТО голосуємо тут!!
Ответить
0
0
vorotnik (muxosransk)
el torro (Lviv)-ты не поверишь,да и не надо,но Дым единственный кто вкладывает собственные деньги в Карпаты,школу,интернат,клуб,стадион.А чёж Инши "багати дядьки" не вкладують? только отели хотять? И если б давали депутатам "капусту" те бы " с милой душой отдали б. А так-скоро из-за дележа у украины чемпевр заберут-а вы дальше "делите"
Ответить
0
0
el torro (Lviv)
Воротар з Мухосранска. Не повіриш, але на ці землі, окрім Петра, націлились багато багатих дядьок! І будувати вони хочуть ті самі стадіони, відпочинкові комплекси, готелі. Тільки одна велика в них проблема: вони ще за землю капусту хочуть дати! І не малу. І якщо Дим хоче землю - то нехай виходить на відкриті торги і платить за неї більше ніж конкуренти. Місто від цього тільки виграє. А то, що в Диміні параноїдально-маніакальна манія переслідування ..... ну то хіба його проблеми.
Ответить
0
0
vorotnik (muxosransk)
el torro (Lviv)-а Вам если б дали землю и сказали-"строй,что хочешь,вкладывай СВОИ личные денежки,но мы заберём потом,когда захотим ВСЁ,что ты построил"-согласились?
Ответить
0
0
vorotnik (muxosransk)
el torro (Lviv)-на УКраине и все беды от того,что "жаба" душит. Дыма-не Дыма,а если Дым построит там 2-3 поля,да ещё искусственное,да площадки,да тир,да ещё что-нибудь-пусть и отель- КТО ПРОИГРАЕТ ОТ ЭТОГО? Наверное дети(500) которЫе на том огороде пЫль глотают,-"нижнее" поле,или кто ? Даже Дыминский,сам построит,но себе что-то "рванёт",-неужели лучше если всё так в запустении и останется-ни полей,ни площадок,НИ ХРЕНА,-НО ЗА ТО НИ ДЫМУ,НИ КОМУ НЕ ДАДИИИИИИМ !!!! СТРАНА- ЖАБА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
они тебе покоя не дают. RAGE (Киев) 24.01.08 12:34 __ Хорошо хоть тебе хорошо с ними...
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
el torro (Lviv) 24.01.08 12:33 __ Успехов!... А как - "....Як тепер говорити з міською владою? З позиції сили?..." У кого эта "позиция"?.... )
Ответить
0
0
RAGE (Киев)
Surik (Харьков) 24.01.08 12:23 Ты и сюда влез с маразмами своими, причем тут оранжевые и т.д.?:))))))) они тебе покоя не дают. Ты наверное и апельсины с мандаринами не ешь:))???
Ответить
0
0
el torro (Lviv)
Surik (Харьков) 24.01.08 12:23 Тут ти не правий. В цьому питанні більшість Львів"ян якраз і мера підтримують. Дим хоче на халяву земельки зарубати. А земля там ойййй яка дорога. А мер добре каже: яка мені різниця, хто буде робити. Найголовніше, щоб більше заплатили і якісніше зробили. А для Дима - це як червоний прапор для бика.
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
генеральний директор ФК "Карпати" Олександр Єфремов: "....Як тепер говорити з міською владою? З позиції сили?..." ____ Интересно.... А как это?.... Каждый раз читаю про львовские "справы" и удивляюсь... Своих же выбирали...- "родных - оранжевых"? Не "бандюков"... А бардак - куда там Харькову... И кто-то из львовян ехидничал по поводу нашего мера?... На своего "подивиться".... Я "вашего" видел по телевизору. У нас таких «раклами» называют…. Что поделаешь – Европа….
Ответить
0
0
RAGE (Киев)
Харьковчанин (Первая Столица) 24.01.08 09:45 Та Дыминскому никто ничего не хочет давать:)))
Ответить
0
0
Харьковчанин (Первая Столица)
В Харькове уж точно всё идёт по плану: http://www.mediaport.info/news/city/2008/48756.sht... Сочувствие львовянам... Украинская власть всегда отличалась трёпом.
Ответить
0
0
strannik_au (Brisbane)
"То чому ж у Харкові й Одесі активно займаються реконструкцією старих стадіонів," ага, в Одессе так активно аж пыль столбом
Ответить
0
0

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус