У Львові бути футбольній Академії Лужного!?. 08-03-2008 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

20 березня відбудеться ще одне депутатське слухання щодо створення у Львові футбольної Академії
Общие новости

Олександр Паук
08.03.2008
суббота
19:42
У Львові бути футбольній Академії Лужного!?
Рейтинг публикации
20 березня відбудеться ще одне депутатське слухання щодо створення у Львові футбольної Академії

Львів в останні роки, а точніше його владні мужі, які беруться за керування, упорядкування і вирішення наболілих для міста проблем, поступово перетворюється у своєрідного бездушного, з кам’яним серцем, монстра, який байдуже реагує на довколишнє середовище.

Завдяки такій діяльності місцевих керманичів львівські заводи, фабрики, спортивні майданчики і навіть стадіони уже здебільшого навіть не простоюють. Спритні ділки їх перепродують і руйнують, не задумуючись над майбутнім міста і добробутом його мешканців.

Надзвичайно шокуюча ситуація у царині львівського спорту. Тут панує глум над теперішнім і майбутнім, а біль пронизує душу, коли дивишся в яких умовах тренуються і виступають львівські спортсмени, а особливо діти, які навчаються спортивному мистецтву просто в печерних умовах. Складається враження, що ми зовсім бездарні та безталанні. Неправда! Бо наш Львів не обділений, як у давнішній, так і в сучасній історії, славетними громадянами, які переймаються невтішним станом речей.

Хоча й народі кажуть, що добрими намірами дорога до пекла встелена. Про це детально можуть розповісти представники львівського спорту, які неодноразово звертаючись до влади із пропозиціями про розвиток, покращення і будівництво спортивних майданчиків, стадіонів, залів та спеціалізованих шкіл постійно натрапляють на байдужість з боку депутатів різних рівнів.

Зокрема, 15 листопада минулого року львівські міські чиновники настільки активно голосували за реорганізацію СДЮШОР-4 у спеціалізовану футбольну Академію, що не добрали шість (!) голосів. Тим самим обранці львівської громади в черговий раз проігнорували турботу про дитячі проблеми з боку Федерації футболу України і Львівської області, батьківського комітету та педагогічного колективу, а головне, знехтували добрими намірами колишнього львів’янина Олега Лужного, одного з найзаслуженіших в Україні футболістів, який, незважаючи на таку «подяку» з боку влади, закупив для юних футболістів спортивного спорядження на суму майже 200 тисяч гривень, продовжує виношувати хороші сподівання щодо позитивного вирішення справи у створенні сучасної спеціалізованої Академії, у якій діти були б забезпечені усім необхідним для навчання і покращення своїх спортивних навиків.

Директор «Фонду розвитку спорту Олега Лужного» Олег Звір з надією повідомив, - 20 березня відбудеться ще одне депутатське слухання щодо створення у Львові футбольної Академії. Я дотримуюся думки, що народні обранці цього разу зроблять свій вибір на користь львівському спорту. Адже непоступливий характер Олега Лужного, неодноразово перемагав найгрізніших світових форвардів на зелених футбольних полях і допомагав українському футболу досягати успіхів на міжнародній арені. Тож і нам необхідно відплатити цією ж монетою людині, яка прагне на краще змінити обличчя львівського спорту, констатував пан директор.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com