У Львові бути футбольній Академії Лужного!?. 08-03-2008 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

20 березня відбудеться ще одне депутатське слухання щодо створення у Львові футбольної Академії
Общие новости

Олександр Паук
08.03.2008
суббота
19:42
У Львові бути футбольній Академії Лужного!?
Рейтинг публикации
20 березня відбудеться ще одне депутатське слухання щодо створення у Львові футбольної Академії

Львів в останні роки, а точніше його владні мужі, які беруться за керування, упорядкування і вирішення наболілих для міста проблем, поступово перетворюється у своєрідного бездушного, з кам’яним серцем, монстра, який байдуже реагує на довколишнє середовище.

Завдяки такій діяльності місцевих керманичів львівські заводи, фабрики, спортивні майданчики і навіть стадіони уже здебільшого навіть не простоюють. Спритні ділки їх перепродують і руйнують, не задумуючись над майбутнім міста і добробутом його мешканців.

Надзвичайно шокуюча ситуація у царині львівського спорту. Тут панує глум над теперішнім і майбутнім, а біль пронизує душу, коли дивишся в яких умовах тренуються і виступають львівські спортсмени, а особливо діти, які навчаються спортивному мистецтву просто в печерних умовах. Складається враження, що ми зовсім бездарні та безталанні. Неправда! Бо наш Львів не обділений, як у давнішній, так і в сучасній історії, славетними громадянами, які переймаються невтішним станом речей.

Хоча й народі кажуть, що добрими намірами дорога до пекла встелена. Про це детально можуть розповісти представники львівського спорту, які неодноразово звертаючись до влади із пропозиціями про розвиток, покращення і будівництво спортивних майданчиків, стадіонів, залів та спеціалізованих шкіл постійно натрапляють на байдужість з боку депутатів різних рівнів.

Зокрема, 15 листопада минулого року львівські міські чиновники настільки активно голосували за реорганізацію СДЮШОР-4 у спеціалізовану футбольну Академію, що не добрали шість (!) голосів. Тим самим обранці львівської громади в черговий раз проігнорували турботу про дитячі проблеми з боку Федерації футболу України і Львівської області, батьківського комітету та педагогічного колективу, а головне, знехтували добрими намірами колишнього львів’янина Олега Лужного, одного з найзаслуженіших в Україні футболістів, який, незважаючи на таку «подяку» з боку влади, закупив для юних футболістів спортивного спорядження на суму майже 200 тисяч гривень, продовжує виношувати хороші сподівання щодо позитивного вирішення справи у створенні сучасної спеціалізованої Академії, у якій діти були б забезпечені усім необхідним для навчання і покращення своїх спортивних навиків.

Директор «Фонду розвитку спорту Олега Лужного» Олег Звір з надією повідомив, - 20 березня відбудеться ще одне депутатське слухання щодо створення у Львові футбольної Академії. Я дотримуюся думки, що народні обранці цього разу зроблять свій вибір на користь львівському спорту. Адже непоступливий характер Олега Лужного, неодноразово перемагав найгрізніших світових форвардів на зелених футбольних полях і допомагав українському футболу досягати успіхів на міжнародній арені. Тож і нам необхідно відплатити цією ж монетою людині, яка прагне на краще змінити обличчя львівського спорту, констатував пан директор.

Читайте самые интересные новости футбола в Telegram, Facebook и Viber
Подписывайтесь на наш канал YouTube
Оцените этот материал
Голосов 1
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...
Реклама
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (7)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Sluva (Львів)
rrostik (Львів) ніц немаю проти,хоча там з владою зараз тоже двіж якийсь почався
Ответить
0
0
rrostik (Львів)
Sluva (Львів) 09.03.08 21:31 Тому що Марек робив у Винниках - де при владі інші люди які хоч трохи думають про спорт.
Ответить
0
0
Sluva (Львів)
gharlz (львів) турку ця академія для того щоб діти не шастали по вулицях і неперетворювались в таких як ти безмозглих створінь!!!це для того щоб Карпати були не легіонерські ,а ФК Львів грав не у Добромилі а в місті в честь якого названий!!! ну розумію Димінсьткого всі нелюблять і вставляють палки в колеса,а тут....нерозумію я нашу владу... opti96 (Lviv) а Марек замутив свою академыю у Винниках причому майже без проблем
Ответить
0
0
opti96 (Lviv)
akademiyi Tak! kolys, pamyatayu, Markevych schos probuvav... ne vdalos... mozhe teper bude krasche...
Ответить
0
0
gharlz (львів)
а твої легіонерські карпати для чого?
Ответить
0
0
зелёный змей (Львов)
gharlz (львів) а твій ФК Львів для чого?
Ответить
0
0
gharlz (львів)
ну і для чого ця академія?
Ответить
0
0

 

© UA-Футбол 2002-2018.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]