Общие новости

Реакція президента ФФУ на звернення ФК "Шахтар"
Общие новости
01.04.2008
вторник
22:30
ФФУ готова до відкритого діалогу
Рейтинг публикации
Реакція президента ФФУ на звернення ФК "Шахтар"

Реакція президента ФФУ на звернення ФК «Шахтар», що було розміщене на офіційному сайті клубу 01.04.2008 під заголовком «Правосудие для внутреннего пользования»

− Футбольна тема завжди перебувала у відкритому інформаційному просторі, де кожен експерт має право на власну думку стосовно подій, що відбуваються. ФФУ не обмежує своїх співробітників у громадянських правах, в тому числі й у праві на свободу слова. Місце роботи і посада того чи іншого футбольного фахівця не забороняє йому виступати в ЗМІ з особистими оціночними судженнями щодо будь-яких проблемних питань. Узгодження з керівництвом ФФУ змісту публічного виступу вимагається лише у випадку офіційної заяви від імені федерації. Тому, всі претензії з боку ФК «Шахтар» до чиєїсь авторської точки зору, опублікованої на сторінках газет, є темою для обговорення безпосередньо між клубом та редакціями незалежних видань. У свою чергу ФФУ заявляє про свою готовність до відкритого діалогу з усіма суб’єктами, що зацікавлені в оздоровленні атмосфери українського футболу.

З повагою, Григорій Суркіс

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ФФУ
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com