Петро Димінський збудує стадіон до Євро, якщо місто долучиться до створення ВАТ "Народна команда "Карпати"


Почесний президент "Карпат" Петро Димінський готовий виступити інвестором до розбудови інфраструктури Євро-2012 у Львові

Петро Димінський збудує стадіон до Євро, якщо місто долучиться до створення ВАТ "Народна команда "Карпати"


Почесний президент «Карпат» Петро Димінський готовий виступити інвестором до розбудови інфраструктури Євро-2012 у Львові. Разом з тим він пропонує місцевій владі надати йому гарантії у вигляді неліквідних об’єктів (мова йде про споруди, що не працюють та не приносять прибутку), які вже багато років не використовуються за своїм цільовим призначенням. Серед таких об’єктів Петро Димінський називає занедбані бази «Спартак», «Лорта», бараки та склад для боєприпасів у Брюховичах.

Завдяки майбутнім інвестиціям у ці об’єкти вони зможуть працювати на ФК «Карпати». Власне, за задумом власника «Карпат», саме землею та неліквідними об’єктами влада повинна увійти у ТзОВ «Карпати», що у майбутньому перетвориться на ВАТ «Народна команда «Карпати».

Саме про це Петро Димінський повідомляв керівництво міста та області у листі до них: «Товариство з обмеженою відповідальністю „КПФ „Карпати” ставить Вас до відома, що відповідно до наших домовленостей, після створення Акціонерного товариства відкритого типу „Народна команда „Карпати”, останнє забезпечить виконання необхідного фінансування для розбудови інфраструктури по підготовці до ЄВРО 2012р.»

Ці умови відомі вже і депутатам Львівської міської ради, з якими Петро Димінський зустрічався напередодні. Отож, у випадку дотримання усіх домовленостей, Почесний президент «зелено-білих» пообіцяв вкласти кошти у стадіон на вулиці Стрийській та усю іншу необхідну до Євро інфраструктуру. Вже цього року на попередні роботи він готовий витратити 15 мільйонів євро.


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (8)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
rogatyn-lviv (Львів)
Щось ви вуйку Дим знову сильно задиміли. Вчора ви кинули своїх найпалкіших вболівальників (в тому числі й мене), не пустивши їх на зустріч із своїми улюбленцями, а завтра ви кинете усе наше місто. Може уже вистачить усіх цих понтів. Хочете допомогти, то щось робіть. Он подивіться, п. Кіндзерський ніяких заяв, типу виших, не робить, а займається конкретними справами. А через ваше недолугу політику (в тому числі й через цінову політику на квитки, мін. - 20 грн., на матч ФК "Львів" Шахта - 5 грн.) у неділю на стадіоні ледь назбирається 10-12 тис. глядачів. Так, простих вболівальників, а не найпалкіших. Схоже, ми остаточно втратили віру у ваш проект створення дійсно конкурентноспроможної команди. Єдине, за що дякую, так за те, що хоч вибачились перед нами за ворашній напівпорожній зал у "Довженку" без традиційного шоу, гімну, атрибутики. Олег з Опілля
Ответить
0
0
el torro (Lviv)
Ги. А оф сайт Карпат обрізав повну версію. Там ше Дим (після ЛСД напевно) маякнув за Колізей, на місті України і Дісней Ленд в Брюховичах. Все. Тепер почесний для мене на віки - віків буде Мікі Маусом!)))))))))
Ответить
0
0
cyril (Симферополь)
...ВАТ «Народна команда «Карпати»... ага типа для народа старается, смешно
Ответить
0
0
Btr (Dnipropetrovsk)
Это как на восточных рынках - торговля начинается с фантастически заоблачной цены. Только там люди никуда не спешат. А тут Львов в страшном цейтноте со стадионом, и Дыминский этим решил воспользоваться... Печально...
Ответить
0
0
superpia (Львів)
Невже Львову будь-якою ціною потрібне Євро. Так ви подивіться на статки Димінського в рейтингах міліонерів, вартість стадіону більше половини його статків. Тому це звичайне кідалово у грандіозних масштабах.
Ответить
0
0
Svat (Київ)
"Мы отомстим, Джефф. Не знаю как, но мы страшно отомстим. И неплохо на этом заработаем." (с) Andy Tucker
Ответить
0
0
зелёный змей (Львов)
Петро Петрович молодець - його тактика - запросити забагато, щоб не отримати замало. Почнеться торг, і можна від чогось відмовитись, наприклад від Тростяна :) Дарма ще пару замків не включив у перелік.
Ответить
0
0
ppavlo_football (Львів)
200 гектарів землі в Львові і околицях хоче Димінський, + гору Тростян:) Це не враховуючи готелів, обох стадіонів баз відпочинку і решту...:)) Вартість самих тих обєктів легко перевалить за 500 мільйонів євро і новозбудований стадіон теж ввійде в ВАТ:) Одним словом активи половини області треба включити в ВАТ:)
Ответить
0
0

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус