Лев Броварський: "Моє серце і душу переповнювали емоції"


Минулої неділі тренер відсвяткував свій 60-річний ювілей

Лев Броварський: "Моє серце і душу переповнювали емоції"


Лев Броварський, який минулої неділі відсвяткував свій 60-річний ювілей, під час урочистості не зміг стримати сльози

- Від святкування 60-ліття в мене, без сумніву, залишаться тільки прекрасні враження. Навіть не думав, що моя скромна персона одержить стільки привітань та нагород. Найбільшою ж несподіванкою для мене стало нагородження орденом «За заслуги» Президентом України Віктором Андрійовичем Ющенком. Дуже радий був також одержати іменну футболку від рідних «Карпат». Звісно, приємно усвідомлювати, що 6-й номер закріплено за мною навічно. Тим паче, що в історії львівського клубу таке сталося вперше. Але водночас зазначу, що аналогічної честі заслуговую не лише я один. Адже футбол – гра колективна, а значить одна особистість, якою б талановитою вона не була, самотужки вагомих успіхів досягти не може. На щастя, в «Карпатах» завжди було чимало яскравих футболістів, які тішили своєю грою численну армію вболівальників львівського клубу і примножували його славу. Серед них такі зірки, як Ростислав Поточняк, Геннадій Лихачов, Ігор Кульчицький, Янош Габовда, Степан Юрчишин, Андрій Баль, Олег Родін та багато-багато інших. Перелік усіх зайняв би чимало часу і місця.

Несподіваними для мене були й нагородження Почесною грамотою Кабінету міністрів та вітання від Прем’єр-міністра України Юлії Володимирівни Тимошенко. Приємно також було почути слова привітання і вдячності за заслуги в розвитку львівського футболу від обласної Держадміністрації та мерії нашого міста. Не менше зігріли мою душу і вітання від представників федерацій футболу України і Львівщини, ректора Львівського державного університету фізичної культури Євгена Приступи та керівництва Львівського училища фізичної культури, в якому я свого часу працював тренером.

А найбільше я був вражений, коли побачив таку велику кількість своїх колишніх партнерів по команді, колег по тренерському цеху, давніх товаришів та вихованців, які прийшли мене привітати. Знаєте, в той момент у мене виступили на очах сльози, а в горлі став ком і я просто не міг говорити. Моє серце і душу переповнювали емоції, які неможливо передати словами.

Приємно також було бачити на урочистостях таку велику кількість представників засобів масової інформації. Навіть гадки не мав, що мій 60-літній ювілей аж так широко висвітлюватиметься на телебаченні, радіо і в пресі.

Користуючись нагодою, хочу через Інформаційний центр футбольного клубу «Карпати» ще раз подякувати всім за нагороди та вітання з ювілеєм. Повірте, цей день та ті враження, які ви мені подарували, будуть зі мною все моє життя.

Оцените этот материал:
Источник:
fckarpaty.lviv.ua
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус