Лев Броварський: "Моє серце і душу переповнювали емоції". 05-12-2008 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Минулої неділі тренер відсвяткував свій 60-річний ювілей
Общие новости
05.12.2008
пятница
09:28
Лев Броварський: "Моє серце і душу переповнювали емоції"
Рейтинг публикации
Минулої неділі тренер відсвяткував свій 60-річний ювілей

Лев Броварський, який минулої неділі відсвяткував свій 60-річний ювілей, під час урочистості не зміг стримати сльози

- Від святкування 60-ліття в мене, без сумніву, залишаться тільки прекрасні враження. Навіть не думав, що моя скромна персона одержить стільки привітань та нагород. Найбільшою ж несподіванкою для мене стало нагородження орденом «За заслуги» Президентом України Віктором Андрійовичем Ющенком. Дуже радий був також одержати іменну футболку від рідних «Карпат». Звісно, приємно усвідомлювати, що 6-й номер закріплено за мною навічно. Тим паче, що в історії львівського клубу таке сталося вперше. Але водночас зазначу, що аналогічної честі заслуговую не лише я один. Адже футбол – гра колективна, а значить одна особистість, якою б талановитою вона не була, самотужки вагомих успіхів досягти не може. На щастя, в «Карпатах» завжди було чимало яскравих футболістів, які тішили своєю грою численну армію вболівальників львівського клубу і примножували його славу. Серед них такі зірки, як Ростислав Поточняк, Геннадій Лихачов, Ігор Кульчицький, Янош Габовда, Степан Юрчишин, Андрій Баль, Олег Родін та багато-багато інших. Перелік усіх зайняв би чимало часу і місця.

Несподіваними для мене були й нагородження Почесною грамотою Кабінету міністрів та вітання від Прем’єр-міністра України Юлії Володимирівни Тимошенко. Приємно також було почути слова привітання і вдячності за заслуги в розвитку львівського футболу від обласної Держадміністрації та мерії нашого міста. Не менше зігріли мою душу і вітання від представників федерацій футболу України і Львівщини, ректора Львівського державного університету фізичної культури Євгена Приступи та керівництва Львівського училища фізичної культури, в якому я свого часу працював тренером.

А найбільше я був вражений, коли побачив таку велику кількість своїх колишніх партнерів по команді, колег по тренерському цеху, давніх товаришів та вихованців, які прийшли мене привітати. Знаєте, в той момент у мене виступили на очах сльози, а в горлі став ком і я просто не міг говорити. Моє серце і душу переповнювали емоції, які неможливо передати словами.

Приємно також було бачити на урочистостях таку велику кількість представників засобів масової інформації. Навіть гадки не мав, що мій 60-літній ювілей аж так широко висвітлюватиметься на телебаченні, радіо і в пресі.

Користуючись нагодою, хочу через Інформаційний центр футбольного клубу «Карпати» ще раз подякувати всім за нагороди та вітання з ювілеєм. Повірте, цей день та ті враження, які ви мені подарували, будуть зі мною все моє життя.

Читайте самые интересные новости футбола в Telegram, Facebook и Viber
Подписывайтесь на наш канал YouTube
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: fckarpaty.lviv.ua
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...
Реклама
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (0)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти

 

© UA-Футбол 2002-2018.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]