ФФУ закликає "Арсенал" та Прем’єр-лігу до взаємоповаги і толерантності

ФФУ закликає "Арсенал" та Прем’єр-лігу до взаємоповаги і толерантності


Останнім часом на офіційному сайті ФК «Арсенал» регулярно з’являється інформація про обставини і перебіг конфлікту між столичним клубом та керівництвом «Прем’єр-ліги». В черговій заяві, яку було розміщено 20.08.09, йдеться, зокрема, про те, що «Федерація футболу України (ФФУ), яка передала права Прем’єр-лізі на проведення чемпіонату країни з футболу — а тому несе відповідальність за дії Прем’єр-ліги, на наше переконання, просто зобов’язана втрутитися у не правові дії чиновників Прем’єр-ліги, які переходять вже не тільки правові, а й морально-етичні межі».

У свою чергу ФФУ мусить нагадати, що всі спірні питання між суб’єктами футболу розглядаються у встановленому порядку органами футбольного правосуддя: КДК та Апеляційним комітетом. Якщо ж рішення цих інстанцій не задовольняє якусь із сторін, вона вправі оскаржувати їх у міжнародному органі футбольного правосуддя − Спортивному арбітражному суді Лозанни.

На сьогодні до КДК ФФУ вже надійшла скарга ФК «Арсенал» стосовно неправомірних дій суб’єкта, діяльність якого пов’язана з футболом. І відповідачем по цій скарзі є ТзОВ «Прем’єр-ліга». Цю заяву згідно з ухвалою голови КДК від 21.08.09 прийнято до провадження, про що ФК «Арсенал» було поінформовано.

У цьому зв’язку адміністрація ФФУ вважає, що публічне спонукання керівництва національної асоціації ще до якогось втручання, яке знаходиться за межами футбольного правового поля, є абсолютно недоречним і неприпустимим.

Федерація футболу України закликає сторони конфлікту до взаємоповаги і толерантності у пошуках шляхів виходу з кризи, а також дбати про позитивний імідж всього національного футболу.

Оцените этот материал:
Источник:
ФФУ
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
_Yury_ (Kiev)
Mehmet Aurelio (Луганск) 23.08.09 13:57 -------------- На счет "кляпа" не знаю.. Произносить переодически "Ребята, давайте жить дружно" неплохо... :-)
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 12
_Yury_ (Kiev)
Mehmet Aurelio (Луганск) 23.08.09 13:57 -------------- На счет "кляпа" не знаю.. Произносить переодически "Ребята, давайте жить дружно" неплохо... :-)
Ответить
0
0
Mehmet Aurelio (Луганск)
стратегитеческой=стратегической
Ответить
0
0
Mehmet Aurelio (Луганск)
_Yury_ (Kiev) 23.08.09 12:08 ______________ А я о чем? С чисто стратегитеческой точки зрения ФФУ сейчас вообще лучше сидеть в углу, в наушниках, в очках с непрозрачными стеклами и кляпом во рту
Ответить
0
0
_Yury_ (Kiev)
BapaH (Киев) 22.08.09 23:41 Mehmet Aurelio (Луганск) 22.08.09 23:51 -------------- Панове. Любое радикальное решение ФФУ вызовет негативную реакцию в прессе со стороны ТРК Украина и денисовской программы. Поэтому успокаиваемся и смотрим очередной раунд игры в "арканоид" :-) Количество "шариков" на поле меняется, они мечутся и бьют кирпичи - Суркис-старший "подставляет ракетку" и отбивает все попытки втянуть ФФУ в этот конфликт. Пока владельцы клубов не созреют до решения прекратить этот конфликт, или конфликт не перерастет до угрозы раскола чемпионата - ФФУ позволяет клубам САМИМ задуматься и разрешить свои противоречия... Тем более, что срок уже назначен...
Ответить
0
0
РБ (Донецк)
ФФУ вже надійшла скарга ФК «Арсенал» стосовно неправомірних дій суб’єкта, діяльність якого пов’язана з футболом. На что жалуется АК? О чем идет речь?
Ответить
0
0
Mehmet Aurelio (Луганск)
pavuksd (Николаефф) 23.08.09 00:59 ______________ Она не рубанет. Читай пост Mehmet Aurelio (Луганск) 22.08.09 23:51
Ответить
0
0
Mehmet Aurelio (Луганск)
Koreshok (Киев) 23.08.09 00:57 ______________ Поверь, если б выиграл Рабинович-воевала бы с ПЛ другая сторона Киевско-Донецких баррикад
Ответить
0
0
pavuksd (Николаефф)
Кому-то очень хочется, чтобы ФФУ рубанула сплеча?!
Ответить
0
0
Koreshok (Киев)
Если АК, ДК, ДД(кривбас), борются с ПЛ (кто прав, кто виноват решать не мне), был ли смисл создавать ее? Проголосовали за создание, а теперь хотят потопить??? в данном конфликте я за Рабиновича, хотя и денег не дали и кормушки лишили, зато инфа есть кто кого и как нае...ал.
Ответить
0
0
Цап-царап (Харьков)
Когда уже отменят депутатскую неприкосновенность...
Ответить
0
0
Mehmet Aurelio (Луганск)
BapaH (Киев) 22.08.09 23:41 На ветке про Рабиновича я уже писал, что ФФУ скажет что-то Решающее не раньше чем поймет что чье то дело-труба, правда тема чуть другая была, но сути не меняет
Ответить