Кубок Підгір’я. "Енергетик" (Бурштин) – "Галвапно" (Галич) 0:0. 27-02-2011 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Общие новости

Ярослав Бацала спеціально для UA-Футбол
27.02.2011
воскресенье
21:51
Кубок Підгір’я. "Енергетик" (Бурштин) – "Галвапно" (Галич) 0:0
Рейтинг публикации

27 лютого 2011 р. Кубок Підгір’я. 2 тур.

м. Галич. Стадіон «Колос».

«Енергетик» Бурштин: Ільющенков, Яневич, Лазорик, Мостовий (Срібний), Данищук, Дідик (Підвірний), Хорольський, Долотко, Чернов (Ципердюк), Януш, Барчук (Коржук, Прокопенко).

«Галвапно» Галич: Голуб, Цимбалістий, Вовчук С., Вовчук Ю., Воробець, Щепанський, Товстий, Гуменюк, Кицька, Матейко.

Вилучення: Долотко 15.

"Галвапно" (Галич) – команда, заснована у 2009 році. Спонсор - ТзОВ «Галичина-Вапно». Укомплектована команда, в основному, футболістами з міста Галич. Крім молодих і амбіційних футболістів в складі «Галвапна» можна побачити і багато досвідчених. Це колишні футболісти «Енергетика» і івано-франківського «Спартака» Ігор Цимбалістий, Тарас Стефунько, Ігор Щепанський та Вадим Гуменюк.

Другий тур на кубку Підгіря в Галичі почався матчем між івано-франківським «Тепловиком» та брошнівськими «Кроно-Карпатами» і завершився сухою нічиєю 0-0. Поразка від «Енергетика» викреслювала б галичан з списку можливих переможців турніру, а факт наявності колишніх гравців «Енергетика» зробив матч дуже принциповим.

З перших хвилин на полі точилася справжня боротьба. Жодна команда не хотіла поступатись і гра почала переростати з видовищної в грубу. Вже на початку матчу за грубий фол був вилучений гравець «Енергетика» Ігор Долотко. Чисельна перевага галичан трохи вирівняла гру, проте голів глядачі так і не побачили. В другому таймі така гра привела до травми захисника «Енергетика» Руслана Мостового. Тренер «Енергетика» Сергій Володимирович Пташник залишився незадоволений результатом і дуже грубою грою. За його словами бурштинська команда ставить за мету перемагати в кожному матчі, але не ціною травм своїх гравців. Також Пташник залишився незадоволеним рівнем і грою новачків, які приїжджають на оглядини і все ще надіється знайти футболістів, які змогли б підсилити атакувальну ланку команди.

Свій наступний матч на кубку Підгір’я «Енергетик» зіграє 3-го березня проти івано-франківського «Тепловика», а будь-який позитивний результат виведе «Енергетик» в півфінал турніру з першого місця.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com