Северин Ганцарчик: "Планую повернутися грати в Україну". 25-03-2011 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Общие новости
25.03.2011
пятница
12:50
Северин Ганцарчик: "Планую повернутися грати в Україну"
Рейтинг публикации

В європейських ЗМІ з”явилася новина, нібито Польща має великі проблеми при підготовці до Євро-2012. Найбільше побоювань в УЕФА викликає Познань. Через проблеми на тамтешньому стадіоні УЕФА вже найближчим часом викреслить це місто зі списку господарів, а натомість довірить право приймати змагання Кракову. Фігурує навіть цифра 90 відсотків вірогідності такої вимушеної заміни. Щоб пролити світло на ці новини, кореспондент сайту "Футбол 24" зателефонував Северину Ганцарчику, футболістові познанського “Леха”, який добре знайомий українським уболівальникам, адже із 2002-го по 2009 роки він виступвав у складі луцької “Волині”, київського “Арсеналу” та харківського “Металіста”.

- Северине, чи справді Познань втратить можливість приймати Євро-2012?

- Проблеми справді є, особливо на стадіоні. На ньому занадто вузькі шляхи виходу з арени. У такій ситуації може виникнути тіснява. Місцева влада взяла до уваги зауваження УЕФА і робить все можливе для того, щоб подолати проблеми з евакуацією.

- А в Кракові справді краща ситуація?

- Стадіон клубу “Вісла” вміщає лише 16 тисяч глядачів. Нині ведуть роботи, щоб збільшити удвічі кількість місць. Як мені відомо, цей стадіон не цілком відповідає усім нормам УЕФА. Тому навряд чи Краків замінить Познань.

- Як на цю проблему дивиться керівництво познанського “Леха”?

- Ніяк. Наш клуб не бере участі у підготовці стадіону. Цим займається міська влада.

- Що, взагалі, у Польщі кажуть про готовність України? Хто кого випереджає?

- Поляки дуже не задивляються до сусідів, а більше переймаються своїми справами. Щодо порівнянь, то кажуть, що ми з вами йдемо паралельно й одночасно долаємо всі перешкоди.

- Як змінилася Польща після того, як вона отримала статус господаря Євро-2012?

- Великих змін не відбулося. Дороги у нас і до того були нормальні. Щоправда, влада активно працює над транспортною розв”язкою. У місті поменшало заторів і з”явилося більше маршрутів. Тобто, тепер легше добратися у потрібну точку міста.

- Чи має Северин Ганцарчик бодай мінімальні шанси виступити за збірну Польщі на чемпіонаті Європи?

- Шансів майже немає. Допоки команду тренуватиме Францішек Смуда , я у збірну не потраплю. Не скажу, що в мене з ним погані взаємини. Не довіряє він мені. Захист — основна проблема збірної Польщі. Тренер багато експериментує і ніяк не може визначитися з оборонним складом.

Особливо піміті проблеми на лівому фланзі. То центральні оборонці пробують грати на лівому фланзі, то тренер правих захисників пробує ліворуч. На жаль, на ці експерименти мене не залучають.

- Як ваші справи у “Леху”?

- Нормально. Здебільшого граю на позиції лівого захисника. Щоправда, маю сильного конкурента з Панами. Так виходить, що один матч у стартовому складі виходжу я, а на інший — мій конкурент.

- Не шкодуєте, що полишили “Металіст”?

- Трохи шкодую. Добрі були часи. Але ж все одно планую повернутися в Україну. Якщо не в “Металіст”, то в інший клуб. Розгляну будь-які пропозиції. Нині мені добре в Польщі. Контракт з “Лехом” закінчується через рік.

- Чи знаєте про ігрову кризу в “Металісті”?

- Я в курсі усіх подій. Знаю, що склад неабияк змінився відтоді, як я пішов. Небагато гравців зилишилося. Частенько зідзвонююсь з Марком Девичем та з Міланом Обрадовичем. Вони запевняють, що всі негаразди минуться. Я в це вірю. Вірю також, що “Металіст” все одно колись буде чемпіоном України або срібним призером. Як на мене, до такого прогресу треба чекати десь два або три роки.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Петро Оплів, football.24tv.ua
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com