ПФЛ ініціює перевірку діяльності Анатолія Конькова. 06-03-2014 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Общие новости
06.03.2014
четверг
13:07
ПФЛ ініціює перевірку діяльності Анатолія Конькова
Рейтинг публикации

У четвер, 6 березня, відбулося засідання Центральної Ради ПФЛ, у ході якого було підняте питання відсутності конструктивної співпраці ФФУ з ПФЛ та її клубами.

Також темою обговорення членами Центральної Ради стали можливі порушення президентом ФФУ Коньковим в частині управління фінансами ФФУ та публічна заява президента ФФУ про неучасть національної збірної команди України у матчі зі збірною США.

Під час дискусії учасники засідання постановили відкрити клопотання перед Виконкомом ФФУ щодо проведення детальної перевірки та службового розслідування стосовно опублікованих у ЗМІ компрометуючих документів про порушення Анатолієм Коньковим управління фінансами ФФУ, для чого необхідно негайно утворити Робочу групу з представників колективних членів та Адміністрації ФФУ за обов’язкової участі в її роботі представників ПФЛ з наступним наданням зроблених висновків Виконкому ФФУ для прийняття відповідного рішення.

У разі підтвердження фактів порушень фінансової дисципліни ФФУ, члени Центральної Ради залишають за собою право звернутися до Виконкому з ініціативою негайно скликати надзвичайний позачерговий Конгрес ФФУ та розглянути питання про переобрання президента Федерації футболу.

Нагадаємо, що сьогодні у Києві розпочався Виконком ФФУ, на якому може бути розглянуто "питання Конькова".

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: офіційний сайт ПФЛ
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com