Саади Каддафи о футболе и не только. 22-02-2004 Общие новости - UA-футбол
Зарубежный футбол
Сын ливийского правителя не смог увидеть матч своей сборной с Украиной из-за того, что был заперт в горах...
22.02.2004
воскресенье
21:21
Саади Каддафи о футболе и не только
Рейтинг публикации
Сын ливийского правителя не смог увидеть матч своей сборной с Украиной из-за того, что был заперт в горах...

Син лівійського лідера Муамара Каддафі, Аль-Сааді Каддафі, футболіст італійського клубу "Перуджа", дав ексклюзивне інтерв'ю Українській службі Бі-Бі-Сі.

Аль-Сааді Каддафі говорив про лівійський та український футбол, а також про те, чи буде він наступником свого батька - лівійського президента полковника Каддафі.

Бі-Бі-Сі: Що ви думаєте з приводу лівійського футболу та його перспектив?

Аль-Сааді Каддафі: Лівійський футбол тепер покращився. Ви знаєте, що лівійці подали заявку на проведення чемпіонату світу 2010 року. Ми вважаємо так: якщо Лівія зможе перемогти в перегонах за чемпіонат світу 2010, це буде надзвичайно корисно. Як для створення інфраструктур, так і для всього іншого.

Бі-Бі-Сі: Чи ви бачили товариський матч, який два дні тому відбувався в Тріполі між Україною та Лівією?

Аль-Сааді Каддафі: Ні, не бачив, тому що я зараз знаходжусь на тренувальній базі "Перуджі" в горах, тому і я не бачив гри. Українська команда - дуже сильна. У складі збірної, наприклад, грає Шевченко - один з найкращих футболістів світу. Тому українська збірна - одна з найкращих у Європі. Тим часом наша національна команда також посилює свою гру, тому результат "1-1" для нас є дуже добрим. Це означає, що наша збірна стала кращою. Тому результат мені сподобався.

Бі-Бі-Сі: Чому ви обрали футбол як спортивну кар'єру?

Аль-Сааді Каддафі: Я люблю футбол. Ви знаєте, коли я був маленьким та ходив до школи, всім моїм друзям подобався футбол. Це найпопулярніший спорт у Лівії. Я скрізь грав у футбол - в школі, вдома, в будинку. Тому з часом у мене виробився, так би мовити, тісний зв'язок із футболом.

Бі-Бі-Сі:Як ви бачите своє майбутнє у клубі "Перуджа"?

Аль-Сааді Каддафі: Це складне питання. "Перуджа" зараз, на мій погляд, грає не дуже добре. Ми займаємо друге місця з кінця. Нам залишається зіграти 12 чи 13 матчів. Тому нам треба зосередитись, ситуація для нас зараз дуже складна. Але я люблю "Перуджу", у мене тут багато друзів, мені подобається місто та клуб. І незалежно від того, в якій лізі вони гратимуть, - в серії А чи в серії Б, я залишатимусь із цією командою.

Бі-Бі-Сі:Ви є фанатом іншого італійського клубу - "Ювентуса", де вам належить досить відчутна частка акцій. Чи збираєтеся ви збільшувати інвестиції в "Ювентус"?

Аль-Сааді Каддафі: "Ювентус" для мене - мій клуб. Це моє серце, я люблю "Ювентус". Я давно вболіваю за цю команду. Але з точки зору інвестицій - це інше питання. Багато залежить від ситуації на ринку. Тому я залишаю це на розгляд наших експертів у Лівії. Вони мають дослідити це питання та вирішити, чи варто збільшувати, зменшувати або продавати акції. Але в будь-якому випадку ми будемо дуже близькими до "Ювентуса".

Бі-Бі-Сі:Як часто ви їздите додому?

Аль-Сааді Каддафі: Я здійснюю короткі візити до Лівії кожні десять днів, або кожного тижня чи два тижні. Я зустрічаюсь зі своєю матір'ю, батьком та братами. Зуcтрічаюсь із друзями, а потім повертаюсь до "Перуджі".

Бі-Бі-Сі:Чи хотілося б вам або чи маєте ви плани стати наступником свого батька, полковника Каддафі?

Аль-Сааді Каддафі: Так, напевно. Але... що ви маєте на увазі - наступник? В якому сенсі? Ви знаєте, Лівія дещо інша - це не Сирія. Ми не є королівством. Наша політика дещо інша. Але я не знаю. Я думаю, що мій батько - єдиний, хто прийматиме рішення з цього приводу. Найважливіше з моєї точки зору є те, щоб і міг відігравати якусь роль, щоб допомагати моєму народу.

Бі-Бі-Сі:Як ви оцінюєте нову політичну відкритість Лівії?

Аль-Сааді Каддафі:Це дуже добре. Для нашого народу, для нашої країни. Та й для всьго іншого - для спорту і економіки. Після останнього великого рішення (у галузі зовнішньої політики - Бі-Бі-Сі) ми отримаємо багато корисного. В Лівії настав час попрацювати для нашого майбутнього покоління.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Новости по теме
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]