"Дивіться, як би в погоні за сумнівними трьома очками не довелося втратити набагато більше"


Григорій Суркіс і Равіль Сафіуллін на засіданні Центральної Ради ПФЛ підняли тему договірних матчів

"Дивіться, як би в погоні за сумнівними трьома очками не довелося втратити набагато більше"


В середу, 3-го травня, відбулося розширене засідання Центральної Ради ПФЛ. Варто зауважити, що в її роботі взяв участь президент ФФУ Григорій Суркіс, що відбувається не так вже й часто. А це – вірна ознака того, що питання, які мали обговорюватися, були важливими і актуальними для професійного футболу.

Насамперед Центральна Рада ПФЛ затвердила план-календар наступного сезону. На відміну від попередніх років, цього разу дебатів з цього приводу не було. Президент ПФЛ Равіль Сафіуллін напередодні двічі зустрічався з головними тренерами команд вищої ліги і тренерами збірної, узгоджуючи план-календар, відтак остаточне затвердження було лише формальністю. Наводимо кілька ключових моментів. Розпочнеться сезон 16 липня, як завше, матчем за Суперкубок України. 22-23 липня – перший тур. До 26 листопада команди зіграють 16 турів, 2 і 9 грудня – чвертьфінали Кубку України, і поновлять змагання вже аж 4 березня наступного року. Фінішує 16-й чемпіонат 17 червня, або, якщо не використають резервного дня, на два три дні швидше. Стосовно Кубку ще один нюанс – учасники єврокубків стартуватимуть не з 1/32 фіналу, а з 1/16 фіналу. До того ж до сітки змагань буде включено володаря Кубку України серед аматорських команд.

Перша ліга, в якій з наступного сезону виступатимуть 20 команд, стартує 21 липня, в першій частині сезону, яка завершується 28 листопада, буде зіграно 21 тур, тобто перше коло плюс два тури другого. Поновляться змагання 20 березня, закінчаться – 21 червня.

Змін до наступного Регламенту внесено небагато. Найсуттєвіші полягають в наступному.

Відтепер ситуація, яка мала місце з дограванням матчу „Динамо” – „Іллічівець”, має законодавчий характер: якщо матч припинено з причини несприятливих погодних умов або за інших форс-мажорних обставин, він дограється з хвилин, на якій був припинений. Рішення щодо дати і місця проведення матчу прийматиме Бюро ПФЛ.

„Нове – це добре забуте старе”. ПФЛ вирішила відновити практику обов’язкової участі молодих футболістів в матчах нижчих ліг, як це було ще за радянських часів. З нового сезону в команді другої ліги повинен перебувати на полі один футболіст 89-го р.н. і молодше, в першій лізі – 88-го р.н. і молодше. Ящо експеримент вдасться, можливо, ця цифра зросте до 2-3-х футболістів. Що стосується вищої ліги, то з нового сезону до заявки з 25-ти футболістів необхідно включати 4-х футболістів, підготовлених в Україні, з них 2 повинні бути вихованцями власної футбольної школи. Через два роки – відповідно 8 і 4. Характерно, що при цьому ліміт на легіонерів зберігатиметься.

У своєму виступі Григорій Суркіс зачепив тему атестації клубів. Резюме доповіді – якщо клуби не змінять свого ставлення до цієї процедури, не приводитимуть в належний стан свою бухгалтерію, не розвиватимуть дитячо-юнацький футбол, матимуть стадіони, що не відповідають вимогам ФФУ і ПФЛ, атестата на право участі в змаганнях тієї чи іншої ліги вони не отримають. Імовірно, буде переглянуто професійний статус другої ліги. Лише 13 клубів з 43-х відповідають встановленим стандартам для другої ліги.

Спільна робоча група ФФУ і ПФЛ також має відпрацювати положення, згідно якого клуби надаватимуть фінансові гарантії своєї участі в чемпіонаті.

Велася мова і про трансляції. Маркетинговий партнер ПФЛ – компанія МСП – заявила про те, що не за горами підписання контракту з титульним спонсором чемпіонату. Серед найближчих планів – продовження впровадженої в нинішньому році трансляції 4-х матчів з одного туру.

І насамкінець Суркісом і Сафіулліним була піднята тема договірних матчів. В цьому питанні вони були одностайні і говорили практично в унісон – досить жорстко, при цьому і самокритично. Лейтмотивом їхніх промов може слугувати фраза-попередження, проголошена Сафіулліним до представників клубів: „Дивіться, як би в погоні за сумнівними трьома очками не довелося втратити набагато більше”.

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
СпартаК82 (Симферополь)
ты знаком с регламетом? или так ляпнул?
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 64
СпартаК82 (Симферополь)
ты знаком с регламетом? или так ляпнул?
Ответить
0
0
treplo (писдляндия)
Если Динамо выиграет чемпионат, то на суперкубок играют второе место чемпа и финалист. Т.е. Шахтер против Запора ))
Ответить
0
0
Анунах (Київ)
Michman (Одесса) 04.05.06 13:38 Абідна! На ровнам мєстє!!! Іннна, Michman.
Ответить
0
0
dobermann (kiev)
Капа (Львів) та й букви на дупі остаються а что еще там остается? Подробности в студию
Ответить
0
0
djuice (Львыв)
http://magegame.ru/?rf=446a61797a6572
Ответить
0
0
Gryfon (Київ)
Думаю нехай за всю Україну у ЛЧ, КУЄФА а мооже й Інтертото грають ДК і ШД - грошей і гравців у них вистачить - коеффіцієнт гарний буде - а навіщо іншим командам Європа і найголовніше - навіщо Європі наші інші команди
Ответить
0
0
myshkoDK (Kyiv)
от, ПФЛ склала графік. Кому краще, що нас знову очікує зимовий футбол. Яка Європа для наших клубів у цей час??? в кращому разі для 2-ох. і все. а решта?
Ответить
0
0
myshkoDK (Kyiv)
А навіщо Єврокубки? На них же бабло треба витрачати?! більше провтикаєш, ніж заробиш. Чи не так?
Ответить
0
0
Gryfon (Київ)
myshkoDK (Kyiv) Логіка - патріархально-ринкова. Хто більше заплатив іншій команді - той і буде грати у єврокубках, чи просто у вишці.
Ответить
0
0
Gryfon (Київ)
myshkoDK (Kyiv) А от чорт його знає, чому так - чому не можна грати хоча б іноді два матчі на тиждень - напевно планується, що наші клюби дуже довго протримаються в єврокубках. От Ільїч наприклад, або Металург З - їм треба дати відпочити - нехай не пеервтомлюються:) - ще у фіналі КУЄФА грати. Між собою.
Ответить
0
0
myshkoDK (Kyiv)
от Gryfon сидить і вичисляє логіку в договірних. Ну, певно, разом із президентами клубів, тренерами, футболлєрами і т.п. і и.д. Всі тільки сидять і "вычесляют". У нас не той чемпіонат, щоб щось вираховувати!
Ответить
0
0
myshkoDK (Kyiv)
Знову буде у нас осінньо-зимова лижня. Дивна річ, матчів в порівнянні з провідними чемпіонатами небагато, а закінчуємо взимку. Лиш англійці з нами в ногу...
Ответить
0
0
Gryfon (Київ)
Вот МЗ - ДК - это недоговорной матч - одна команда просто вышла и показала запорожцам их место - а остальные... - в то, что результат матча Металист - Днепр 0-6 с 0-5 за второй тайм и кучей автоголов является честным может поверить только С. дерепа, который этот матч комментировал
Ответить
0
0
Gryfon (Київ)
логика в договорных матчах есть - ее надо вычислять. вот например Динамо - Днепр вполне может быть договорняком - Днепру надо в Интертото - они просят Динамо сдать матч - Динамо/Днепр договаривается с Шахтером о том, что отрыв надо все равно сохранить - и Шахтер играет вничью со "своей " командой "Ворсклой" Вполне возможен такой вариант - Динамо сдает два очка Таврии и все решается в золотом матче - честно. в общем если Динамо играет вничью с Таврией - то я не удивлюсь
Ответить
0
0
зелёный змей (Львов)
СпартаК82 (Симферополь) извольте, батенька! почему же 5? уж все 16 в сим случае. профилакторий, однако
Ответить
0
0
СпартаК82 (Симферополь)
Суркис бы для начала за договорняки во 2 лигу карпаты выкинул...а в 1 лигу команд 5 из вышки в том числе и чемпиона по договорнякам таврию
Ответить
0
0
Michman (Одесса)
Ладно... замяли...
Ответить
0
0
Валерчик (Киев)
fenerty (Одесса) Я понимаю что Вас обидел какой то тупой урод, но не надо говорить про все болел, а вот про городишка я бы вообще не стал говоритьб если ты кроме майдана нигде не был.....
Ответить
0
0
Mclayne (Одесса)
Michman (Одесса) fenerty (Одесса) Не пацаны давайте не будем оскорблять всех киевлян. Просто действительно будем просто умнее этого дебила.Плевал я на него и его мнения об Одессе.Я ж говорю-пусть приезжает сюда и кричит про жидовск,а то конечно сидя у себя за хрен знает скока км я могу и Тайсона с Холлифилдом послать далеко и прямо.Просто если мозгов нет-так это на всегда!А Киев по моему очень даже красивый город.
Ответить
0
0
Michman (Одесса)
fenerty (Одесса) Братва, не уподобляйтесь этим кхм... нехорошим человекам... и насчёт Киева ты погорячился... хотя Одесса мне на-а-амного больше нравится... и это понятно почему...
Ответить
0
0
fenerty (Одесса)
Mclayne (Одесса) Я многое понимаю... Но наблюдаю таких отморозков не впервые. Которые НЕ МОГУТ даже на половину заполнить малюсенький стадион чемпиона и самого титулованого клуба страны(как бы мы к динамо не относились, но это так). А зато грязным языком потрепатся и пообсирать все чужие команды да и города всегда рады! Как видишь даже повода им давать не надо. Так вот лично у меня давно сложилось впечатление, что нормальный киевский болельщик футбола - это исключение из правил. да и киев сам по себе - так себе городишко. Откуда столько напыщенности то? От того что в киеве ПОПлавский есть, а в других городах его нету?!:) Или от "шедевра" архитектуры - майдана незалёжности?)
Ответить
0
0
Mclayne (Одесса)
fenerty (Одесса) Не ну тут ты не совсем прав.Это отдельно взятый урод.Которых помоему просто сразу банить надо.Ну а что -нет?Его кто то провоцировал?издевался?ну а тогда нахер весь город унижать?Ненавижу таких людей.
Ответить
0
0
fenerty (Одесса)
Mikk (Киев) О, еще одна столичная гн_И_да демонстрирует моральный уровень киевлян.
Ответить
0
0
Michman (Одесса)
RAGE (Киев) Что интересно, нагадил и слинял... вот это по-жидовски... Да, скучновато сегодня на форуме... (зеваю)...
Ответить
0
0
RAGE (Киев)
Mclayne (Одесса) А разве не понятно, что он не приедет да и здесь прямо в лицо ничего подобного не скажет! Получаются не очень приглядніе реалии виртуального общения. Таков инет:-))))
Ответить
0
0
Криця (Бердичів)
Серйозне попередження. Нічого не скажеш. Краще б когось у Вишці покарали. Як там ВЛ/МЗ? Матеріали справи назавжди загубилися в архівах совісті грізних функціонерів?!
Ответить
0
0
Michman (Одесса)
Анунах (Київ) Отвечу тебе твоим ником...:))))))))))
Ответить
0
0
Анунах (Київ)
Все! Не буде більше в Україні договірних матчів - самі Суркіс і Сафіулін сказали )))
Ответить
0
0
taurus_73 (Sumy)
"І насамкінець Суркісом і Сафіулліним була піднята тема договірних матчів." - Мне это напомнило фразу "Это моя корова и я её дою"....
Ответить
0
0
rom (Lviv) (Львів)
Народ сорі, інфу про дати брав з сайту Шахтаря. А там видно космонавти редагують, тому в них матчі відбуваються, тоді коли ті дятли редагують. Такщо 04.03.06 і 11.03.06 - це вже версія ПФЛ.
Ответить
0
0
Mclayne (Одесса)
RAGE (Киев) Ну а нахрен такое писать .Слышиш жидовск!?Он что охренел.Пускай приедет сюда и сдесь скажет.А то пи... всякую хрень по инету.
Ответить
0
0
rom (Lviv) (Львів)
Я так зрозумів питання кількості легіонерів в Кубку не піднімалось, бо і так все чітко прописано. А тим що не вірять що ШД стане чемпіоном, рекомендую глянути, на оцінку дій суддів в матчах за 05.03.06 і 12.03.06. А потім глянути які вони допустили помилки, зарахувавши голи яких не було. Так що все (включаючи ПФЛ) в руках ШД.
Ответить
0
0
andres (Odessa)
RAGE (Киев) 04.05.06 12:05 харе курить ТРАВУ, а то ужо и смайлики в конце текста не замечаешь!!!! А что касаеться мнения других, незнакомых мне людей, о моих мозгах - то мне это безразлично!
Ответить
0
0
RAGE (Киев)
andres (Odessa) Ну ты ничем не отличаешся от того придура, ведь тоже взял и обгадил всех киевлян! Поверь! Радиация на наши умственные способности если и может повлиять то это только хорошо - есть на что влиять. Хорошо бы было чтобы и на твои что-то повлияло, Вопрос в том, есть ли на что влиять?
Ответить
0
0
Капа (Львів)
Бор (Львів-Луцьк) Я за!!! А дійсно папір твердуватий, та й букви на дупі остаються.
Ответить
0
0
Mclayne (Одесса)
Michman (Одесса) Да да. Mikk (Киев) Слыш ты выбери куда тебя. А то мы в замешательстве.
Ответить
0
0
Michman (Одесса)
Mclayne (Одесса) И от киевской трассы недалеко... :))))
Ответить
0
0
Пиво (Львів)
Якщо ДК стане чемпіоном, то матч за Суперкубок відбудеться між чемпіоном і фіналістом Кубка. Це 100 процентів. Так в регламенті прописано. Тому знову може бути ДК -- МЗ. Ну а якщо ШД виграє, тоді все традиційно -- ДК-ШД.
Ответить
0
0
Бор (Львів-Луцьк)
Пиво (Львів) 04.05.06 10:33 Правильно кажуть боліли ШД - "Команда" це туалєтний листок. Пропоную редактору Команди видати наступний номер під таким заголовком: "ШАНОВНІ ЧИТАЧІ, НА ВАШІ ЧИСЛЕННІЙ ПОБАЖАННЯ ВІДТЕПЕР НАША ГАЗЕТА ВИХОДИМИМЕ НА М"ЯКОМУ ПАПЕРІ В РУЛОНАХ І БЕЗ ТЕКСТУ". хто за?
Ответить
0
0
Mclayne (Одесса)
Michman (Одесса) Да точно.Тут ты прав.Ниче там тоже ему хорошо будет.
Ответить
0
0
Michman (Одесса)
andres (Odessa) Последнее тебе...
Ответить
0
0
Michman (Одесса)
Michman (Одесса) Грешно смеяться над больными людьми...
Ответить
0
0
Michman (Одесса)
Вот гад... говорит что было бы неплохо к нам приехать, и тут же гадит...
Ответить
0
0
andres (Odessa)
Mclayne (Одесса) 04.05.06 11:06 Не обращай внимания, чернобыльская радиация сильно сказалась на умственом развитии столичных!!! :))
Ответить
0
0
Michman (Одесса)
Mclayne (Одесса) К двум столбам, в городе уже всё занято...
Ответить
0
0
Mclayne (Одесса)
Mikk (Киев) Админ шо за херня?Мож хоть предупредиш этого ДЭБЭЛЫКА я щас как пригрузил бы его . Mikk (Киев) А тебе пора по моему на цвинтер в "жидовске"
Ответить
0
0
Mclayne (Одесса)
Mikk (Киев) Админ шо за херня?Мож хоть предупредиш этого ДЭБЭЛЫКА я щас как пригрузил бы его . Mikk (Киев) А тебе пора по моему на цвинтер в "жидовске"
Ответить
0
0
Mclayne (Одесса)
Mikk (Киев) Админ шо за херня?Мож хоть предупредиш этого ДЭБЭЛЫКА я щас как пригрузил бы его . Mikk (Киев) А тебе пора по моему на цвинтер в "жидовске"
Ответить
0
0
Mikk (Киев)
А в каком городе будет суперкубок? Как всегда в одессе??? Было бы здорово!!!!! Пофиг какая команда будет нашим соперником, главное выезд в жидовск оформить!!!
Ответить
0
0
Alterus (Киев)
У випадку, якщо команда робить золотий дубль, в матчі за Суперкубок вони грають із другою командою чемпіонату... Тобто, теоретично ми ще можемо побачити 2 матчі ДК-ШД наприкінці цього сезону + 1 на початку наступного.
Ответить
0
0
Капа (Львів)
Пиво (Львів) А в цього Анатолія Карпенка напевно дуже файний язик для облизування задніх місць керівників нашого футболу.
Ответить
0
0
Пиво (Львів)
Пацани, тільки що прочитав в продажній "Команді" висєр нєкого Анатолія Карпенка під заголовком "Кассир, завхоз и бухгалтер". Шо хотів автор сказати цим текстом вкурити важко. Шось пробував невнятно розказати про договірні матчі... Але одна фраза мене вбила. Цитую: "Согласен, во Львове сейчас развивается футбол, есть неплохая команда, которая может уверенно чувствовать себя в лиге кассиров, бухгалтеров и завхозов". От скажіть мені, вменяємий журналіст може таке написати? Правильно, не може. Таке може написати хіба безхребетна прошмандовка на чиєсь замовлення за 50-100 баксів. Тьху.
Ответить
0
0
Капа (Львів)
"І насамкінець Суркісом і Сафіулліним була піднята тема договірних матчів." - ХА-ХА-ХА!!! От тепер то бережіться Карпати і інші не згідні з лінією партії. Будуть вас тепер штрафувати і в нижчі ліги відправляти через підозру в договорняках. А Динамо, Арсенали, Металурги та інші достойні клюби ніхто і не посміє запідозрити! УРА!!!
Ответить
0
0
andres (Odessa)
Пиво (Львів) 04.05.06 10:13 Вы прям там звездочку словили уже???
Ответить
0
0
Пиво (Львів)
aquarius (Одесса) 04.05.06 08:30 Це для того, щоб Чорномор більше першоліговим командам не пролітав?)))))
Ответить
0
0
RAGE (Киев)
ПБН (Макеевка) За супкркубок будут играть ДК - ДК-2!!!:-) А что делать? Ситуация однако...
Ответить
0
0
dn2003 (Донецк)
ПБН (Макеевка) 04.05.06 09:36 А ты сомневался еще???))
Ответить
0
0
Michman (Одесса)
Вперёд - к светлому будущему!!! Ура товарищи!!!
Ответить
0
0
ПБН (Макеевка)
Наводимо кілька ключових моментів. Розпочнеться сезон 16 липня, як завше, матчем за Суперкубок України. Это между обладателем КУ и чемпионом? Ага... значит чемпион не Дынама.
Ответить
0
0
еж (Харьков)
aquarius (Одесса) 04.05.06 08:30 ...и в 1/16 - тоже.
Ответить
0
0
aquarius (Одесса)
Я так понимаю, в 1/4 КУ теперь будет 2 матча? Это правильно. Думаю, и в 1/8 стоило бы сделать так же.
Ответить
0
0
ntalex (Kiev)
чем обосновано решение об участии 20 клубов в первой лиге?
Ответить
0
0
PatriotUA (Симферополь)
Поживемо - побачемо, що з цього вийде...
Ответить
0
0
bolelsik (Луганск)
Два брата он и лопата. Слушать стыдно,два взрослых человека, а врут,как дети . А то они раньше не знали,что у нас играется как минимум треть договорняков! ПОЗОР
Ответить