Микола Медін: Судді відкрито показують лояльність до "Динамо"

Микола Медін: Судді відкрито показують лояльність до "Динамо"


"Металіст" і "Дніпро" звинувачують арбітрів у тому, що вони допомагають киянам завоювати срібні медалі. В українському футболі знову вибухнула серія суддівських скандалів. Цього разу помилки арбітрів вплинули на боротьбу наших грандів за друге місце, яке дає право виступати в Лізі чемпіонів.

Керівники "Металіста" та "Дніпра" вдарили на спо­лох: мовляв, що арбітри роблять все можливе для того, щоб саме "Динамо" потрапило у найпрестижніший євротурнір.


Микола Медін, тренер воротарів "Дніпра":

- Це вже не таємниця, що судді відкрито показують лояльність до "Динамо" і підкидають камені спотикання для "Металіста" та "Дніпра". Ось моя команда в останньому турі грала в Луцьку. Спочатку арбітр не призначає пе­нальті у ворота "Волині", не по­мітивши, що захисник луцького клубу збив Євгена Селезньова. А потім арбітр ставить пенальті у наші ворота і вилучає футболіста "Дніпра"'. Хіба це не упередже­ність?!

Ще з часів чемпіонату СРСР було відомо, що футбол починається в кабінетах. І команди застосовують різні методи досягнення результату. Але нікому за не нічого не буде, бо нікого із суддів за руку не зловили. Прикро, але нині футболісти "Дніп­ра" мають боротися як з опонента­ми, так і з "людьми в чорному".

- Володимир Лінке, колишній футболіст "Металіста":

- Судні просто не пускають "Дніпро" і "Металіст" в Лігу Чемпіонів! Доходить до того, що арбітри доводять наших футболістів до сліз. Я дуже поважаю футболіста Сосу. Він плачучи говорить, що рефері ставлять його команді підніжки. Ми аналізуємо лише помилки які не можливо приховані. А скільки було ще дрібних помилок, які також впливали на результат! Футболісти це відчувають.

Коли "Металіст" грав з "Крив­басом", то кожен спірний епізод вирішувався не на користь харків­ського клубу. Якби судді були чесні, то нині "Динамо" перебувало би на четвертому місці, а "Дніпро" та Металіст" боролися б між собою за срібні медалі. Судді грають за "Динамо". І я знаю конкретних осіб із "Динамо", які працюють з арбітрами. Григорій Суркіс пішов із посади президента ФФУ, але його люди все одно впливають на суддівський корпус. Тому-то люди в чорному ганяють батогами супе­рників "Динамо".

Олексій Семененко, віце-президент "Динамо":

- Це все дурниці! Не розумію, в чому нас звинувачують. Якщо вони мають на увазі хабарі, то "Динамо" ніколи цим не займалося. Якщо вони про вплив, то хочу їм нагадати, що керівники "Динамо" вже давно не при владі. Думаю, це психологіч­ний тиск, який застосовують напри­кінці сезону не лише українські клуби, але й іноземні. "Динамо" не зважає на цю маячню і впевнено крокує в Лігу Чемпіонів.

Роман Максим’юк, колишній футболіст "Динамо" та "Дніпра":

- Арбітри справді допускають великі промахи. Але не думаю, що вони навмисне когось підтягу­ють. Причина в низькій квалі­фікації працівників Феміди. А "Металіст" і "Дніпро" нехай об­ражаються на себе, а не на суддів. Ну не показують ці команди тако­го яскравого футболу, який ми ба­чили восени! Ось це є основною причиною того, що "Динамо" нині на другому місці.

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Kamik (Нововолинськ)
Один Максим\'юк сказал по делу
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 87
Kamik (Нововолинськ)
Один Максим\'юк сказал по делу
Ответить
0
0
jurus (Львів)
Олексій Семененко, віце-президент "Динамо": - Це все дурниці! Не розумію, в чому нас звинувачують. Якщо вони мають на увазі хабарі, то "Динамо" ніколи цим не займалося. При всій повазі до команди, здається Семененко "ляпнув" не подумавши..
Ответить
0
0
vizalexx (Киев)
Тотальная паранойа... Палата №6
Ответить
1
0
Romb_DK (Київ)
[quote datetime="05.04.2013 17:13" author="First Capital (Харьков)"] А ДК показывает футбол?Это не команда проф.,а сборище .овна!Гусев и Ярмоленко к этой критике не относятся! [/quote] Тогда Металл сброд с южноамериканской помойки. А вообще посчитали бы грубые ошибки арбитра в матче Днепр-Металл
Ответить
1
0
violla91@bk.ru (rbtd)
ДИНАМО /Киев/ -всегда,везде и навсегда -ЧЕМПИОН...руки прочь от КИЕВСКОЙ святыни...стыдно должно быть судьям,спортивным обозревателям и т.п.писать бред о футболистах и командах...неучи в своих писаниях-лучше подавайте уходящие мячи с поля...ДИНАМО -С Днепра.....ЧЕМПИОН...
Ответить
1
0
basque (Донецк, Вост.Украина)
Браво!
Ответить
0
0
Пузач (Украина)
[quote datetime="05.04.2013 18:21" author="гадюкін (Тернопіль)"] подібною історією, це шось сродні вболівання за ту ж сс галичина... і ті і інші хлопці - із одної опери.. [/quote] Так и я о том же. У каждого свой скелет в шкафу. Теперь значит, следуя твоей логике, что всех потомков тех СС-цев надо под корень, тем более что они, мягко говоря, не осуждают деяния своих предков?:)
Ответить
1
1
mmerenich (irshava)
Про лінке.Пам"ятаю,посередній гравець.Однак має короткозорість:фол Папа Гуйе на Бартуловича що?Не червона?Або не предмет розгляду на КДК? Так про що мова,Лінке?
Ответить
6
2
z111965 (Kharkiv) (Харків)
Ви пам\'ятаєте що Лінке був посереднім гравцем, а клуб Металіст та вболівальники - що одним з найкращих в команді: http://www.ua-football.com/ukrainian/news/5152fc85... Сегодня (27 марта 2013 года) исполняется 55 лет Владимиру Ивановичу Линке – бывшему игроку "Металлиста", мастеру спорта СССР с 1981 года, одному из лучших бомбардиров команды за всю ее историю (с учетом игр во второй, первой и высшей лигах чемпионата СССР, в розыгрыше Кубка Союза и чемпионатах Украины), а ныне – тренеру Детской Академии ФК "Металлист". Владимир Иванович Линке – воспитанник школы "Металлист" (первые тренеры – Аркадий Рабинович, Александр Азаров и Николай Масленников), в которую поступил в восьмилетнем возрасте. В 1972 году был принят в училище физической культуры № 1 (тренер Николай Кольцов). 30 апреля 1976 года дебютировал в основном составе "Металлиста" в матче с полтавским "Колосом". Тогда же он забил первый гол за ведущую харьковскую футбольную команду, оказавшийся в той игре победным (2:1). За 12 лет выступлений в "Металлисте" Владимир Линке провел 376 матчей (315 – в чемпионатах и первенствах СССР, 36 – в чемпионатах Украины, 24 – в Кубке СССР и 1 – в Кубке Украины), в которых забил 81 гол (74 – в чемпионатах и первенствах СССР, 3 – в чемпионатах Украины и 4 – в Кубке СССР). Чемпион Украины1978 г. Победитель первенства СССР 1981 г. в первой лиге. Сейчас Владимир Иванович Линке тренирует юных футболистов Детской Академии ФК "Металлист". Команда ребят 1998 года рождения под руководством О. И. Крамаренко и В. И. Линке, участвующая в чемпионате ДЮФЛУ, в прошлом сезоне стала чемпионом Украины.
Ответить
0
1
levchik (Львів)
Та що ви всі плачете!!!!!!!Карпати з Говерлою більше всіх страждають в цьому сезоні і дійсно очок багато не дорахувались!!!!!!!
Ответить
3
0
сантехник (Днепропетровск)
[quote datetime="05.04.2013 17:44" author="ф.пушкаш (славянск)"] Слышь,Дынамо команда ментов а не сантехников.Ты не примазывайся пожалуйся. [/quote] шо, в славянске шапочки есть?) так вышли в мариуполь
Ответить
3
1
digitex (Николаев)
Больше дела, меньше слов. Если бы каждый следил бы за собой толку больше было бы.
Ответить
4
0
гадюкін (Тернопіль)
[quote datetime="05.04.2013 17:16" author="Maximbes (Киев)"] Гадюкину: Поболейте что ли за тернопольскую Ниву. Толку больше будет. [/quote] какой толк будет ,если я буду болеть за ниву?
Ответить
1
3
kazna (Луганск)
Еще один...задрало нытье
Ответить
4
1
lavanda (Николаев)
[quote datetime="05.04.2013 16:04" author="Shahter2012 (Донецк)"] Дынамо обкакают по полной. [/quote] Ты пров Динамо ОБКАКАЕТ
Ответить
4
3
Maximbes (Киев)
[quote datetime="05.04.2013 17:13" author="KossaK-DK (Київ)"] Чё-то это мне прошлый год перед матчем в Донецке напоминает. Не хватает только вью Луческу. [/quote] Я думаю Луческу чуть попозже выскажется. В привычном стиле "браво федерация". Всё это называется - давление на судей. И вообще-то в нормальных странах, где футбол развит получше нашего. за такие вещи огромные штрафы и дисквалификации.
Ответить
6
3
Колесник Ирина (Луганск)
Народ! А Коля и Линке хотя бы бошкой немного пошевелили. За ... может наступить ... . Один уже говорил о 51 факте - и пошёл ...
Ответить
3
1
max25 (Днепропетровск)
Это угроза с вашей стороны им?)))
Ответить
2
3
Maximbes (Киев)
Да и ещё - не ожидал я от Коли Медина такого, если честно. То кого угодно, но не от него.
Ответить
7
1
fan77paha (Симферополь)
[quote datetime="05.04.2013 17:13" author="KossaK-DK (Київ)"] Чё-то это мне прошлый год перед матчем в Донецке напоминает. Не хватает только вью Луческу. [/quote] Снял с языка!!
Ответить
5
1
fan77paha (Симферополь)
Блин!!! та хорош ныть!!! уже даже Суркиса старшего нет какой смысл им? какието обиженные!
Ответить
8
1
Сталь(б.Днепр)-Локомотив(Х)0-6 (Киев)
Ответ на судейский вопрос дадут очные игры соперников. Судью делают грубейшие ошибки, но предвзятость это или случай...однозначно не ответить сейчас.
Ответить
3
0
max25 (Днепропетровск)
[quote datetime="05.04.2013 16:34" author="Dilettante (Донецкая обл.)"] Да все это маячня ;) Давно пора ввести санкции для официальных лиц клубов за обсуждение действий судей. А за открытые обвинения судить и штрафовать. Задрали эти обвинения уже! И самое главное, как только кто-то начинает терять позиции или проигрывать, так сразу начинаются потоки соплей! Цыганык не в счет- он под кайфом, ему лечиться надо ;) [/quote] Правильно, не сметь говорить правду!) А то ишь какие,вздумали возмущаться. царьки в кабинетах решили, а вы рабы насчастные молчите и попробуйте только пикнуть)))
Ответить
3
5
Maximbes (Киев)
Гадюкину: Поболейте что ли за тернопольскую Ниву. Толку больше будет.
Ответить
4
3
First Capital (Харьков)
А ДК показывает футбол?Это не команда проф.,а сборище .овна!Гусев и Ярмоленко к этой критике не относятся!
Ответить
6
11
KossaK-DK (Київ)
Чё-то это мне прошлый год перед матчем в Донецке напоминает. Не хватает только вью Луческу.
Ответить
6
2
Krot (Донецк)
Всё очень просто: Игорь Михалыч премиальные от участия в ЛЧ уже заложил в доходную часть бюджета клуба.
Ответить
4
9
Maximbes (Киев)
Информационная травля продолжается...
Ответить
9
2
basque (Донецк, Вост.Украина)
"А Васька слушает да ест"
Ответить
0
0
гадюкін (Тернопіль)
[quote datetime="05.04.2013 15:58" author="Aleksandrov (СКАДОВСК)"] [quote datetime="05.04.2013 15:40" author="Dmutro89 (Чортків)"] Гол з офсайду у ворота Волині, несправедливий офсайд у гравця Кривбасу і в підсумку відмінений вихід футболіста один на один з Ковалем, непризначений пенальті за гру рукою динамівця в матчі проти Ворскли, невилучення Хача в минулому турі, як наслідок могли бути втрачені очки: одне з Кривбасом, два з Ворсклою, в Чорноморця кияни скоріш за все в меншості не виграли б, вже 5 очок втрачено. Динамо мало б мати 42 очка, Дніпро 45 (+2 очка в Луцьку, -2 в Ужгороді, Дніпро-Кривбас без змін), Металіст 48 очок (+2 очка в Кривому Розі), хоча серед цієї трійці вболіваю за киян, але потрібно визнати - Динамо тягнуть на друге місце, а Семененко ще каже, що Динамо впевнено йде в ЛЧ. [/quote] уже все здравомыслящие люди понимают, что не тянут и не будут больше тянуть динамо, че ты всякую х,йню пишешь? [/quote] ты смотрел матчи про которые он пишет? прежде чем писать подобную ню, надо не только знать что гришу уволили, а и иногда смотреть футбол
Ответить
3
7
Колесник Ирина (Луганск)
В общем народ! Самое интересное 07.04.2013 с 19.30 час. С трудом(а иначе и не может только труд) побеждает Динамо и удаления в стане ... . И что тогда здесь будет могу представить. Но так будет.
Ответить
1
4
Chortica (Запороье)
Люди же все видят А некоторым хоть с...ы вглаза -все божья роса
Ответить
5
3
Фан ФК Волинь (Луцьк)
"Коли "Металіст" грав з "Крив­басом", то кожен спірний епізод вирішувався не на користь харків­ського клубу." Оце жарт!:). Червону Гуйє не показали, фол Пшеничних на Федорчуку у штрафному майданчику Кривбаса проігнорували, шість компенсованих хвилин з пальця висмоктали. Не на користь харківського клубу вирішили тільки епізод з рукою на останніх секундах.
Ответить
6
3
гадюкін (Тернопіль)
[quote datetime="05.04.2013 15:20" author="zdorovyj (Мариуполь)"] Сопли обиженных неуджачников ! Играть сначала нучитесь, а потом рвитесь в Лигу Чемпионов! За Динамо никто давно не судит! Проснитесь от пьянки и посмотроите правде в глаза. С какого перепугу Ахметовское ФФУ и ПФЛ, вместе с его же судейским корпусом будут радеть за Динамо. Посмотрите как накануне решающих матчей дисквалифицируют игроков Динамо - Гармаш, Тайво, Хачериди, кто следующий? А кого из футболистов Днепра или Металла так дисквалифицировали? НИКОГО!!! Утрите сопли и играйте господа неудачники. [/quote] а может, прежде чем писать подобную чушь, ты посмотришь матчи динамки? желательно с первого тура? одно из двух - или ты наемный троль (может даже сам циганык! ( )))) ) ) или так, решил забацаться типа умным... а вообще, я рад, что наконец и - главное - впервые (!) официальные особи из других клубов (кроме шахтера, который с милицейскими шуллерами давно борется не только игрой - игрой шуллера не победить - надо еще уметь обезвреживать шуллерские приемчики) начали открыто говорить правду...
Ответить
4
9
Maximbes (Киев)
пан Гадюкин, ну вы то уже давно прослыли динамофобом и тролизмом за ШД. И при чём вообще милиция к современному ФК "Динамо" (Киев)????
Ответить
7
4
гадюкін (Тернопіль)
13 мая 1927 был официально зарегистрирован Устав Киевского пролетарского спортивного общества «Динамо» Межведомственной комиссией по делам общественных организаций и союзов Киевского округа. Под флагом «Динамо» собрались лучшие представители ОГПУ - это из вики и это навеки и несмываемо даже через 300 лет)) позорное и название и команда... а за "тролизм" шд меня раз пять банили, я до сих пор после игры шд - Днепр угомонится не могу)))
 
1
9
Shkiper-Metal (Харьков)
Семененко - гореть тебе в аду
Ответить
5
7
Вперёд,Металл!!! (Харьков)
Orest_ua (Kyiv) 05.04.2013 16:06 Ааа. Ты новое слово "нетбук" для себя открыл.))
Ответить
2
8
alkor (Кировоград)
[quote datetime="05.04.2013 16:03" author="Вперёд,Металл!!! (Харьков)"] alkor (Кировоград) 05.04.2013 16:00 А "горящие глаза" как же? :( [/quote] Пардон, забыл. Хотя у Динамо они по определению горящие.
Ответить
3
4
Dilettante (Донецкая обл.)
Да все это маячня ;) Давно пора ввести санкции для официальных лиц клубов за обсуждение действий судей. А за открытые обвинения судить и штрафовать. Задрали эти обвинения уже! И самое главное, как только кто-то начинает терять позиции или проигрывать, так сразу начинаются потоки соплей! Цыганык не в счет- он под кайфом, ему лечиться надо ;)
Ответить
4
3
Вперёд,Металл!!! (Харьков)
Orest_ua (Kyiv) 05.04.2013 16:06 Санитар??? Идите работайте лучше.
Ответить
6
5
Dimitriyi (ХАРЬКОВ)
Вот и СЕМЕНЕНКО объявился.Хоть бы вы уже молчали ув. эксперт.
Ответить
3
5
oltg1977 (Запорожье)
[quote datetime="05.04.2013 16:03" author="FC Energy (Новая Каховка)"] А смысл? с кем тогда вообще играть Шахтёру? да и чисто по таблице.. [/quote] Для Металлиста. Теперь они с Шахтёром типа побратимы и в важных для Донецкой команды играх +3.
Ответить
5
2
Edelvais (Днепр)
?
Ответить
1
1
сантехник (Днепропетровск)
[quote datetime="05.04.2013 15:20" author="zdorovyj (Мариуполь)"] Сопли обиженных неуджачников ! Играть сначала нучитесь, а потом рвитесь в Лигу Чемпионов! За Динамо никто давно не судит! Проснитесь от пьянки и посмотроите правде в глаза. С какого перепугу Ахметовское ФФУ и ПФЛ, вместе с его же судейским корпусом будут радеть за Динамо. Посмотрите как накануне решающих матчей дисквалифицируют игроков Динамо - Гармаш, Тайво, Хачериди, кто следующий? А кого из футболистов Днепра или Металла так дисквалифицировали? НИКОГО!!! Утрите сопли и играйте господа неудачники. [/quote] когда шапочки с символикой шахты завезут в магазины Мариуполя? или пошлите гонца в Донецк, пусть вашему президенту прикупит, а то курточка есть а шапочки нет, не комельфо...
Ответить
6
4
ф.пушкаш (славянск)
Слышь,Дынамо команда ментов а не сантехников.Ты не примазывайся пожалуйся.
Ответить
3
3
mmerenich (irshava)
В "Динамо"-менти.А в "Шахтарі"-одні шахтарі:прямо із забою-на поле.Навіть помитися не встигають-вугільна пилюка на них прилипає намертво.
 
6
1
Вперёд,Металл!!! (Харьков)
alkor (Кировоград) 05.04.2013 16:00 А "горящие глаза" как же? :(
Ответить
5
6
alkor (Кировоград)
[quote datetime="05.04.2013 15:33" author="Upiter (Дніпропетровськ)"] Якщо вони мають на увазі хабарі, то "Динамо" ніколи цим не займалося. Шуб, я так розумію, не було.)) [/quote] Это была хорошо спланированная провокация! В Динамо работают только кристально чистые люди с холодной головой, горячими руками и чистым носом!
Ответить
8
6
Maximbes (Киев)
[quote datetime="05.04.2013 15:47" author="oltg1977 (Запорожье)"] Шота такое впечатление, шо Динамо в игре с Шахтёром готовятся засудить. [/quote] Не дай то Бог, но есть такое ощущение
Ответить
8
8
Aleksandrov (СКАДОВСК)
[quote datetime="05.04.2013 15:40" author="Dmutro89 (Чортків)"] Гол з офсайду у ворота Волині, несправедливий офсайд у гравця Кривбасу і в підсумку відмінений вихід футболіста один на один з Ковалем, непризначений пенальті за гру рукою динамівця в матчі проти Ворскли, невилучення Хача в минулому турі, як наслідок могли бути втрачені очки: одне з Кривбасом, два з Ворсклою, в Чорноморця кияни скоріш за все в меншості не виграли б, вже 5 очок втрачено. Динамо мало б мати 42 очка, Дніпро 45 (+2 очка в Луцьку, -2 в Ужгороді, Дніпро-Кривбас без змін), Металіст 48 очок (+2 очка в Кривому Розі), хоча серед цієї трійці вболіваю за киян, але потрібно визнати - Динамо тягнуть на друге місце, а Семененко ще каже, що Динамо впевнено йде в ЛЧ. [/quote] уже все здравомыслящие люди понимают, что не тянут и не будут больше тянуть динамо, че ты всякую х,йню пишешь?
Ответить
10
12
alkor (Кировоград)
[quote datetime="05.04.2013 15:13" author="Грустный Джо (Харьков)"] Не будет срача, это уже всем надоело =) [/quote] Срач надоесть не может!!! Ради этого тут и торчит большинство.
Ответить
5
5
mehall13 (Одесса)
Олексій Семененко, віце-президент "Динамо": - Це все дурниці! Не розумію, в чому нас звинувачують. Якщо вони мають на увазі хабарі, то "Динамо" ніколи цим не займалося. http://www.junik.lv/~dynkiev/euro%20cup/fut_39-199...
Ответить
6
8
Гаринча (Киев)
В матче Волынь - Днепр судьи подсуживали Динамо))) Маразм))) Коля, береги голову)))
Ответить
10
10
oltg1977 (Запорожье)
Шота такое впечатление, шо Динамо в игре с Шахтёром готовятся засудить.
Ответить
9
8
FC Energy (Новая Каховка)
А смысл? с кем тогда вообще играть Шахтёру? да и чисто по таблице..
Ответить
5
3
Nikon7171717 (Днепродзержинск )
Ахметов отдаст должок за орендовец...
Ответить
4
5
Dmutro89 (Чортків)
Гол з офсайду у ворота Волині, несправедливий офсайд у гравця Кривбасу і в підсумку відмінений вихід футболіста один на один з Ковалем, непризначений пенальті за гру рукою динамівця в матчі проти Ворскли, невилучення Хача в минулому турі, як наслідок могли бути втрачені очки: одне з Кривбасом, два з Ворсклою, в Чорноморця кияни скоріш за все в меншості не виграли б, вже 5 очок втрачено. Динамо мало б мати 42 очка, Дніпро 45 (+2 очка в Луцьку, -2 в Ужгороді, Дніпро-Кривбас без змін), Металіст 48 очок (+2 очка в Кривому Розі), хоча серед цієї трійці вболіваю за киян, але потрібно визнати - Динамо тягнуть на друге місце, а Семененко ще каже, що Динамо впевнено йде в ЛЧ.
Ответить
11
12
life_is_good (Dnipropetrovsk)
А где харьковские остряки, которые не упускали возможность при каждой вьюхе Ротаня коверкать его и поносить? Вот вам очередной кандидат для троллинга - Соса, приступайте. "Доходить до того, що арбітри доводять наших футболістів до сліз. Я дуже поважаю футболіста Сосу. Він плачучи говорить, що рефері ставлять його команді підніжки."
Ответить
9
3
Вперёд,Металл!!! (Харьков)
Только обратил веимание на его ник ))))
Ответить
3
7
alexsk (Одесса)
Да ладно вам, Динамо как всегда получит своё в ЛЧ. Там им помогать некому.
Ответить
9
6
k@llashniKoff (Kiel)
Будем судить по матчам ДК-ДД, ДК-МХ. Если Киеву опять можно будет играть в волейбол в штрафной как с Днепром, или игроков МХ будут удалять за "сложные биомеханические движения", тогда и будем делать выводы.
Ответить
8
7
Upiter (Дніпропетровськ)
Якщо вони мають на увазі хабарі, то "Динамо" ніколи цим не займалося. Шуб, я так розумію, не було.))
Ответить
9
6
Металист-Днепр 0-6 ( Одесса)
Жарко ...какие шубы....))
Ответить
6
5
x-xarkov4anin (Х)
Шубы это не взятка! Шубы это чаевые!
Ответить
0
1
Edelvais (Днепр)
Днепр валят , правда , открыто и явно , не скрывая намерений . но Динамо и Металл судят примерно одинаково , может 55/45 в пользу Динамо , не более заметной разницы я не увидел , даже скажу более что стараются судить ДК и МХ близко к европейскому уровню , только реальный класс самих украинских судей низкий
Ответить
11
3
Raelag (Київ)
Днепр как таковой не валят, а красные игрокам - это да, это выдают... Но они ж тоже уже достали, после каждого неверного решения орать на судий, а потом интервью давать страшные... Про пенальти не надо, Днепр не та команда, которая только с пенальти может победить не то, что Волынь, а и ДК. Днепр - сильный, им играть нужно, а не на судью прыгать... Хватают красные, потом обижаются на весь мир... Чем они лучше Хача, Срны, Рака и иже с ними? Просто ШД в этом плане не трогают, но остальные свое часто выгребают. Верю в Днепр, но так накручивать себя - не дело! Будут красные и дальше, и, самое печальное, будут по делу.
Ответить
6
13
Вперёд,Металл!!! (Харьков)
zdorovyj (Мариуполь) 05.04.2013 15:20 Ах вот ты где. Немедленно на процедуры. А санитар,за то что принес на работу нетбук,будет наказан.
Ответить
13
11
Металист-Днепр 0-6 ( Одесса)
)))))
Ответить
5
5
Метеор (Днепр)
+100
Ответить
5
5
Orest_ua (Kyiv)
А санитар,за то что принес на работу нетбук,будет наказан принес на работу нетбук 2013 год нетбук Угомонись, клоун.
Ответить
6
5
zdorovyj (Мариуполь)
Сопли обиженных неуджачников ! Играть сначала нучитесь, а потом рвитесь в Лигу Чемпионов! За Динамо никто давно не судит! Проснитесь от пьянки и посмотроите правде в глаза. С какого перепугу Ахметовское ФФУ и ПФЛ, вместе с его же судейским корпусом будут радеть за Динамо. Посмотрите как накануне решающих матчей дисквалифицируют игроков Динамо - Гармаш, Тайво, Хачериди, кто следующий? А кого из футболистов Днепра или Металла так дисквалифицировали? НИКОГО!!! Утрите сопли и играйте господа неудачники.
Ответить
23
18
Металист-Днепр 0-6 ( Одесса)
Алиева,Денисова,Селезнева......типа за разговоры после матча...
Ответить
6
2
85tu11 (Харьков)
Бред. Надоело. Никто не мешает Днепру уверенно обыгрывать всякие Волыни. И нам тоже.
Ответить
19
5
Металист-Днепр 0-6 ( Одесса)
Согласен нужно не плакать а обыгрывать Кривбасс,Днепр и будет вам счастье играть в лиге в Европы....))
Ответить
10
6
Shahter2012 (Донецк)
Как раз и мешают.
Ответить
3
6
Металист-Днепр 0-6 ( Одесса)
Уже надоели эти темы...........ждем цветочки.....))
Ответить
4
6
Shahter2012 (Донецк)
Пидалян преподнесет целый букет.
Ответить
3
6
mrsidhyderockstar
если Линке знает конкретных людей из Динамо, которые работают с арбитрами, то ему надо бы фамилии этих людей назвать. а так противно всё это читать! хотя забавно, как Семененко говорит, что руководители Динамо уже не при власти. :)
Ответить
9
2
Грустный Джо (Харьков)
Не будет срача, это уже всем надоело =)
Ответить
8
12
Azov (Мариуполь)
да будет срач!
Ответить
14
2
Не вратарь (Луганск)
Срач будет знатный!!!
Ответить