Дублеры
Дублеры

Дублеры - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Роман Зуб повертається в "Карпати"


Роман Зуб повертається в "Карпати"

Новоспеченому старшому тренеру карпатівської молодіжки Ігору Йовічевічу відтепер допомагатиме один з улюбленців львівських уболівальників Роман Зуб. До останнього часу колись непрохідний карпатівець, який запам’ятався львів’янам своєю несамовитою самовіддачею та принциповістю, очолював ФК «Перемишляни».

– Пане Романе, розкажіть про ваше повернення до «Карпат»...

– Воно вийшло доволі несподіваним. Таке відчуття, що серед літа сніг упав на голову і досі там лежить. Мені зателефонував генеральний директор «Карпат» Ігор Дедишин і запропонував зустрітися. Звісно, що від пропозиції працювати в «Карпатах» не відмовився. Для мене це була дуже приємна несподіванка. Не чекав такого...

– Ким і де ви будете працювати?

– Наразі допомагатиму Ігорю Йовічевічу в молодіжній команді.

– У вас практично нема тренерського досвіду. Мабуть, на початку важко працювати...

– Хлопці з молодіжки пройшли добру школу. Зараз же їм насамперед треба допомогти стати більш впевненими в собі та підняти власну самооцінку.

– Тобто ви будете працювати більше як психолог, ніж як тренер?

– Наразі я лише придивляюся. Мені треба сформувати думку про кожного з гравців, а потім будемо вже говорити детальніше. Потрібно також знайти максимальне взаєморозуміння зі старшим тренером.

– Чи будете ви вчити карпатівську молодь якостям, яким ви володіли самі?

– Це в крові має бути. Але будемо пробувати. Спершу треба навчити їх в футбол грати, але при цьому викладатися на 100%. Тоді і результати прийдуть.

– Як гравець ви були по-спортивному злим. А який ви тренер?

– Коли я працював в Перемишлянах, то не дозволяв собі крикнути на гравців. Але якщо хтось недопрацює чи не викладеться на повну, то, не сумнівайтеся, це не залишиться поза моєю увагою.


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (12)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Henrik Larson (Uzhhorod)
Грузинский футболист Леван Кения, у которого недавно сорвался контракт с петербургским «Зенитом», будет выступать за львовский клуб «Карпаты». Детали контакта станут известны в ближайшее время. http://www.apsny.ge/2012/soc/1344648205.php
Ответить
0
0
kolia26@ (Львів)
Полузащитник львовских "Карпат" 90-х, которого боялись не только соперники, но и арбитры, рассказал о допинговом скандале, львовском духе и реноме крутого парня. ...Восьмое апреля 2000 года. "Карпаты" принимают запорожский "Металлург". На старте второго тайма львовяне открывают счет, но через какое-то мгновение арбитр Шебек "придумывает" удаление для карпатовца Вильчинского. Из толпы игроков возникает Роман Зуб и плотно прихватывает арбитра за воротник. Красная карточка оказывается под шипами бутс и разлетается на мелкие кусочки. "Я защитил честь команды", - скажет потом Зуб, которому даже "горчичник" не достанется. Аналогично считают и болельщики "зелено-белых". Они до сих пор с ностальгией вспоминают Тот эпизод, и Те "Карпаты".
Ответить
+7
0
norb (Львів)
з Вікіпедії: "На початку 1993 року підписав 3-річний контракт із польською «Легією» (Варшава). Провівши у чемпіонаті всього 10 матчів футболіст отримав річну дискваліфікацію за вживання допінгу — його аналізи показали підвищений вміст тестостерону. Клуб опротестовував цю кару, а повторний аналіз у Москві не виявив слідів препаратів, проте це не дало результатів." в такого дядька, як Зуб, підвищений рівень тестостерону міг бути наслідком матчу, або просто настрою ((: а так, то для мене схожим за вольовими якостями до зуба був пізніше Толочко, в теперішніх Карпатах такого одного бракує
Ответить
+5
0
Igorich (Львів)
Так їм (дублерам) і треба! Потім виростає непонятно-шо стефкугірський
Ответить
0
0
M&M (Lviv)
Дядя Рома :) http://video.i.ua/user/3267152/40371/270806/
Ответить
+3
0
Н-Махно (Мариуполь )
это такой и зуб?
Ответить
0
0
kolia26@ (Львів)
Майже.)
+4
0
smeha radi (Киев)
Помню его по играм за "Зарю". Оччччень нравился.
Ответить
+5
0
M&M (Lviv)
Єслі хто філонити буде - то Ромко руки-ноги переламає, відірве голову і запхає в ..., а якщо дядя Рома добереться до головной команди - то я боюсь навіть подумати що він зробить з тими дівчатками ))
Ответить
+8
0
german (Львів)
все буде добре :)))
Ответить
+3
0
kolia26@ (Львів)
Моя Співчуття гравцям дубля))))
Ответить
+7
0
Дубель (Донецк)
Украинский Винни Джонс!
Ответить
+4
0


Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...