Інструктор ФІФА Міко Мартіч дав знання нашим тренерам і знайшов нових друзів. 01-02-2016 Футзал - UA-футбол
Экстра-лига
Футзал Таблица Матчи Новости Команды Ассистенты Посещаемость
01.02.2016
понедельник
12:02
Інструктор ФІФА Міко Мартіч дав знання нашим тренерам і знайшов нових друзів
Рейтинг публикации
Також читайте українською: Інструктор ФІФА Міко Мартіч дав знання нашим тренерам і знайшов нових друзів

Інструктор ФІФА хорват Міко Мартіч завершив свій п'ятиденний навчальний семінар для українських тренерів з футзалу у Києві й вирушив додому! Нагадаємо, курси ФІФА проходили цього тижня в Будинку футболу, під час яких наш гість провів теоритичні навчання, а також продемонстрував практичні елементи в спорткомплексі Національного Університету фізичного виховання України. У программі курсів ФІФА були такі теми: індивідуальні техніка і тактика; тактика дій в обороні та атаці; переходи з оборони в атаку; окремі/спеціальні схеми 5х4, 4х3 та інші секрети сучасного футзалу.

Інструктор ФІФА Міко Мартіч дав знання нашим тренерам і знайшов нових друзів - изображение 1

По завершенні семінару кожен з тридцяти слухачів отримав спеціальні сертифікати ФІФА з рук Міко Мартіча. На церемонії вречення сертифікатів були присутні перший віце-призедент ФФУ Вадим Костюченко та президент АФУ Сергій Владико, які прийшли подякувати хорватському спеціалісту за його надважливу роботу, а також привітати українських тренерів.

Вадим Костюченко: "Я хочу передати вітання від президента ФФУ Андрія Павелка, який передав для Міко Мартіча спеціальний подарунок й наголосити, що така спільна робота буде продовжуватися. Минулого року у нас відкрили нові стадіони, які були побудовані за програмою УЄФА "Хет-трик", і цього року заплановано відкриття нових споруд. І ми за це дуже вдячні нашим друзям і з УЄФА, і з ФІФА, які допомагають нам в наших проектах. І до речі, гарна новина для всіх вболівальників футзалу - за допомоги програми УЄФА "Хет-трик" було придбано надсучасне зальне покриття. На ньому ми незабаром проведемо майстер-класи зі збірною України, а також за участі юних футзалістів зі "Шкільної футзальної ліги України". Ми дуже вдячні Міко Мартічу за його роботу, і за те що він дає колосальний обсяг знань нашим тренерам. Ми будемо продовжувати спільну працю з Асоціацією футзалу України, з нашими колегами з УЄФА та ФІФА, адже цей напрямок для Федерації футболу України надважливий!"

Інструктор ФІФА Міко Мартіч дав знання нашим тренерам і знайшов нових друзів - изображение 2

Сергій Владико: "Я також хочу подякувати нашому гостю, за ті знання, що він передав нашим фахівцям. І хочу звернутися до наших тренерів - друзі, користуйтеся цими знаннями! Поглинайте інформацію, вчить іноземну мову. Поки до України ставляться дуже скептично, а ми повинні показати свій справжній рівень. Ви побачили, яка це відкрита людина, який чудовий спеціаліст. Тримайте з ним зв'язок, ставте питання, користуйтеся його досвідом. І ви будете прогресувати, адже наше завдання - підняти український футзал на якісно новий рівень."

Інструктор ФІФА Міко Мартіч дав знання нашим тренерам і знайшов нових друзів - изображение 3

Фото: АФУ

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: futsal.com.ua АФУ
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com