Через вибори український вболівальник не побачить телетрансляції з Луцька та Запоріжжя. 24-03-2006 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Як відомо, у наступні вихідні було заплановано чотири трансляції матчів 23-го туру чемпіонату...
24.03.2006
пятница
16:11
Через вибори український вболівальник не побачить телетрансляції з Луцька та Запоріжжя
Рейтинг публикации
Як відомо, у наступні вихідні було заплановано чотири трансляції матчів 23-го туру чемпіонату...

Як відомо, у наступні вихідні було заплановано чотири трансляції матчів 23-го туру чемпіонату України серед команд вищої ліги. Однак, змушені констатувати, що дві трансляції – з Луцька і Запоріжжя - не відбудуться. При підготовці трансляції з Луцька її організатори зіштовхнулися з неможливістю орендувати телевізійну техніку і канали зв’язку у зв’язку з виборами до Верховної Ради України. Що стосується поєдинку в Запоріжжі, то „Укртелеком” відмовив у наданні телевізійного каналу, оскільки, знову ж таки, всі засоби телевізійної кореспондентської мережі цієї компанії задіяні для перегонів та прямих включень телерадіокомпаній про хід виборів до Верховної Ради. У випадку ж надання телевізійного каналу для трансляції матчу передавати репортажі з низки міст східного та південного регіону України, в тому числі і з Запоріжжя, про хід виборів з 15.30 до 18.15 буде неможливо.

ПФЛ України i „Медіа Спорт Промоушн” розцінює ці обставини як форс-мажор і просить у вболівальників з розумінням віднестися до відміни трансляцій.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Офiцiйний сайт ПФЛ
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com