В тому, що Леонід Черновецький став мером Києва, винний футбол. 20-01-2009 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Яке відношення до Черновецького-мера має бізнесмен Коломойський?
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость ТВ
20.01.2009
вторник
15:26
В тому, що Леонід Черновецький став мером Києва, винний футбол
Рейтинг публикации
Яке відношення до Черновецького-мера має бізнесмен Коломойський?

В тому, що Леонід Черновецький став мером Києва, винний футбол. Хто читав Рея Бредбері – зрозуміє.

Наприкінці 2003 року Леонід Черновецький, позапартійний тоді народний депутат, виголосив чергову полум'яну промову з трибуни Верховної Ради. Як завжди, він сварив свого кровного на той час ворога – Олександра Омельченка. Звинувачуючи тодішнього мера в усіх смертних гріхах, Черновецький звично "проїхався" по його спортивній іграшці - футбольному клубові "Арсенал". Мовляв, це для міста задорого, та й не годиться задурно витрачати бюджетні кошти.

Кому і що точно почулося – історії невідомо. Але подейкують, що трапився звичайний "зіпсований телефон". І хтось переказав іншому на той час депутату, "есдекові" Григорію Суркісу, що Черновецький образив футбольний клуб "Динамо".

Це сьогодні Черновецький - мер, а тоді він був звичайним екс-банкіром (принаймні, номінально). Суркіс підбіг до свого колеги, відчайдушно жестикулюючи. Оскільки ця жестикуляція була у стилі "Луценко на РНБО", то мас-медіа назвали її банальною депутатською бійкою.

Ображений до глибини душі Черновецький на початку 2004 року пише заяву про вступ до ідеологічних ворогів СДПУ (о) – "Нашої України". Його туди приймають, що не знаходить відгуку у душі Олександра Омельченка-молодшого, який через "нашеукраїнське" неофітство Черновецького з фракції вийшов.

Відповідно, 2006 рік Черновецький зустрів з "помаранчевим" штампом у політичній біографії, незаплямований, із зв'язками з провідними представниками найпопулярнішої на той час політичної сили.

А тепер питання. Якби не було футболу і бійки з Суркісом – чи дали б Черновецькому реалізовувати свої гречкосійні схеми навесні 2006 року? Кого б тоді підтримував ще досить впливовий президент? Чи взагалі б Черновецькому дозволили балотуватися та вести серйозну кампанію? Чи зміг би тоді хтось захистити його від правоохоронців? І хто був би тими "любими друзями", до яких Черновецький міг би звернутися у лиху годину?

Сьогодні круг замкнувся. Медіа записали в актив Леонідові Черновецькому купівлю футбольного клубу "Арсенал". А його сина Степана – у президенти цієї поважної команди.

Хоча питань не менше. Яке відношення до Черновецького-мера має бізнесмен Коломойський?

Лише факти.

По-перше, попередній власник "Арсенала" Вадим Рабинович ніколи не приховував партнерських відносин із Ігорем Коломойським.

По-друге, на підсилення "Арсенала" виїхала одразу група футболістів "Дніпра".

По-третє, самі футболісти майже переконані, що власник де-факто переводить їх з однієї команди до іншої.

І наостанок. Якщо футбольна дружба Коломойського та Черновецького все-таки існує, чи має вона політичне продовження? Адже сьогодні "гречкові штаби" вже працюють, мінімум, у 15 областях України.

А люди, які називають себе представниками політичної сили столичного мера, активно цікавляться цінами на рекламу у регіонах.

Зрештою, в усьому винний футбол...

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Василь Самохвалов,Катерина Кириченко, Українська Правда
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]