Костянтин Яpoшeнко: "На зборах граемо в покер". 20-02-2010 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
20.02.2010
суббота
10:59
Костянтин Яpoшeнко: "На зборах граемо в покер"
Рейтинг публикации

Про проміжну готовность маріупольців до нового футбольного року розповів "Українському Футболу" півоборонець Іллічівця" Костянтин Ярошенко.

— Закінчився другой піготовчий збір. Втома накопичилася?

— Так, адже збір у Туреччині тривав цілих три тижні. Ми провели чимало контрольних поединків, фізично попрацювали досить плідно. Відчуваеться, що організм вимагае відпочинку.

— Як оціните проведений збір загалом?

— Все, що ми запланували, виконали. Лише декілька днів випали через непогоду. Загалом погодні умови кращі за українські, і готуватися до сезону в Туреччині цілком можна.

— "Іллічівець" провів два спаринги, на які варто звернути увагу. Це поединки проти чеського "Брно" та представника pосійської Прем'єр-ліги "Крилья Советов". Порівняйте ці дві команди...

— Я скажу, що обидві команди — приблизно одного класу. Говорити щось про них, спираючись на тренувальні матчі, важко. Адже поединки проходять на тлі загальної втоми, i завдання перемогти в них не стоїть.

— Чули інформацію, що "самаритяни" можуть не заявитися на чемпіонат через фінансові проблеми i взагалі припинити існування?

— Так, в Інтернет я заходжу і про вci новини дізнаюся відразу. Втім, я не думаю, що "Крилья Советов" збанкрутують. Хтось же фінансуе, якщо вони їздять на збори?

— У складі "крилатих" відбулися серйозні зміни. Більшість наявних гравців — футболісти дубля...

— Так, проти нас грало багато молодих, але це ще не означае, що на команді поставили хрест.

— Що вам 6ільше подобається в період зборів — тренуватися чи проводити спаринги?

— Проводити поединки. Все-таки це дае змогу краще підготуватися до сезону. У матчах ти отримуеш навантаження, готуєшься тактично до сезону, відпрацьовуєш технічні аспекти, фізичні.

— Чим займаєтеся на зборах у вільний чac?

— Не так вже багато його й випадає. Адже, окрім тренувань з м'ячем, ми ходимо в тренажерний зал, плаваемо у басейні. Загалом же у нас підібралася велика компания любителів картярських irop. Граемо на гроші в покер.

— Хто програв останні труси?

— Такого не буває (всміхається). Якби таке траплялося, то, мабуть, наступного дня на тренуваннях ми б один одного вбивали. А хто в нас ас? Лидери змінюються час від часу.

— Де і як готуватиметься "Іллічівець" останні 10 днів, що залишилися до початку другої частини чемпіонату?

— Будемо готуватися вдома, в Маріуполі. Якщо погода сприятиме, тренуватимемося на вулиці. Якщо ж ні — продовжимо заняття в манежі.

— Не страшно повертатися зі зборів на українські поля?

— Якщо відверто, вже наприкінці зборів хотілося повернутися на рідну землю. Я звик до українських реалій, i вони мене не лякають.

— Як гадаете, на таких полях на початку сезону на перший план виходить функціональна готовність?

— Техніку на них, звісно, не покажеш. Думаю, хто виявиться краще готовим до матчів, той i переважно братиме гору. У ком6інаційний футбол буде важко грати.

— Перед командою стоїть завдання потрапити в десятку?

— Так. Те саме завдання, що й анонсувалося нам перед початком чемпіонату. Відверто кажучи, хотілося б чогось 6ільшого, ніж просто потрапити до десятки.

— Боротьба за виживання омине "Іллічівець"?

— Хот1лося б, щоб так було. А для цього головне — вдало стартувати навесні, бо якщо раз - другий програєш, то опоненти можуть близько підібратися, i тоді доведеться сперечатися за прописку у вищій лізі.

— Чого ви очікуєте особисто від себе?

— Зізнаюся, я й сам не знаю, чого від себе чекати. Намагатимуся показувати якомога кращий футбол.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: fcilich.com
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com