Олександр Єфремов: "Клуби не відмовлялися від послуг арбітрів". 06-03-2010 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
06.03.2010
суббота
20:05
Олександр Єфремов: "Клуби не відмовлялися від послуг арбітрів"
Рейтинг публикации

Генеральний директор ПРЕМ’ЄР-ЛІГИ Олександр Єфремов прокоментував заяву першого віце-президента ФФУ Сергія Стороженка, розповсюджену через ІА «МОСТ-Харків», стосовно затвердження списку арбітрів на весняну частину змагань ПЛ:

− Сергій Стороженко − визнаний юрист і навіть входить до відповідного комітету ФІФА. Тим дивніше мені було прочитати його останню заяву. Людина, яка має стежити за дотриманням норм і законів, каже, що національна федерація не виконуватиме свої договірні зобов’язання! А як же щодо поваги до партнера, про яку він, до речі, згадав? Напевно, Сергію Михайловичу неправильно вклали інформацію у вуха. Клуби Прем’єр-ліги не відмовлялися від послуг окремих арбітрів чи делегатів, вони лише окреслили коло тих осіб, послуги яких їм дійсно необхідні.

Таке право клубам добровільно надала Федерація футболу України, адже у Договорі про організацію та проведення змагань серед клубів Прем'єр-ліги сезону 2009/2010 років чітко та конкретно встановлено, що Загальні збори Учасників ПЛ уповноважені відхиляти кандидатури арбітрів, асистентів арбітра, інспекторів та делегатів ФФУ перед початком Епіцентр Чемпіонату України і перед весняною частиною змагань. І саме цим правом Загальні збори скористалися!

Тим більше дане рішення Загальних зборів аж ніяк не можна кваліфікувати як втручання в організацію суддівства.

Прем’єр-ліга виступає проти будь-яких конфліктів, адже вони не несуть із собою нічого хорошого. Навпаки, ми постійно зауважуємо, що хочемо співпрацювати із національною федерацією. Однак ФФУ з незрозумілих причин постійно шукає конфронтації, вставляючи палки в колеса. Не знаю, навіщо федерації це робити, якщо ми не претендуємо на її повноваження, а працюємо на розвиток клубного професіонального футболу.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: “Прем’єр-ліга”
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com