Ігор Ільків: "Хочу грати тільки в "Оболоні" (+ фото). 13-02-2011 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)

Микола Коберський
13.02.2011
воскресенье
15:10
Ігор Ільків: "Хочу грати тільки в "Оболоні" (+ фото)
Рейтинг публикации

Уже після того, як столична «Оболонь» освоїлася на другому турецькому зборі, до табору команди прибув захисник Ігор Ільків, котрий донедавна виступав за ФК «Львів». Гравець пройшов з «пивоварими» весь перший збір і оскільки тренерський штаб був задоволений його грою, то залишалося лишень влагодити деталі переходу Ігоря в київський клуб. Тепер Ільків повноцінний гравець «Оболоні».

- На який термін ти підписав контракт з оболонцями?

- На 2,5 роки. Ми досить швидко дійшли до обопільної згоди з керівництвом столичного клубу і поставили підписи під контрактом. Фінансові умови мене повністю влаштовують.

- Чому саме «Оболонь»?

- Ще коли я грав у «Львові», то спілкувався з Сергієм Івановичем (Ковальцем – Прим.авт.), котрий сказав мені, що хоче бачити мене в команді. Під керівництвом цього тренера я грав у Львові і чудово знаю його методику роботи. Вона мені дуже імпонує. Я знав куди йду і що мене тут чекає.

- А чи були в тебе інші пропозиції?

- Я навіть не розглядав їх. Хотів грати тільки у нинішній «Оболоні».

- Мабуть досить легко влився в колектив?

- Мені в цьому дуже допомогли ті, з ким я виступав ще у львівському клубі – Худзик, Мандзюк, Лупашко, Панас. У побуті та на тренуваннях ніяких проблем не виникало. Що стосується гри, то тут певні моменти виникали ч на перших порах через те що не знав імен всіх партнерів. Але за п’ять-шість днів, коли добре познайомився з усіма все стало на свої місця. Тепер головне набрати чудову форму до початку весняного етапу чемпіонату.

- На якій позиції почуваєшся найкраще?

- Буду грати там, де скаже тренер. Але, звичайно, оскільки я крайній захисник, то найкраще почуваюся на лівому фланзі оборони.

- Чого хочеш досягнути з «Оболоню»?

- Зараз будемо прагнути піднятися якомога вище в турнірній таблиці. Ну, а в недалекому майбутньому хотілося б попасти в єврокубкову зону і зіграти в Лізі Європи.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com