Премьер-лига
Премьер-лига

Премьер-лига - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Артем Федецький: "Новий чемпіонат буде ще важчим"


Артем Федецький: "Новий чемпіонат буде ще важчим"


Карпатівського універсала почав запрошувати до національної збірної ще Мирон Маркевич. Незважаючи на подальшу зміну наставників головної команди країни, Артем Федецький без запрошень не залишався. Це означає, що на сьогодні він є найкращим правим захисником з-поміж усіх українських футболістів. Олег Блохін також викликав карпатівця до збірної на матчі проти Узбекистану та Франції.

– Атмосфера в збірній змінилася з новим тренером?

– Я б не сказав, що щось змінилося. Усе у нас в порядку. Кожен, хто сюди приїхав, перебуває у доброму настрої і готовий до повноцінної роботи. Атмосфера приємна, принаймні я почуваюся комфортно.

– Які враження від роботи з Олегом Блохіним?

– Він цілком нормальна людина. Переважно спілкуємося по теорії та грі. Щодо мого місця на полі, то думаю, тут ніхто нічого вигадувати не буде, і я гратиму на звичному місці правого захисника.

– На базі в Кончі-Заспі ти живеш з Худоб’яком та Кожановим. Ви ще не набридли один одному?

– Та ні (сміється). Навпаки, так краще. Ми й раніше утрьох жили. Приємніше, коли поруч близькі люди.

– Була версія, що усіх збірників розділять на дві групи: одна готуватиметься до матчу проти Узбекистану, інша – до Франції...

– Вперше таке чую. Не думаю, що так буде. До того ж ще не всі збірники приїхали. От зараз чекаємо Андрія Діканя зі «Спартака» та Андрія Вороніна з московського «Динамо». Усі разом і готуватимемося до матчу проти Узбекистану.

– Можеш порівняти фізичну готовність карпатівців та представників інших клубів?

– Особливої різниці я не помітив. Навряд чи сюди хтось приїхав, аби відпочити. Фізична готовність у кожного збірника має відповідати рівню збірної.

– У тебе ще сили залишилися після сезону?

– Звичайно. Коли їдеш до головної команди країни, то постійно з’являються додаткові сили, відкривається друге дихання. Так, сезон був дуже важким, але щось у резерві та й залишилось.

– Тобі не здалося, що весняну частину «Карпати» провели не те, щоб не яскраво, а більш прагматично?

– Я думаю, що команда провела весь сезон на своєму рівні, за винятком кількох провалів. Власне, вони стосувалися не гри в цілому, а лише конкретних відрізків часу. Наприклад, ми програли матч в Донецьку через провальну шестихвилинку, яка коштувала нам трьох пропущених голів. А загалом я впевнений, що ми не опустилися нижче. Чи піднялися? На мій погляд, команда виросла. Ми, граючи у кількох турнірах, втрималися на тому місці, яке здобули у минулому чемпіонаті. Тобто ми довели, що тодішні успіхи не були випадковими. А новий чемпіонат буде ще важчим. Ми це розуміємо і готові тримати марку свого клубу. Бо нижче опускатися не маємо права. Тільки вперед.

– Що сталося з твоєю результативністю? Артем Федецький, і лише два голи – погодься, це замало...

– Справді, треба більше забивати. Це я говорю при тому, що є захисником, і моє головне завдання – не дати супернику забити. У мене ж були моменти, причому непогані. Але щось заважало.

– Можливо, Олег Кононов вимагав від тебе інших функцій, скажімо, більше уваги приділити обороні?

– Ні, навпаки, за нашою ігровою схемою, крайні захисники повинні постійно допомагати нападникам. А у цей час наші зони закриють партнери.

– Чому на виїзді «Карпати» грають гірше, ніж вдома?

– Я і сам про це думав. Може, через психологію? Вдома набагато легше грати. На виїзні матчі ми готуємося так само серйозно, але не завжди вдається показати все найкраще. Хтось думає, що справа в тактиці, ніби удома ми граємо на атаку, а на виїзді більше думаємо про оборону. Це не так. Ми маємо грати першим номером – і не важливо, де. З будь-яким суперником ми прагнемо того, щоб показувати свою гру, а не підлаштовуватися під опонента.

– Скоро почнуться єврокубки. Куди б хотів поїхати?

– А можна одразу в груповий турнір? Та насправді мені байдуже, куди. Треба буде в Ісландію – полетимо в Ісландію. Хоч в Антарктиду (сміється).

– Наостанок попрошу тебе назвати трьох кращих гравців «Карпат» у весняній частині сезону.

– Олег Кононов і вся наша команда.


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (0)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус