Олександр Гладкий: "Менi ще не дуже комфортно спiлкуватись українською". 16-02-2012 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
16.02.2012
четверг
13:45
Олександр Гладкий: "Менi ще не дуже комфортно спiлкуватись українською"
Рейтинг публикации

Востаннє такi гучнi придбання "Карпати" робили ще 15 рокiв тому, коли до Львова приїхали зiрковi Iван Гецко, Олександр Паляниця, Сергiй Ковалець та Сергiй Мiзiн.

I ось нарештi за "Карпати" виступаме форвард, який є володарем Кубка УЕФА, дворазовим чемпiоном України, який зiграв за нацiональну збiрну 8 матчiв i який на "Ноу Камп" забив дубль у ворота "Барселони". Кореспондент "Експресу" зателефонував у номер турецького готелю "Selin Kamelya", де нинi є "Карпати", i поспiлкувався iз зiрковим новачком "зелено-бiлих".

- Я перебуваю iз "Карпатами" лiченi днi, - каже Олександр Гладкий. - Наразi, як кажуть, входжу в курс справи. Iз новими партнерами вже познайомився. Жодних проблем у спiлкуваннi немає.

-Бачу, що ти вже й українською заговорив! У Туреччинi починаєш готувати себе до проживання у Львовi?

- (Смiється). Принаймнi пробую. Менi ще не дуже комфортно спiлкуватись українською, але першi успiхи роблю. У командi є україномовнi гравцi, тож практика в мене буде.

-У Львовi ти вже був?

- Ще нi. Я ж долучився до команди в аеропорту Стамбула, i звiдти ми вирушили в Анталiю. У Львовi бував багато разiв, але з iншими командами.

-Тобто ти ще не знаєш, де житимеш?

- Та це такi дрiбницi, про якi я навiть не хочу думати! Найголовнiше -- добре пройти цi останнi збори, досягти оптимального рiвня готовностi.

-Як нинi почуваєшся фiзично? Дається взнаки перебування у дублi "Днiпра"?

-Найгiрше те, що останнiм часом я тренувався тiльки на штучному покриттi. Тепер доводиться перелаштовуватись. А фiзично я почуваюся чудово. Адже не сидiв усю зиму без роботи. Та працювати ще треба дуже багато.

-З Анталiї ти повертаєшся з командою у Львiв чи поїдеш до сiм'ї у Днiпропетровськ?

- Звичайно, що у Львiв. У мене всi речi зi собою. Хiба що у нас будуть кiлька вихiдних i тренер вiдпустить, то я поїду до родини.

-Дружину перевезеш у Захiдну Україну?

- Нi. Наразi не бачу в цьому сенсу. У мене маленька дитина, тож зривати сiм'ю з насидженого мiсця на два мiсяцi було б неправильно. Мене ще повнiстю не посвятили в усi нюанси договору оренди. Сказали лише, що у Львовi я гратиму до закiнчення цього чемпiонату. А як буде далi - ще не знаю. Можливо, в угодi передбачене продовження оренди або викуп трансферу. Якщо так, то влiтку перевезу сiм'ю до себе.

-Ти - iз Харкiвської областi. Як оцiнюєш для себе можливiсть пограти у Львовi?

- Я щасливий, що все склалося саме так i менi випала нагода продовжити кар'єру у прем'єр-лiзi, а не в дублi чи першому дивiзiонi. Радий, що тренерський штаб "Карпат" розраховує на мене. Я постараюсь не пiдвести нi наставникiв, нi уболiвальникiв. Вдячний усiм, хто долучився до моєї появи у Львовi.

-Останнiм часом тебе активно сватали у "Волинь"...

- Це були вигадки журналiстiв. Кажу чесно: iз цiєю командою у мене не було жодних контактiв щодо майбутнього працевлаштування. А от "Карпати" вийшли на мене вже досить давно. Зрозумiло, що нi я, нi клуб цього не афiшували, бо тривали переговори. I ось нарештi я став гравцем цiєї команди.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Максим Качурівський, "Експрес"
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com