Кварцяный подал в отставку с поста главного тренера запорожского Металлурга ᐉ UA-Футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость ТВ
UA-Футбол
01.12.2012
суббота
15:42
Кварцяный подал в отставку с поста главного тренера запорожского "Металлурга"
Рейтинг публикации

Главный тренер запорожского "Металлурга" Виталий Кварцяный после матча 18-го тура Украинской Премьер-лиги против харьковского "Металлиста", в котором его команда уступила со счетом 1:3, в эфире телеканала "Футбол" заявил, что уходит в отставку.

По словам специалиста, заявление об увольнении он написал еще вчера, при этом руководство клуба не стало препятствовать его уходу.

Кварцяный возглавил Металлург в начале сентября. К сезону 2012/2013 запорожскую команду готовил Анатолий Бузник, однако накануне первого тура он покинул пост. Вскоре новым главным тренером был назначен Сергей Ковалец, который после серии неудачных результатов был уволен. На матч 8-го тура команду выводил 80-летний Анатолий Заяев.

Под руководством Кварцяного "Металлург" дважды сыграл вничью (против "Говерлы" и "Зари"), а также потерпел восемь поражений. На данный момент запорожская команда занимает последнее место в турнирной таблице, имея в своем активе всего 3 очка.

Читайте самые интересные новости футбола в Telegram, Facebook и Viber
Подписывайтесь на наш канал YouTube
Оцените этот материал
Голосов 1
Загрузка...
Реклама
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (73)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
КВАРЦЯНЫЙ РУЛИТ (Lemberg)
Просте питання! Чому в нас немає хороших тренерів? Як зробити щоби у нас зявились хороші тренери? Де у нас візьмуться хороші футболісти, якщо нема хороших тренерів? 5_park (Львів) 03.12.2012 Відповідь очевидна - не має ДЮСШ. А які є, так вони існують і функціюють за рах батьківських комітетів і внесків (організація турнірів, поїздок і т д), першість областей - це так пилюка в очі, району - взагалі без коментарів.......тому маємо - що маємо, а Кварцяний з того що мав робив команду конкурентноздатну і за яку не було соромно не те що Волинській області, а й Зх Україні. Дякую за полеміку. Удачі.
Ответить
0
0
yanyan (Запорожье)
Вместе с Кварцем должен уйти и Заяев. Ну не может 81 летний дедушка руководить командой. Какой бы он ни был раньше умный и организованный, годы берут свое. У кого есть близкие родственники, кому за 80 лет. Сделайте сравнение. Нет. Держат. Причем даже те, кто очень близок к кухне команды, не могут понять почему деда не гонят.
Ответить
0
0
mikhail-1974 (Донецк)
Металлургу для окончательного развала среди чемпионата не хватает говорящей головы, он бы вам забросил африканский десант и Заяева главным тренером назначил.А если серьезно,то положение критическое.
Ответить
+1
0
КВАРЦЯНЫЙ РУЛИТ (Lemberg)
Прізвища прогресивних тренерів - називати не буду, бо це робота адміністрацій футбольних клубів 5_park (Львів) 03.12.2012 11:09 На жаль таких не має не те що в Другій, Першій лізі але й в ПЛ!!! На пальцях однієї руки перерахувати можна. Відносно мікроклімату в команді, приниження і т д то хочу сказати що такий вихованець Кварца як В. Сачко (в недалекому минулому гравець Ворскли, а сьогодні помічник тренера) висловлювався на рах Володимировича як про дуже порядну і адекватну людину, мало того спілкувався з журналістом що не одноразово брав інтерв\'ю в Кварца - аналогічно, спілкувався з екс-гравцем Волині (чисто випадково) - тільки позитивні враження від роботи з тренером. Тому хочу сказати, що багато аналітиків просто говорять для того - щоб говорити і не більше. З.І Думаю Блохін спілкується з гравцями в тому ж таки руслі. І це правильно. Звичайно я їх не порівнюю, але все ж таки!!!!
Ответить
0
-1
5_park (Львів)
Просте питання! Чому в нас немає хороших тренерів? Як зробити щоби у нас зявились хороші тренери? Де у нас візьмуться хороші футболісти, якщо нема хороших тренерів? Стосовно Віталія Володимировича - мої висловлювання стосовно "суперечливості особистості" мені теж видаються цілком адекватними. Повірте, я знаю про що кажу і думаю багато з тих хто мав дотичність до сфери футболу підтримають моє враження про Кварцяного.
Ответить
0
0
5_park (Львів)
[quote datetime="03.12.2012 10:35" author="КВАРЦЯНЫЙ РУЛИТ (Lemberg)"] А Кварц правильно зробив повів себе як справжній Мужик і це він доказав ще в Кривбасі, що брехні терпіти не буде, а ліпити із га..на пулю" надоїло. А я ніколи і не казав що Кварц "не мужик". Кварцяний - це 10 разів мужик. Кварцяний знає усі ходи і виходи в українському футболі. Але мікроклімат в команді Кварцяного - це шабаш "одного і неповторного", це постійні приниження людей, а "зарядити за це по писку" у відповідь - то рівноцінне як образити начальника "зони". Так, Кварцяний суперечлива особистість - він "ідіот" - але справедливий, з великими порядними поняттями про життя. В стосунках з футболістами і оточуючими - "скотина остання", хоча при цьому останню сорочку з себе знімить, залишаючись солідним у відносинах. Привселюдно може змішати людину з болотом нізащо, при цьому користуватись авторитетом у колег. Але на моє глибоке переконання такі підходи у тренерській роботі - вже не актуальні. Прізвища прогресивних тренерів - називати не буду, бо це робота адміністрацій футбольних клубів, проте вони є. Є й "прогресивні пройдисвіти" - в "Карпатах" донедавна працював з голландським паспортом.
Ответить
+1
-2
КВАРЦЯНЫЙ РУЛИТ (Lemberg)
Тепер "з висоти свого тренерського досвіду" можна впевнено не заважати іншим - більш прогресивним тренерам "на руїнах" побудувати щось путнє. 5_park (Львів) 02.12.2012 20:50 Прізвища можеш назвати "ПРОГРЕСИВНИХ ТРЕНЕРІВ"? Ми маємо два приклади - Говерла і МЗ з першої ліги прийшли і що?! Які тренери прогресивні?! МЗ уже третій пішов. А Кварц правильно зробив повів себе як справжній Мужик і це він доказав ще в Кривбасі, що брехні терпіти не буде, а ліпити із га..на пулю" надоїло.
Ответить
+3
-1
5_park (Львів)
[quote datetime="03.12.2012 08:37" author="alekssev (Севастополь)"] Пучкова вам в помощь. Ну не треба Пучкова піарити. Він тренер для команд з Криму, який може працювати тоді, коли має "режим максимального сприяння" від бізнес-структур, має друзями декілька хороших журналістів, які дуже гарно формують суспільну думку. Зверніть увагу на те, хто би не працював з тренерів в останні роки в заможніших кримських командах ("Таврія", "Севастополь") - примара Пучкова, устами мас-медіа завжди майоріла з прицілом на тренерське крісло. Я думаю, що запоріжцям самим треба розібратися в корінних питаннях функціонування футбольного клубу, тренерськи кадрам, а вони у Запоріжжі є - прпинити міжусобні війни. На вершину тренерського містка, якщо свої не можуть визначитись - треба запросити прогресивного тренера зі сторони (вернути хоча би Ковальця з поглядами на футбол схожими як у Маркевича), місцеві ж тренери зобов`язані формувати здорове середовище у футбольному клубі, натхненно працювати у дублі, U-19, проводити селекцію, розвивати науково-методичну службу. А при тих традиціях і напрацюваннях, які в Запоріжжі є, то починати доведеться не з нуля, а просто впорядкувати певні речі. У поточному сезоні запоріжці вже напевно "приплили", але це ж не привід знищувати такий футбольний клуб
Ответить
0
0
Коммент (Запорожье)
Не более, чем красивые слова. Когда в клубе бардак и отсутствие финансов, в первую очередь это коснётся детского и юношеского футбола.В принципе уже коснулось. Скоро о футболистах запорожской школы придётся забыть, а это страшнее первой лиги.
Ответить
+2
-1
alekssev (Севастополь)
Пучкова вам в помощь.
Ответить
+1
-1
5_park (Львів)
[quote datetime="02.12.2012 20:18" author="armanges (Н.Одесса)"] Кварц - тренер средней руки... такого класса тренеров у нас десятки, даже в первой лиге есть не хуже. А запомнился он не столько достижениями в футболе сколько неадекватным поведением (ЗЛОБНЫЙ КЛОУН). А запорожцам надо начинать с ноля, и прежде всего с администрации клуба. [/quote] Можу погодитись з Вами в частині:"запомнился он не столько достижениями в футболе сколько неадекватным поведением (ЗЛОБНЫЙ КЛОУН). Але на рахунок досвіду ведення турнірної боротьби Кварцяний не такий простий, яким видається - він "чітко дотримується формули успіху", хоча це переважно носить більше "організаторський відтінок" ніж тренерський. І свята правда полягає в тому, що справді час Кварцяного і Заяєва на тренерському містку будь-якого з клубів уже минув. Тепер "з висоти свого тренерського досвіду" можна впевнено не заважати іншим - більш прогресивним тренерам "на руїнах" побудувати щось путнє. А хороші тренери на Україні є в першій і в другій лізі і тимчасово безробітні, але за "привидами аксакалів" їх ще не дуже видно, а до іноземних спеціалістів у нас "прийнято" ставитись з більшою пошаною ніж до українців.
Ответить
+2
-1
armanges (Н.Одесса)
Кварц - тренер средней руки... такого класса тренеров у нас десятки, даже в первой лиге есть не хуже. А запомнился он не столько достижениями в футболе сколько неадекватным поведением (ЗЛОБНЫЙ КЛОУН). А запорожцам надо начинать с ноля, и прежде всего с администрации клуба.
Ответить
+4
-5
basque (Донецк, Вост.Украина)
Долгое время не обладая ресурсами большими за то же Закарпатье держал клуб на плаву, обратив таким образом в конце концов внимание инвесторов, только за это можно быть ему благодарным.
Ответить
+1
0
колямбо (запорожье)
это визитная карточка кварца!!ему не тренером работать а аналитиком у Циганка или Денисива
Ответить
+2
-2
5_park (Львів)
Біда наших, "не дуже олігархічних" футбольних клубів і полягає в тому що на місцевому рівні вони нафіг нікому не потрібні. Простіші приватні структури не можуть на своїх плечах витягнути усю господарку пов`язану з футболом. А коли десь справи у їхньому не дуже сильному бізнесі починають йти гірше - тоді вже і не до футболу. А місцева влада утерла руки від усього і ні тобі заохочення ні тобі зацікавлення - Максимально оренда землі під стадіон на якому він стоїть 40.... років за одну грвню - це практично фількіна грамота. Згадую, як Кіндзерський поневірявся по Львову, щоби дали можливість у місті реконструювати якийсь із стадіонів - дали ДУЛЮ, змушений був побудувати стадіон для команди ФК Львів за 120 км від Львова у Добромилі. А потім, коли влада під проекти Євро 2012 вирішила підсунути Кіндзерському стадіон "Сокіл" у нього вже на той час з його приватним бізнесом почалось "буксування", а інших достойних людей які б взялись за реконструкцію Сокола не знайшлось, а владі як завжди "по цимбалах". Така ж ситуація і з іншими клубами. А якщо розібратись футбольні клуби не повинні бути заручниками лише приватних фінансових можливостей. Адже розвиток футболу у містах, особливо дитячо-юнацького - це якраз і є ті самі СОЦІАЛЬНІ ПРІОРИТЕТИ про які співають у передвиборчих баталіях усі кандидати в депутати, незалежно від кольорів прапорів, які вони представляють. Та й ще свої дибільні політичні інтриги плетуть довкола футболу.
Ответить
+4
0
колямбо ЗП (запорожье)
сергей зайцев вот кто сможет одуплить команду!!
Ответить
0
0
RJ Baker (Мариуполь)
Помоему советская система ничему кроме авторитаризма научить не могла... беда в том что растить игроков это не то выжимать из них все соки- разные вещи..видимо в Запорожье нужно развивать сначала ребят, учить играть сначала, психологически поддержать команду както... тяжело там игрокам просто выходить на поле сейчас... это тонкая работа, помоему это вызов как раз для талантливых тренеров - такие кризисы раскрывают весь птенциал профи и людей
Ответить
+3
-2
yanyan (Запорожье)
У нас школа одна из лучших в стране. Посмотри состав МЗ 2-3 года назад. В основе команды середняка Премьер-лиги выходят 7-8 домашних воспитанников. Не украинцев, а именно домашних воспитанников. И беды начались только когда начали давить владельца клуба, в конечном итоге отобрали у него Запорожсталь, выгнали из страны. Команда осталась просто никому не нужной. И запорожцы не дадут мне соврать, что когда мы ходили на стадион то гордились тем, что за МЗ выступают именно его воспитанники. Все это осталось и еще не разрушено. Только я вижу проблему не в тренерах и даже не в новых хозяевах клуба а в ДЕДЕ. Гнать нужно из МЗ вместе с Кварцем и Заяева. И тогда все у нас наладится.
Ответить
+4
-1
yanyan (Запорожье)
Знаете, посмотрел я на работу кварца в запорожье и понял, что больше ни в какой команде у него ничего и никогда не получится. В Волыни получалось потому, что он был там царь и бог. Пеегнул палку с руководством, погнали нах. В других командах больше такого никогда не будет. А стиль его работы очень простой. Орать материться, унижать, показывать себя павлином, когда все вокруг тебя гафно.
Ответить
+7
-2
RuanDeHamos (Донецк)
Совершенно верно! И предлагать его возглавить сборную страны могут только полные кретины!
Ответить
+1
-1
Хтознашо (Крым)
ОООчень правильные слова - время МАТиватора прошло! Учится и развиваться нужно тренеру в плане тактических моментов игры, а Кварц на очстаром багаже и без развития самвем... По поводу функуионера посмешило, но может где-то и правда так будет польза для укрфутбола )))
Ответить
+4
-1
5_park (Львів)
Шановні! Віталій Володимирович дуже колоритна фігура, мотиватор, "желєзний Феликс", людина-сатирик, футбольний тренер - яскравий персонаж самовідданого радянського футболу зі здатністю "прививати" патріотизм до футболу, до Волинського краю, великий футбольний комерсант. Люди, які пройшли школу Кварца, як правило, дуже йому вдячні за школу життя, але за ніякі блага в світі не хотіли би повернутись під його "батьківську опіку". Проте, Кварц на посаді головного тренера - це вже минуле, навіть у Волині де Він був і залишиться МЕТРОМ ТРЕНЕРСЬКОГО ЦЕХУ. Час невпинно рухається вперед і КОЛОРИТНИХ МАТЮКІВ, ТЕРОРУ І КВАРЦІВСЬКИХ ЗАСОБІВ ЗАОХОЧЕННЯ вже не вистарчає на те щоби мотивувати команди до розвитку. Віталію Володимировичу куди б корисніше було зараз попрацювати на благо Українського футболу в ролі мотиватора для "неродивих функціонерів" при яких зникають з футбольної карти України самобутні клуби, де занедбують дитячо-юнацький футбол, де футболістам, тренерам та іншим працівникам не виплачують зароблені гроші, де колишні арбітри в кожній обласній федерації "крутять свою дзигу", а інші проблемні питання розвитку футболу їх не цікавлять. Кварцяний - це фанат тої справи якою займався все життя, але його потужну енергію слід скерувати зараз не на ТЕРОР футболістів, а на ЖОРСТОКИЙ ТЕРОР проти футбольних ТРУТНІВ. Така моя скромна думка!!!!
Ответить
+12
-1
Karnada (Первомайск)
Пожалеют что опустили его. Так бы на сборах поработал с ними и думаю как минимум во второй части сезона набрали бы очей 15-20.
Ответить
+1
-1
Saturn (Киев)
Жаль
Ответить
+3
-1
SlavkO (Kиїв)
Не принимать никакой отставки. Начал, пускай и заканчивает.!!! вручий (Светловодск) поддерживаю!
Ответить
+1
-2
Chortica (Запороье)
Отставка Кварцяного еще раз показывает,что не все чисто вокруг клуба.Клуба,первым в Советском Союзе получившим этот статус. И, что соответствующим органам давно пора поинтересоваться: почему Тренера высокого уровня избегают работать с этими хозяевами.
Ответить
+3
-1
SmokeDog (Черкассы)
подскажите сылку на профутбол на 2+2 . Хочу прикол повыхватывать и с денисова тоже ох и жиденышь он))) На Цыгана и Денисова сылки подскажите?
Ответить
+1
-3
askarid (Донецк)
просто уныние с МЗ и не иначе!вроде и чужая команда,а смотреть на это все без залитых глаз тошно
Ответить
+3
-2
Дніпро sity (Днепропетровск)
Кто такой Кварцяный - наглядно продемонстрировал А.Демьяненко придя в Волынь. Кварцяному прямой путь в фуикенд к такому же клоуну как Гамула, на потеху денисову:(
Ответить
+6
-8
basque (Донецк, Вост.Украина)
Для Демьяненко стали игроков покупать, а Кварц лепил из мусора, да и тот же Демьяненко на Волыни Кварца долгое время выезжал. Забыли сколько матчей без побед было у Анатолия?! Но все терпели и нахваливали, хотя Кварца за тоже самое сожрали бы с потрохами.
Ответить
+7
-5
борка (Владимир-Волынский)
Ага, можна подумати в грі чи результатах Волині, щось якісно змінилося.
+2
-1
борка (Владимир-Волынский)
правда а ЩО особливо змінилося, за кварца ми бувало після першого кола в єврокубковій зоні сиділи, і того порівняйте бюджет волині тоді і зараз.
Ответить
+2
-2
Криштиану Роналдо (Kharkov)
Сейчас с МЗ работать только себе репутацию портить, тут только сверх естественные силы что-то сделают.
Ответить
+6
0
basque (Донецк, Вост.Украина)
Наивно было с его стороны надеяться на усиление, имея 2 очка и короткий 2-й круг руководству не было смчслы тратиться на вышку. По этой причине перед ним ушёл Ковалец, так это начало сезона, и Кварц знал на чтО шёл, так что пусть не жалуется, да и Таран с того что есть максимум выжимает.
Ответить
+5
-1
Brigadir (Николаев)
Наверное не зря Белик сказал, что Кварцяный неадекватный человек.
Ответить
+3
-11
sasha-1972 (Чернигов)
Вы еще не облажались? Тогда я иду к Вам.
Ответить
+4
-8
СВД (Севастополь)
У Кварца одна команда "Волынь"! От него толк в команде только тогда ,когда он один и царь и бог в одном лице !
Ответить
+9
-4
kotigorok (Чернігів)
Удачі цьому Видатному Тренеру!
Ответить
+11
-9
Koss77 (Харьков)
Одна ему дорога - в эксперты. Это не Гамула, и даже не Леоненко, это куда покруче будет.
Ответить
+10
-8
цитадель (Черкассы)
Этого и следовало ожидать. Кто следующий?
Ответить
+2
-4
schurigor (Zaporishya)
Блииин,жаль, уже же и голы забивать стали...
Ответить
+10
-1
razinkovvadim (Донецк)
[quote datetime="01.12.2012 16:09" author="вручий (Светловодск)"] Не принимать никакой отставки. Начал, пускай и заканчивает.!!! [/quote] так он может отморозиться
Ответить
0
-5
razinkovvadim (Донецк)
[quote datetime="01.12.2012 15:56" author="Пришта (Киев)"] ...в сборную Данетска! [/quote] в сборную Дна
Ответить
+2
-8
сева севастополь (Севастополь)
[quote datetime="01.12.2012 16:31" author="ВЛАДИМИР ФКМЗ (ЗАПОРОЖЬЕ)"] Пусть Зайца ставят [/quote] а других вариантов и не видно
Ответить
+4
-2
Bigun (Львів)
Ну якщо вже Кварцяний з командою не справився тоді біда! Без глобальних змін ніяк (в списках гравців і керівників)! А, ще на рахунок Квацяного... може ради збірної пішов? ;-)
Ответить
+8
-8
ВЛАДИМИР ФКМЗ (ЗАПОРОЖЬЕ)
Ну, что не говори, а он не справился с командой, но все равно спасибо.. Пусть Зайца ставят и его дублеров, всех легионеров нах
Ответить
+11
-1
nin-mir (Запорожье)
Зайцева верните!!!
Ответить
+6
-4
odesss (Staten Island)
[quote datetime="01.12.2012 16:16" author="Остапец Владимир (Запорожье)"] Кварца оставить,пускай строит команду с нуля.С ним будет толк,он жесткий мативатор!!!... [/quote] ======== Говорят он на трнировку приходит то ли с бульдогом, то ли с волкодавом. Он не только жесткий мативатор, но и тонкий психолог... :)
Ответить
+17
-4
игорь38 (Полтава)
Судя по результатам, Кварцяный приходил не с волкодавом, а с хомячком.
Ответить
+5
0
Остапец Владимир (Запорожье)
Заяева в топку,Кварца оставить,пускай строит команду с нуля.С ним будет толк,он жесткий мативатор!!!А так опять какого то физрука поставят и будет тоже самое как в позапрошлом сезоне!Надо тренера ставить на перспективу,что бы работал 3-4г(желательно в пердиве),Кварц как раз подходит на эту роль.
Ответить
+21
-6
harp64 (Кривой Рог)
Кварц подходит на роль убийци команд !! убил бросил . убил бросил ?? всегда у него игроки гуано а он павлин !!! маты гнуть это мативатор так у нас каждый второй мативатор пойдем все сбродную тренеровать !!!
Ответить
+14
-20
komar4ik (Симферополь)
Лужный уходи пожалуйста как Кварц! Будь мужиком!
Ответить
+21
-5
shaman66 (Харьков)
Он... не тонет!
Ответить
+5
-3
вручий (Светловодск)
Не принимать никакой отставки. Начал, пускай и заканчивает.!!!
Ответить
+14
-6
сева севастополь (Севастополь)
Заяев остался,значит все по плану
Ответить
+12
-3
Младший лейтенант (Севастополь)
А как они друг-другу подходили: Мет.Зап и Кварцяный.
Ответить
+7
-7
edwwards (Ялта)
В последнее время, где дедушка Заяев там всегда почему то - ПРОБЛЕМКА у клубов ! ...ЯЛОС, НИКОЛАЕВ, ЗАПОРОЖЬЕ... Его внук - директор ялтинского стадиона, отказал с 1 октября команде Жемчужина(Ялта) в аренде стадиона сославшись на реконструкцию газона, до сих пор "сееют зелёнку"( сдают поле в аренду командам ПФЛ). ...Зачем Украине футбол?
Ответить
+14
-3
t-yalta (Ялта)
если не вкурсе проблем жемчужины то никого не вини и ерунду не пиши
Ответить
+4
0
Пупкин Вася
имхо тут надо менять не тренера, а материал.
Ответить
+21
-4
сева севастополь (Севастополь)
раз,два,три,четыре,пять,ждем мы зайчика опять
Ответить
+16
-7
Vorskla77 (Полтава)
В Ворсклу!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ответить
+8
-9
Demokrat20 (Краматорск)
Пойдет к Олежику в напарники,там как в армии,дисцыплина и порядок:ать-два,ать-два.)))))))))))
Ответить
+1
-18
Пришта (Киев)
хороший тренер должен работать с хорошими людьми.
Ответить
+8
-8
antin-ag (Киев)
Жаль. Все-таки с первой четверкой уже сыграли. Прошли бы зборы, Подтянул ребят, возможно купили бы кого то. Глядишь весной попытались зацепиться за невылет с премьер-лиги.
Ответить
+16
-6
Чiжик (Красноярск)
Ну теперь в СбУ
Ответить
+12
-14
Igorich (Львів)
Він тренер-вихователь! З всякої нєпаняткі робить футболіста високого рівня. Так було з Папа, Хачеріді, гімнастом Девічем, були ще купа всякиж Мітічей-Джудовічів, яких брали за мішок бульби, а продавали за гроші. Кварц напевно в Волині на транферах заробив більше, ніж Шахтар і Динамо разом взяті. Дайте йому попрацювати хоч 3 роки в одній команді, тоді буде результат
Ответить
+31
-6
Куц Андрей (Донецк)
Кварца в сборную!)
Ответить
+17
-18
Пришта (Киев)
...в сборную Данетска!
Ответить
+11
-17
Smooth da Hustler (Львів)
Металург хоть и проиграл сегодня, но играл достаточно неплохо. Да и лучше бы остался, не только до конца сезона, но и на след.сезон.
Ответить
+16
-4
Takson (Sevastopol)
[quote datetime="01.12.2012 15:46" author="город св.Елизаветы (Кировоград)"] Ну что ждем МетаЗап в Пердиве... [/quote] ты только сегодня это понял?))
Ответить
+21
-7
город св.Елизаветы (Кировоград)
*****Да Кварц не надолго задержался у руля "металлургов"........................... Ну что ждем МетаЗап в Пердиве...
Ответить
+16
-5
МурманЪ (Севастополь)
Правильно Морозов сказал-тренер одной команды...
Ответить
+21
-15
arm0R-cv (Черновцы/Динамо-К)
Лучше бы остался до конца сезона
Ответить
+21
-7
 

© UA-Футбол 2002-2018.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]


Продолжая просматривать www.ua-football.com, вы подтверждаете, что соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Согласен