Олександр Бойцан: Є потреба в коригуванні курсу "Таврії". 22-02-2013 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость ТВ
22.02.2013
пятница
17:17
Олександр Бойцан: Є потреба в коригуванні курсу "Таврії"
Рейтинг публикации

Інтерв’ю нового генерального директора "Таврії".

- Насамперед, можу підтвердити офіційно: віднині, тобто з четверга, 21 лютого, я є генеральним директором СК "Таврія" (Сімферополь). Щойно (тобто майже о першій годині дня) завершилося засідання засновників клубу, де мене й призначили. Випереджаючи всі запитання, зауважу: на даний момент - це єдина кадрова зміна в "Таврії", більше нікого не звільнено, так само жодної нової людини в нас немає… Яка причина моєї появи? Процес реструктуризації клубу: наші засновники вирішили, що певні аспекти життєдіяльності футбольної гордості Криму потребують корекції, для здійснення чого обрали мене.

Хотів би попрохати усі вітчизняні ЗМІ не шукати в тому, що нині відбувається в СК, політичних мотивів: лише бізнес, більше нічого. Також я не можу сказати, що мою появу тут зумовили якісь катастрофічні чинники: люди, які працюють у "Таврії" роками, багато чого зробили для команди, все-таки ми недавно Кубок України вигравали. Просто, скажімо так, є потреба в коригуванні курсу, за яким клуб розвивається, в прокладанні нових маршрутів. Іншими словами, треба залагодити певні проблеми, які, не приховуватиму, існують.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: газета "Український футбол"

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]