Премьер-лига
Премьер-лига

Премьер-лига - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

"Динамо" - "Дніпро" 2:0. Тактичний аналіз матчу


Розглядаємо та аналізуємо складові перемоги "Динамо"

"Динамо" - "Дніпро" 2:0.  Тактичний аналіз матчу


На думку більшості експертів, в минулому турі київське «Динамо» провело свій найкращий матч у весняній частині сезону, вщент розбивши луганську «Зорю» з непристойним рахунком 0 – 5. Схоже, що тренерському штабу «Біло-синіх» вдалося вивести команду на пік форми саме перед вирішальними матчами сезону, в яких «Динамо» будуть протистояти прямі конкуренти за місце в зоні Ліги Чемпіонів.

В останніх двох матчах оборона киян виглядала досить монолітно, і це не дивлячись на те, що ця лінія була ослаблена внаслідок низки дискваліфікації основних оборонців команди.

До матчу проти дніпропетровського «Дніпра» динамівці підійшли без жодних втрат, навпроти відчутні проблеми з складом відчувають дніпропетровці, через пошкодження в цій грі участь не змогли прийняти Жуліано та Мазух гравці основного складу команди, і тільки в день матчу лікарі дозволили вийти на поле Руслану Ротаню. Також варто зазначити, що це був останній шанс для «Дніпра» залишити, де-факто, за собою шанси на Лігу Чемпіонів в випадку перемоги.

Формації команд

Олег Блохін виставив у субботу оптимальний склад «Динамо»: в воротах Максим Коваль, в центр захисту повернувся Євген Хачеріді, що відбув дискваліфікацію, пару йому склад Домагой Віда, зправа в захисті стримувати атакуючі дії найнебезпечнішого гравця суперників вийшов Даніло Сілва, зліва - Тайво. Велозу грав в якості глибоко плеймейкера динамівців – направляє атаки киян, Гармаш - більш зосереджений на захисні дії, над ними Аруна, а також два інвертованих вінгери Гусев і Ярмоленко.

Цікаво, що в кожній грі киян в весняній частині сезону вони обов’язково міняються флангами не менше одного разу за тайм - з 20 по 30 хвилину першого тайму та на початку другого.

На вістрі Блохін випустив Брауна Ідеє, що в комплексі дало – 4-2-3-1 основну формацію «Динамо».

Хуанде Рамос, як і тиждень тому в грі проти «Шахтаря», запропонував своїм підопічним класичну - 4-4-2, але з певними дещо іншими індивідуальними завданнями. В воротах Ян Лаштувка, в центрі захисту Чеберячко і Дуглас, Мандзюк зправа і лівий захисник - Іван Стрініч. В опорній зоні пара - Кравченко та Руслан Ротань, по флангах Федецький з Коноплянкою і два нападника Роман Зозуля та над ним Матеус.

«Динамо» активніше розпочало гру, задаючи їй темп, та нав’язуючи велику кількість боротьби на всіх ділянках поля. Це працювало, оскільки візуально кияни значно переважали суперників в антропометрії, що дозволяло в перші хвилин 30 матчу вигравати переважну більшість єдиноборств, та контролювати гру. Але основним фактором, що дозволяв динамівцям володіти територією, були не тільки виграні єдиноборства а ще й виграна боротьба за підбір м’яча та нівелювання сильних якостей гостей. Також кияни мали значну перевагу в індивідуальних протистояннях гравців, що в купі з помилками при розіграші стандартних положень дніпропетровців вилилось в загальний підсумок матчу.

Тепер розглянемо ключові дуелі матчу:

Зозуля проти Велозу

З перших хвилин гри Роман Зозуля почав діяти індивідуально проти Мігеля Велозу. Коли дніпропетровці втрачали м’яч, Роман залишав Матеуса одного на вістрі атаки, зосереджуючи свої дії на пресингу. Якщо опонент відкривався в центральній зоні чи навіть зміщувався глибше в зону між півзахисниками та захисниками дніпропетровців, очевидно - з завданням від Рамоса не дозволяти розпочинати атаки «Динамо» саме через Велозу, який направляє атаки та задає їм темп та ритм.

Важко сказати - чим керувався Хуанде Рамос, даючи таке завдання Роману, адже Велозу досить легко «витягував» Зозулю в середину поля глибше чи на фланг, зменшуючи кількість гравців «Дніпра» в центрі, що дозволяло «Динамо» мати чисельну перевагу в центральній зоні та давало досить простору і часу для прийняття рішень. Крім того, пресинг цей не мав особливої користі, адже португалець легко звільнявся від опіки Романа для отримання передач. В інших випадках в центральну зону зміщувався Ярмоленко та розпочинав атаки киян.

Коноплянка проти Сілви і Гармаша

Одне з основних завдань будь-якого суперника «Дніпра» - є необхідність зупинити Євгена Коноплянку, що є найбільш небезпечним гравцем в складі. Блохін вирішив цю проблему за допомогою Дениса Гармаша, який діяв нижче, чим зазвичай з попередніх матчах «Динамо», постійно страхуючи зону Даніло Сілви та створюючи ситуації мінімум два проти одного в зоні діяльності Коноплянки. Сприяли таким діям динамівців і пасивність Кравченка з Матеусом, які не зміщувались в зону дій Євгена для збільшення чисельно групи гравців атаки «Дніпра» на фланзі, що надавало б Коноплянці можливість обігратись з партнерами.

Іншим засобом протидії, як і в попередній грі був дрібний тактичний фол. Тут також потрібно сказати, що зміщення Дениса Гармаша на фланг до Сілви відкривало зону в центрі поля, в якій мали б працювати Ротань з Кравченком, які недостатньо добре використовували цей простір для розвитку власних атакуючих дій. Нагадаємо, що перший небезпечний момент для «Дніпра» прийшов саме з цієї зони, яку Гармаш залишив, страхуючи Сілву, але продовження не було.

Відео індивідуальних дій Зозулі та Коноплянки

Голи «Динамо»

При виконанні стандартних положень в захисті повинна залишатись кількість гравців не менша від кількості суперників, що не ведуть захисні дії, місце останнього захисника займає найшвидший гравець команди, щоб у випадку втрати м’яча міг не поступатись в швидкісних показниках опонентам.

В дніпропетровців таким гравцем є Євген Коноплянка, саме по цій причині він залишався в якості одного з останніх захисників «Дніпра» при розіграші власних стандартних положень, ще двоє гравців розташовувались за спиною Коноплянки – Стрініч і Чеберячко, якщо в першому випадку Євгену не вистачило навиків захисника, щоб першим дотиком намагатись вибити м’яча, натомість він програв боротьбу за нього, що призвело до втрати та розвитку контратаки киян, другою похибкою Коноплянки було помилково прийняте рішення зупинитись для спроби нав’язати боротьбу супернику, що потенційно міг заволодіти м’ячем, замість того, щоб переслідувати Аруну до кінця.

В момент втрати м’яча ситуація в захисті «Дніпра» була три проти одного, але активний вихід в атаку динамівців призвів до створення ситуації три проти двох вже на користь киян на завершальній стадії атаки. Другий пропущений м’яч є наслідком елементарного вибивання м’яча в вільну зону та цілком на відповідальності Яна Лаштувки, який, перебуваючи значно ближче до м’яча, не пішов на випередження, а зупинився та зайняв позицію в рамці воріт. Ці два епізоди можна переглянути на відео нижче.

По перерві Хуанде Рамос змінив формацію, знявши Івана Стрініча, що не впорався з завданням забезпечити надійність захисту «Дніпра» і більша кількість атак «Динамо» пройшла саме через його зону дій на нападника Селезньова. Мандзюк перейшов на місце лівого захисника, Артем Федецький опустився по своєму краю нижче в захист, Матеус змістився на позицію правого вінгера, Роман Зозуля - на крок вище в позицію форварда та Селезньов - під ним, як відтягнутий нападник.

Утворилася формація 4-2-3-1, що стала наслідком бажання Рамоса збільшити чисельно кількість гравців в центрі поля завдяки позиції Селезньова. В першому таймі Зозуля не виконував цієї функції, оскільки діяв персонально проти Мігеля Велозу, який відводив його з центру, не дозволяючи створювати тиск і індивідуально перегравав Романа, знаходячи місця для прийому м’яча та розвитку атаки. Рамос також вочевидь хотів збільшити тиск на лівий край захисту «Динамо» завдяки вищій позиції в атаці Матеуса – таким чином підняти на крок вперед атакуючу ланку команди, щоб контролювати територію в центрі поля і володіти м’ячем.

Збільшення гравців у центрі поля дещо скорегувало дії Дениса Гармаша, який тепер мав більше уваги приділяти опорній зоні, не залишаючи простору в центрі, а Ярмоленко мав більше уваги приділяти діям в захисті та допомагати Даніло протидіяти Коноплянці. Відзначимо, місцями проти Євгена в другому таймі діяли відразу по троє гравців «Динамо».

Блохін відреагував на пертурбації Рамоса заміною Лукмана Аруни на Безуса - для збільшення об’єму роботи в центральній частині поля, чого вже не давав Лукман після перерви. Роман мав здійснювати тиск на Ротаня і Кравченка, не дозволяючи розвивати атаки супернику та зберігати компактність і насиченість центральної ділянки поля з огляду на дії Гармаша, що переважно контролював зону діяльності Коноплянки.

Після вилучення Мандзюка Хуанде Рамос перейшов на гру в три захисника. При веденні позиційного захисту зону правого захисника страхував Руслан Ротань, Калініч зайняв місце центрального форварда, а Роман Зозуля змінив втретє позицію за матч, цього разу на правого вінгера. Загалом в другому таймі «Дніпро» виглядав краще і швидше напрацював на забитий м’яч, що додало б інтриги в гру, але загальний підсумок поєдинку засвідчив закономірну перемогу динамівців.

Відеоогляд

Підсумки

Олег Блохін продовжує прививати «Динамо» вертикальний силовий футбол з мінімальною кількістю підготовчих та поперечних передач, зі швидким виходом в атаку великої кількостю гравців, що вимагає від футболістів хорошої фізичної готовності. Також відмінною рисою «Динамо» Блохіна є детальний аналіз сильних якостей суперників і вміння вибрати план і тактику на гру з метою нівелювати їх, водночас використовуючи власні переваги над опонентом.

Разом з тим, кожний матч залишає по собі питання, як буде діяти київське «Динамо» в випадку, коли доведеться відіграватись та вести позиційні атаки з великою кількістю гравців, адже в матчах проти команд, які зосереджували свої дії на захисті, кияни відчували труднощі з подоланням масованої оборони.

Хуанде Рамос продемонстрував готовність своїх підопічних перебудовуватись під час матчу, але цього виявилось недостатньо, щоб розраховувати на перемогу. Можна вести мову і про невдалий вибір виконавців від наставника гостей на конкретний матч, а індивідуальні помилки гравців змушують говорити про їх якість, особливо що стосується воротарської позиції. Поразка в цьому матчі остаточно зруйнували мрію дніпропетровців на Лігу Чемпіонів наступного сезону.

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
antin-ag (Киев)
Дякую Іване. Із задоволенням прочитав матеріал. Як завжди цікаво та по поличкам. [quote datetime="28.04.2013 00:16" author="Іван Гук"] відмінною рисою «Динамо» Блохіна є детальний аналіз сильних якостей суперників і вміння вибрати план і тактику на гру з метою нівелювати їх, водночас використовуючи власні переваги над опонентом. [/quote] Це й момент радує. [quote datetime="28.04.2013 00:16" author="Іван Гук"] як буде діяти київське «Динамо» в випадку, коли доведеться відіграватись та вести позиційні атаки з великою кількістю гравців [/quote] Після матча з Металістом до кінця чемпіонату, матимемо змогу подивитись, як вони це будуть робити, і чи вийде в них це зробити. [quote datetime="29.04.2013 03:39" author="Solomir (Львів)"] Злива то страшна сила, бо лиє як з відра, на то просто не потрібно звертати увагу. [/quote] :):):):):):):)
Ответить
2
0
Вернуться к новостям
Комментарии 32
antin-ag (Киев)
Дякую Іване. Із задоволенням прочитав матеріал. Як завжди цікаво та по поличкам. [quote datetime="28.04.2013 00:16" author="Іван Гук"] відмінною рисою «Динамо» Блохіна є детальний аналіз сильних якостей суперників і вміння вибрати план і тактику на гру з метою нівелювати їх, водночас використовуючи власні переваги над опонентом. [/quote] Це й момент радує. [quote datetime="28.04.2013 00:16" author="Іван Гук"] як буде діяти київське «Динамо» в випадку, коли доведеться відіграватись та вести позиційні атаки з великою кількістю гравців [/quote] Після матча з Металістом до кінця чемпіонату, матимемо змогу подивитись, як вони це будуть робити, і чи вийде в них це зробити. [quote datetime="29.04.2013 03:39" author="Solomir (Львів)"] Злива то страшна сила, бо лиє як з відра, на то просто не потрібно звертати увагу. [/quote] :):):):):):):)
Ответить
2
0
Solomir (Львів)
І вам дякую, за те що читаєте. Напевне з Металістом все вирішиться, важко уявити, щоб після перемоги однієї з команд - потім вона втратила три очки.
Ответить
1
0
d.astrov (Сумы)
Не знаю на счёт людей с двумя сердцами, но очевидно, что динамовцы сейчас выглядят свежее, чем при Сёмине и Газаеве... Плюс у них же явная аритмия на поле...
Ответить
2
0
Зенко (уже емігрант)
Іване, моя Вам дяка, за над-якісний аналіз. Ви з Артемом виконуєте роботу аналітичних секторів багатьох клюбів:).... і ті твої/Ваші поради (дуже умісні і вартують братися на озброєння початкуючим і навіть теперішнім тренерам). А це ще й вселяє надію щодо вашого розвитку - відтак успіхів, подальших. Дещо відмічу: 1- Іване, зважте на те, що мало хто із тренерів притримується своїх шаблонованих тактик/стратегій..... зазвичай, журналісти намагаються їх дії трактувати (впихувати) під такі свої схеми (задля понятливості читачеві-вболівальнику). Тому кожна схаме має свої певні коректии (майже на кожен матч) і ЗАВШЕ підкоректовується під команду суперника. Зважте на це, та ще й у випадку ТРІУМВІРАТУ: Блохін-Льосік-Ребро (підказочка-інсайдерська:)... 2- Пропоную закрити тему ДОКТРИНИ ФІЗРУКІВ - бо дітискам-невігласам прописних істин ігри не втокмачиш, а стороннім тролям - й подавно:).... адже для стилю цієї команди (десятиліттями) це є константа, яку, гадаю, вдалося в короткий термін відновити (лишилося лише італійця спровадити:) ... і це один із перших плюсів тренерського Тріумвірату (тому дехто з легіонерів уже собі підшуковують нові команди .... дихалки не вистача навіть на пололвину тренуваннь:) ------- 3- Іване, ось в силу кількох підмічених моментів, хотілося би побачити/перечитати Ваш ПЕРЕДМАТЧЕВИЙ аналіз, мені видається він мав би бути цікавий (звичайно, що одразу не варто замахуватися на знакові ігри..... бо тролі зажеруть:). Але по кількох Ваших аналізах - бачу, що готові на таку річ..... то як чуєтеся в силі.... (звичайно, що тоді будуть втрати тексту і якісь помилки... але то вже вищий пілотаж, який оцінюватиметься не тролями, а футбольними людьми!!!) ------------- насамкінець: ну після того, як футбольні тролі зі своїми "зливами" та "СукісВсьоКупілЬ" знову підставили задницю для копняка,... як не піддати - - - ЗАТЯМТЕ: зливи робляться так, шоб комар носа не підточив, а не, за вашою вивернутою логікою (за якою і гол Хавєра одеситам теж чистий злив, і два гола дортмунців мадридцям - чистіший злив..... і всі голи купянського шміровоза в ворота кобеляцького сільмага:) - а от класичний Злив (останній) був у Сімферополі (і Лужний не даремно півроздягалки мало не розтрощив:), тільки місцевим "футбоЛОРАМ":) треба замість окулярів уже кращішу оптику виписувати... щось на кшталт "мікроскопа" Габла - аби вони НАРЕШТІ в плямах на трусах Суркіса чи Коломойського побачили ОМРІЯНИЙ НИМИ злив:):):)
Ответить
4
2
Solomir (Львів)
Дякую Зенко. 1. Розумію про що ви ведете мову, я намагаюсь за допомогою стрілок розширити діапазон діяльності певних гравців, щоб показати їхній рух по полю, але нам все рівно доведеться відштовхуватись від розташуванням гравців. 2.Думаю там не тільки італійця потрібно попросити ... 3.Мені цікаво було б написати тактичне прев\'ю до матчу, але мусимо відштовхуватись від зацікавленості такими матеріалами ... широкого загалу користувачів ... 4. Злива то страшна сила, бо лиє як з відра, на то просто не потрібно звертати увагу.
Ответить
1
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
Откровенно говоря, не стал читать статью , т.к. соперник на поле отсутствовал и анализировать игру Динамо просто невозможно. На самом деле , если серьезно, не думаю о "сливе", но то, что Днепр был безволен и беспомощен как никогда и даже не пытался бороться- неприятно удивило
Ответить
1
2
Игорини (Киев)
О вчерашней тактике Блохина (а то опять про однообразие пишут). Вчерашняя тактика является разновидностью тактики "Троянский конь". Её я не раз видел у Лобановского. Состоит она в том, что защитников тягает в стороны и от ворот номинальный центрфорвард, играя фальшивого ц.ф., а из засады выбегает атакующий хавбек, который и забивает голы из пустого центра нападения. Например, в 85-86 часто эту роль скрытого форварда исполнял вбегающий Иван Яремчук. Также запомнился матч ЛЧ в Бухаресте 2001 года против "Стяуа". Мелащенко тягал защитников, а на позицию центрфорварда вбегал Белькевич. Как итог, оба забили по 2, счёт 4:2, и ответный матч уже был формальностью. Так вот вчера в первом тайме Идейе играл аж никак не форварда. Он играл "свободного художника", атакуя из глубины и с обоих флангов. А центрфорварда играл Аруна (иногда Гармаш туда врывался). Я это заметил ещё в предыдущей игре с "Зарёй", но тогда Идейе играл чётко на левом фланге. Именно такая тактика вчера принесла успех, хотя она оказалась неэффективной. Всё-таки Идейе - слабый диспетчер, поэтому и не получались атакующие комбинации. Гармаш и Велозу больше занимались разрушением, а Аруна маячил впереди. Не хватало того, кто даст обостряющий пас. А вот во втором тайме наши сели в оборону, и поэтому уже у "Днепра" мало что получалось. Правда, им помогал Жабченко, обложив нас штрафными. Но вот с "Металлистом" нужно изобретать что-то помобильнее, потому что команда более техничная и накажет, если что.
Ответить
3
1
Solomir (Львів)
:) Троянський кінь. Відволікання захисників в системі 4-2-3-1 і створення простору для атакуючого півзахисника чи відтягнутого форварда це один з варіантів ведення гри, тому Ідеє це центр форвард а Аруна діяв з глибини, гру проти Стяуа в таких деталях не пам\'ятаю важко коментувати, що там було... Ну і грішити на Жабченка, мені видається немає чого, хіба що ви вболівальник Дніпра.
Ответить
4
0
Solomir (Львів)
Всім дякую за коментарі.
Ответить
3
0
mikhail-1974 (Донецк)
"Динамо" - "Дніпро" 2:0. Тактичний аналіз матчу... Динамо обрезало Днепр от третьего места.
Ответить
4
0
DIKIY ZAHID (Ів-Франківськ)
Добре головне - Динамо виходить з ями "Сьоміна", і це радує мене, і багатьох боліл Киян, та душить жаба всіх, хто всім серцем бажає ДК занепаду - FIG VAM:))))))
Ответить
12
0
footboliare (Мир город)
http://www.speechable.com/view?p=41l202x2 Мудрість і емоції Блохіна
Ответить
1
1
Пузач (Украина)
Все верно. Да есть некоторое однообразие. Так как до идеала еще далеко, то сегодняшнее однообразие доведенное до совершенства лучше чем несовершенное разнообразие:)) Будем надеяться, что следующим этапом тренерской работы будет работа над этим самым разнообразием:)
Ответить
10
0
Unity_6 (Славутич)
При несовершенном разнообразии обыгрывались МанСити и Шахтеры. А также Рубины, + игра на равных с Интерами, где исход решили ляпы голкипера))) вот так вот играла команда несовершенно, но разнообразно))))хотя куда там победам над Зорями и неоптимальным Днепром)))) Сегодняшнее однообразие доведенное до идеала играет в АПЛ в средине таблицы, переодически выходя в евровесну...в ЛЕ...
Ответить
2
2
Пузач (Украина)
Ну про Рубины и Шахтеры лучше промолчать:) А если учесть что после МанСити не хватило этого самого разнообразия на довольно посредственную Брагу то и здесь особо хвастаться нечем. С Интером, да согласен, но тогдашнее разнообразие не намного отличалось от сегодняшнего однообразия:) Да и закончилось плачевно. Я ведь не против разнообразия - я к тому что ножки надо все-таки протягивать по одежке. Сразу и все - это только в сказках:)
 
7
1
jegres (Харьков)
Рубин вообще-то Газаев обыгрывал и с Интером тоже он играл. Кстати модель игры Газаева ближе к Блохину чем к Семину. А из серьезных побед Ман.сити ,Бешикташ ну и еще Спартак.НО КОГДА это было?!Посмотрите еще раз игры с ПСЖ и Шахтером или сток сити, или Брага,или влет от Рубина в квалификации, или домашний матч с Боррусией. Я не знаю что выйдет у Блохина, но точно знаю что Семинщина -надоела.
 
6
1
Unity_6 (Славутич)
Все по делу. Иван - молодец.
Ответить
10
0
Solomir (Львів)
Дякую Артем.
Ответить
2
0
logist (Днепропетровск)
"Також відмінною рисою «Динамо» Блохіна є детальний аналіз сильних якостей суперників і вміння вибрати план і тактику на гру з метою нівелювати їх, водночас використовуючи власні переваги над опонентом" Читаешь такое и прямо гордость берет за украинский футбол. Как-будто не про Блохина, а про Моуриньо написано. Интересно, где-же автор увидел это в данной конкретной игре. Оба гола были забиты после невынужденных ошибок игроков Днепра и дальнейшем попустительстве при развитии атаки. Еще до матча было понятно, что Днепр проиграет. О том, что Коломойский с Суркисом опять договорились, было ясно еще в марте, когда Днепр начал откровенно тупить и заниматься политикой. Но Динамо нечего с такой игрой делать в ЛЧ. Желаю удачи Металлисту.
Ответить
4
18
Unity_6 (Славутич)
Не оспаривая тот факт, что голы были забиты из за попустительства игроков ДД, но ДК грамотно перекрыло кислород и Матеусу и Коноплянке и Зозуле, как итог, у ДД мало что получалось...
Ответить
11
1
Born Slippy (Kyiv)
Согласен с высказыванием что Днепр разочаровал, особенно учитывая тот факт, что матч с прямым конкурентом. Не пойму что это, усталость после матча с Шахтером, просто перегорели? Победа Динамо на фоне игры Днепра как-то даже и не радовала особо, кроме самого факта победы.
Ответить
5
1
logist (Днепропетровск)
Какой тут может быть тактический анализ. Команды целый матч в пинг-понг играли. Выиграла команда, которой нужно было выиграть. Ну, ладно Днепру нужно было проиграть. Но почему же Динамо так отвратительно выглядит? Помогали Днепру имитировать борьбу?
Ответить
3
16
Solomir (Львів)
Індивідуальні завдання від тренерів це тактика, ну я вважаю що Дніпро також потрібно було виграти.
Ответить
3
0
logist (Днепропетровск)
Если Днепру нужно было выигрывать, то лично от меня это желание очень сильно укрылось, если не считать демонстративной грубости и другой напускной мишуры. В связи с этим нет смысла говорить о тактике. Динамовцы ничего нового не придумали. Кроме подаренных голов в атаке у Динамо особо вспомнить нечего. Можно списать на игру по счету, но я как-то больше склонен думать, что Блохин не способен наладить конструктивную игру в атаке. Про защиту нет смысла говорить в виду отсутствия соперника. Джулиано не было, Ротань никакой(пусть будет из-за травмы). Коноплянка: здесь звучала мысль, что ему перекрыли кислород. Мне показалось, что он сам себе его умело перекрыл. Посмотрите внимательней. Он получал мяч, но начинал суетиться только после того как на нем уже висело два защитника. А если учесть, что Стринич самоисключился из игры как в защите, так и в атаке (напомнило матч с Ворсклой), то Конопле и обыгрываться на фланге было не с кем. Мандзюк (по моему мнению вместе с Джулиано лучший игрок Днепра в этом чемпионате) тоже самоустранился. Причем и на следующий матч тоже. Чеберячко был в своем репертуаре и даже хуже. Про Лаштувку я молчу. В результате что мы имеем. В свою силу сыграли Матеус, Федецкий и возможно Дуглас. Зозуля, Селезнев, Калинич - никак. Остальные (тех кого я назвал ранее) - промсто отвратительно. Можете со мной не соглашаться, но по-моему мнению это был самый настоящий слив, причем вполне прогнозируемый. И матч это доказал. Не результат, а игра. Да, Днепру была нужна победа. Победа Динамо Киев. Коломойский опять поставил на ДК. Незачем партнерам конкурировать между собой.
 
0
3
Blok (Днепропетровск)
Динамо так играет всегда, с приходом ОВБ. А в ЛЧ мы тоже так лабать будем, с "монстрами" европейского футбола? Вот когда научимся ломать чужие идеи, да приобретём несколько вариаций игры, тогда и порычим. Всё ещё очень сыро.
Ответить
10
2
Boremir (Краматорск)
Поздравляю ДК с такой необходимой победой. Молодцы. А вот ДД неприятно поразил. Если бы ДД играл хотя бы на 70% от того как они играли с ШД. И счет наверняка был бы другой, и игра смотрелась интереснее. И что б там не говорил Циганык о великолепном футболе, было безоговорочное доминирование одной команды над другой. И никакого спортивного интереса этот матч не представлял. Я не поддерживаю тех, кто говорит, что это договорной матч. Вряд ли Рамос, с его имиджем в футбольном мире пошел бы на договорняк. А вот игроки во главе с Ротанем, точно играли против всей футбольной Украины. Безвольно и беззубо. И правильно сказал Рамос - "НЕ мужики".
Ответить
13
5
genev09 (Донецк)
"Підсумки Олег Блохін продовжує прививати «Динамо» вертикальний силовий футбол з мінімальною кількістю підготовчих та поперечних передач, зі швидким виходом в атаку великої кількостю гравців, що вимагає від футболістів хорошої фізичної готовності." . Лобановскому тоже нужны были универсальные игроки-роботы с двумя сердцами... по-моему, делать ставку только на физподготовку и контратаки не совсем дальновидно... ну да ладно, по осени посмотрим...
Ответить
6
11

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус