Премьер-лига
Премьер-лига

Премьер-лига - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Еще двое футболистов "Карпат" переведены в дубль


Еще двое футболистов "Карпат" переведены в дубль


Еще двое футболистов львовских "Карпат" занимаются с группой игроков, отказавшейся подписывать контракты на ухудшенных условиях. Это Марселиньо и Кристобаль. Оба футболиста находятся в группе игроков, оставшихся во Львове, в то время как основная команда поехала на сборы в Словению.

Марселиньо пришел в команду из бразильского "Гремио" (Баруэри) в феврале нынешнего года. Нападающий провел в составе "Карпат" 11 поединков (четыре – в стартовом составе) и не забил ни одного мяча.

Кристобаль Маркес последние полтора года провел в аренде в испанском "Эльче" в Сегунде. В составе "Карпат" испанский защитник успел сыграть восемь поединков в сезоне 2011/12 и отметиться одним голом.

Следите за нами:


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:
Источник:
Football.ua

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (59)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
z111965 (Kharkiv) (Харків)
Коротко:
1. Димінський є, може, з кимось - не знаю, але є і багато років публічно все визначає саме він.
2. Гравці змінюються: сьогодні одні, завтра - інші, а конфлікт таки доведеться розв'язати всередині клубу! В іншому випадку, може статися, не буде великого футболу у Львові. Все дуже серйозно.
Ответить
+2
0
Гарринча (Львов)


З Вами все гаразд? Хто шлак?? Ті, хто віддав 8 років Карпатам? Хто Ви?


Ті що 8 років отримували зарплату і ні про що не турбувались...а хулє..кантракт.
Ответить
+2
-1
flil (Львів)
А що, нормальний склад вимальовується:
Мисак на брамці, в захисті Балажиц з Пластуном в центрі, по флангах Гірський і Бідловський, в півзахисті Озарків, Мартинюк, Федорчук, Бартуловіч і Ксьонз, в нападі Гудима побігає.

Центр поля виглядає аж ніяк не слабше того що був минулого сезону, захист теж нічим особливо не відрізнятиметься, а Гудима, коли отримає місце в основі і гратиме з гравцями, з якими грав у молодіжці може почати забивати і побільше ніж Гладкий.

Тільки от на лавці сидіти нема кому по суті, може ще когось з молодіжки підтягнуть, а загалом склад цілком нормальний для того щоб посідати місця в середині таблиці.

Якщо вдастся таким складом заграти і закріпитися в середині турнірки, якщо весь шлак, що хоче отримувати гроші за просирання ігор з команди піде, то цілком можливо, колись Карпати таки вийдуть на рівень самоокупності і тоді ми будемо мати хоча б одну команду в чемпіонаті, яка не настільки залежить від фінансових вливань, а відповідно буде гарантія існування команди, а як показав досвід Кривбасу це питання зараз якраз №1, а не те чи в команді грають основні гравці, які просто зажралися.
Ответить
+2
-1
michailo (Донецк)
А они шо - типа за спасибо буцать мячик будут???
Ответить
+1
0
z111965 (Kharkiv) (Харків)
З Вами все гаразд? Хто шлак?? Ті, хто віддав 8 років Карпатам? Хто Ви?
Ответить
+1
0
flil (Львів)
Особисто моя думка така:
В команді був кістяк авторитетів, які по суті і вирішували якою буде гра (в якомусь з інтерв'ю Кополовець навіть практично це підтвердив), після феєричного сезону з Лігою Європи ці авторитети "зазвіздилися" і все можливо б і нічого, але саме в цей період керівництво команди дуже непопулярними методами почало економити гроші (точно не пригадаю, але саме тоді їм запрпонували нові контракти, в яких зарплати дуже суттєво залежала від успіхів команди і того грає гравець чи ні), очевидно що гравців це не влаштовувало і вони вирішили, що самі можуть визначати як їм грати і команда стала практично не керованою, жодному з тренерів командою так і не вдалось покерувати. Кононова авила команда, про Шарана в принципі і говорити нема чого, Кучеров таеж командаю керувати не зміг, в Костова ніби щось виходило, але результат то й же що і у Кононова. По суті тренери стали заручниками заочної боротьби "основи" команди з керівництвом. Я не хочу казати, що керівництво свята, але якщо вони справді намагаються зробити те, про що постійно заявляють (маю наувазі вивести команду на рівень самоокупності) то я буду підтримувати це керівниутво, а не гравців, які після 8-років, відданих команді, вирішили що ця команда їхня.
+1
-1
z111965 (Kharkiv) (Харків)
Нема нічого спільного між підтримкою керівництва в питанні виходу команди на рівень самоокупності та лайкою в бік кращих гравців команди.
+1
-1
flil (Львів)
Просто на мою думку конфлікт цих гравців з керівництвом на пряму впливає на результати команди, при чому уже два роки, тому хай би краще ті гравці пішли. А те що дехто пише що краще б пішло керівництво, можливо й так, але не факт, що після цього Карпати не чекатиме така сама доля як Кривбас.
+1
0
Карпатий(Штати) (Чикаго)
Тож, на збори до Словенії у невеличке містечко за 40 кілометрів від Марібора вирушили:

ВОРОТАРІ:
•Роман МИСАК
•Олександр ІЛЬЮЩЕНКОВ
•Роман ПІДКІВКА


ПОЛЬОВІ ГРАВЦІ:
•Ґреґор БАЛАЖІЦ
•Сергій ГАРАЩЕНКОВ
•Андрій САВЧЕНКО
•Ігор ПЛАСТУН
•Микола ЖОВТЮК
•Володимир БІДЛОВСЬКИЙ
•Степан ГІРСЬКИЙ
•Ігор ОЗАРКІВ
•Ярослав МАРТИНЮК
•Павло КСЬОНЗ
•Младен БАРТУЛОВІЧ
•Валерій ФЕДОРЧУК
•Володимир ГУДИМА
Ответить
0
0
z111965 (Kharkiv) (Харків)
Ознайомився зі списком: немає слів! Це - Карпати Львів???
Що вони, керівник, собі думають?????
Як молодіжний склад (за силою) - без питань, як основа... - а яка це основа?????
І про санкції вже мова, і про зняття очок, і про заборону трансферів - схоже, все це буде.
Ответить
+1
0
Dneprman (Днепропетровск )
"Всё просто!"(с) Ну не хотят игроки играть в первой лиге! Клуб хочет! Им и так намекают, и сяк, их и дустом и мылом, а они всё цепляются за эту ПЛ как дети малые!
Неужели игрокам не понятно была поставлена задача - выход в 1-ю лигу? Нет не понимают! Они и в дубле в ПЛ хотят играть.
Ответить
+6
-3
michailo (Донецк)
Мужики! Какие проблемы???
Во Львове решили (с полного одобрения болел), что они уже построили у себя коммунизм и футболеры обязаны выкладываться по полной за одобрительное похлопывание по плечу менагеров клуба...
Флаг им в руки и вперед к победе коммунизма!!!
Ответить
+5
-4
Н-Махно (Мариуполь )


Ощипко, Голодюк, Кополовець, Зенов - цих алкашів можна побачити кожного вечора в закладі 1000 і ніч, бухають по чорному.И тут открывается дверь, и в помещение входит бородатый рыцарь в шлеме. Под мышками у него 2 бутылки. Это Артём Милевский, он здесь только на 3 ночи. Спешите увидеть! Дартаньян и 4 мушкетёра.


таки 2 фанфурика-маловато будет
Ответить
+4
-1
Счётчик шансов (Полтава)


Ощипко, Голодюк, Кополовець, Зенов - цих алкашів можна побачити кожного вечора в закладі 1000 і ніч, бухають по чорному.


И тут открывается дверь, и в помещение входит бородатый рыцарь в шлеме. Под мышками у него 2 бутылки. Это Артём Милевский, он здесь только на 3 ночи. Спешите увидеть! Дартаньян и 4 мушкетёра.
Ответить
+3
0
Н-Махно (Мариуполь )


бухнуть хочешь?
Н-Махно (Мариуполь )23.06.2013 17:06
----------------------------------------
"І адна у льотчіка мечта"


опять спирт?давай по рому
Ответить
0
0
Н-Махно (Мариуполь )


Ощипко, Голодюк, Кополовець, Зенов - цих алкашів можна побачити кожного вечора в закладі 1000 і ніч, бухають по чорному. В якому то вони стані ідуть на треніровку, непонятно!!!


че серьезно?так им к ильюшке близнюку надо в полтаву
Ответить
+3
-1
Сяйво (Стрий)
Ощипко, Голодюк, Кополовець, Зенов - цих алкашів можна побачити кожного вечора в закладі 1000 і ніч, бухають по чорному. В якому то вони стані ідуть на треніровку, непонятно!!!
Ответить
+1
-2
Анатолій , м.Львів (Львів)
Цирк ещё тот сделали с их любимого клуба в последнее время
Underhill (Кривой Рог)23.06.2013 16:18
-----------------------------------------------
А що він не так сказав?
fisher777 (lviv)23.06.2013 16:53
________________________________________________
Відносно моєї відповіді панові Underhill . Керівництво клубу з Кривого Рогу щасливо прийшло до фінішу,до печального фіналу . Все очікувало грошиків від спонсорів, розповідало казочки . Гравці скільки не отримували зароблене ? І вже не отримають ...
Керівництво Карпат ,можливо, поступає зараз по відношенню до гравців-суперзірок не справедливо,жорстко . Але не розповідає про світле майбутнє . І до початку сезону є ще досить часу ,щоб влаштувати долі гравців-протестантів . Я за них, бідненьких, теж турбуюсь .І ще радий , що у багатьох немає інших проблем крім ситуації у "Карпатах"
Ответить
+2
-2
ПетроФ (Луцьк)
А Димінський все таки молодець. Хтось повинен покласти край заоблачним зарплатам в командах які ні на що не претендують. А то попривикали получати десятки тисяч баксів в місяць, і не нести ніякої вдповідальності.
Ответить
+6
-4
palmira555 (Одесса)
Ну так в чем вопрос, орден ему на шею и пусть сначала отпустит игроков, а потом будует новое будущее. Игроки наверное к нему ломануться побрасав вещи..
Ответить
+2
-1
sc-tavria (Симферополь)
Почему большинство думает, что Карпаты будут всех рвать по дублерам? Одновременно они смогут выпускать лишь четверых, так что толку от этого "усиления" мало.
Ответить
+1
-1
ПетроФ (Луцьк)
Не зовсім зрозумів, про які чотири гравця в регламенті ідеться мова?
Ответить
0
0
sc-tavria (Симферополь)
Четверых игроков основы (то есть, заявленных по списку А игроков). В новом сезоне это игроки старше 1992 г.р.
+2
0
Анатолій , м.Львів (Львів)
бухнуть хочешь?
Н-Махно (Мариуполь )23.06.2013 17:06
----------------------------------------
"І адна у льотчіка мечта"
Ответить
+2
-1
legir (Азовск)
Я вот так подумал, может это неспроста всё, все эти урезания и оптимизация в командах. Нет правда, слабые клубы совсем загибаются, середняки те же КЛ, Таврюша пытаются как-то сократить расходы, львовяне давят своих лидеров в дубле, Бойцан при неполном составе и угрозе снятия очков торгуется до последнего с Алтьтманом, Езерским, Гуменюком. Даже Шахтёр стал распродавать своих лидеров. Есть исключения, да. В Севастополь льёт деньги питерец Новинский, ему в Раду надо.У Динамо синдром бывшего чемпиона, у Металла - будущего. А так всё в том же духе. Может и правда многие в ОЧ не хотят, феерплея побаиваются? Вот и затягивают пояса. Может правильно всё, просто пока не понятно...
Ответить
+3
-2
Н-Махно (Мариуполь )


Сочувствую болелам Карпат
Цирк ещё тот сделали с их любимого клуба в последнее время
Underhill (Кривой Рог)23.06.2013 16:18
____________________________________________________
Співчуваю вболівальникам Кривбасу . А коли 40 днів ?


бухнуть хочешь?
Ответить
0
0
Н-Махно (Мариуполь )


Сочувствую болелам Карпат
Цирк ещё тот сделали с их любимого клуба в последнее время
Underhill (Кривой Рог)23.06.2013 16:18
____________________________________________________
Співчуваю вболівальникам Кривбасу . А коли 40 днів ?


бухнуть хочешь?
Ответить
+2
0
Н-Махно (Мариуполь )


А кто же тогда поехал в Словению, кроме тренера?


мабуть ю-19
Ответить
+1
-1
vitalycos (Lviv)


Анатолій , м.Львів (Львів)
23.06.2013 16:39
А що він не так сказав?


Толік просто невдало пожартував
Ответить
+2
0
fisher777 (lviv)

Анатолій , м.Львів (Львів)
23.06.2013 16:39
А що він не так сказав?
Ответить
+2
0
Анатолій , м.Львів (Львів)
Сочувствую болелам Карпат
Цирк ещё тот сделали с их любимого клуба в последнее время
Underhill (Кривой Рог)23.06.2013 16:18
____________________________________________________
Співчуваю вболівальникам Кривбасу . А коли 40 днів ?
Ответить
+1
-9
Счётчик шансов (Полтава)


Эти двое даже не уровень 1 лиги, с ними просто очень скоро разорвут контракты, потому-что максимум зп. им можна платить 4-5 уе.


А им сколько платят? ))
Ответить
0
0
Счётчик шансов (Полтава)
Похоже, следующий сезон Карпаты начнут с "минус много очков". :)
Ответить
+1
-2
Сяйво (Стрий)
причем тут игроки.Эти игроки(имею ввиду всех забастовщиков)пару лет назад рвали Сарай и наравных с Боруссией рубились.Дым Кононова сплавил,Федю,Кузнецова,а теперь кто,Кополовец виноват или бездарный менеджмент?
Ответить
+3
-1
Underhill (Кривой Рог)
Сочувствую болелам Карпат
Цирк ещё тот сделали с их любимого клуба в последнее время
Ответить
+10
0
Анатолій , м.Львів (Львів)
А кто же тогда поехал в Словению, кроме тренера?
Пiвоборонець (Харкiв)23.06.2013 15:31
_______________________________________________________
Водій комфортабельного автобуса . Зараз електричками і маршрутками добирається на "Прогрес"
Ответить
+1
-1
badbeatboy (Київ)
вибачте, але це ганьба для карпат... якби сумно не було
Ответить
+5
-1
vitalycos (Lviv)
вони не в дубль відправлені, а в "справжні ПРОГРЕСсуючі Карпати"
Ответить
+5
-1
Serg-viking (Звенигородка)
Що, у футбольному світі немає кому зупинити це божевілля? Це вже не питання совісті. Карпати не вперше оскандалились, і вони не одні такі. Тут уже і престиж українського футболу під загрозою. До нас і так за великі гроші їдуть, а тепер треба давати надбавку за схиблених хазяїв клубів?
Ответить
+6
0
fisher777 (lviv)
Харьков Ялта (Ялта)
23.06.2013 15:29
Тут все по плану(((
А її в нього НІКОЛИ не було...
Ответить
+3
0
balamyt (Boston)
Странная ситуация . Вы в админе все время пишите о новостах в Карпатах ..кто у них переведен в дубль ....и ни строчки о Днепре ? Может там уже тоже ВСЕ в Дубле? ПРОШУ новостей о ГЛАВНОЙ команде ИВК
Ответить
+6
0
Харьков Ялта (Ялта)
похоже Карпат скоро не будет в пл с таким подходом
Ответить
+8
-1
balamyt (Boston)
Да может просто ВСЕХ распустить ..если нечем платить в команде. Зачем издеватся над футболистами.
Ответить
+7
0
Nick_Sparrow (Харьков)
А куда они денутся, если все равно клубы из 1-й лиги не хотят повышаться в классе?
Ответить
+2
0
Andri-67 (lvov)
Це навіть не гравці лавки запасних
Ответить
+1
-10
Andri-67 (lvov)
Не коментируйте поведение Дыминского.Эти двое даже не уровень 1 лиги, с ними просто очень скоро разорвут контракты, потому-что максимум зп. им можна платить 4-5 уе.
Ответить
+1
-10
ФК Луцк (Луцк)
А другие игроки как ? Как с ними ?...Там жу супер-дубль теперь...Там те ребята, без которых ваша комагнда теряет свой галицкий дух...
Ответить
+5
0
Александр Александрович (Харьков)
А те восьмеро? Или семеро, не помню точно?? Никто не осуждает Дыма. Все в команде ок. При чем тут ПРезервадент??
Ответить
+4
-1
Кудесник (Луганск)
Уровень они первой, или десятой лиги - пусть получают по 10 тысяч долларов, а остальное, по контракту, пусть селекционная служба со своего кармана доплачивает. Зачем же, таких никаких подписывали?
Ответить
+4
-1
ФК Луцк (Луцк)
Все...Карпаты будут чемпионами...среди дублеров...
Ответить
+14
0
z111965 (Kharkiv) (Харків)
Не будуть Карпати чемпіонами серед молодіжок!
Щоб боротися за перемогу, крім майстерності та досвіду, потрібен характер, впевненість, настрій. А де вони у львів'ян?
Боротимуться за цю першість луганці (як чемпіони), кияни (віце-чемпіони + гравці основи), дончани (бо Шахтар) та харків'яни (бо молодіжка зараз отримує досвід та впевненість з основою Металіста). А ще не останніми є маріупольці, дніпряни.
Ответить
+4
-3
Пiвоборонець (Харкiв)
А кто же тогда поехал в Словению, кроме тренера?
Ответить
+18
0
dvrts (Днепропетровск)


А не пора ли Коломойскому перевести в дубль пана Дыминского?Так он и так в дубле ж. По умолчанию.
Ответить
+10
-1
гадюкін (Тернопіль)
дыминский, ты минуснул?
Ответить
+2
-2
Nick_Sparrow (Харьков)
Тут таких дыминских много
+2
0
Младший лейтенант (Севастополь)
А не пора ли Коломойскому перевести в дубль пана Дыминского?
Ответить
+27
0
Харьков Ялта (Ялта)
та что же там происходит?
Дыминский совсем совесть потерял?
Ответить
+32
0
Decoy7 (Мелитополь)
у них дубль сильнее основы
Ответить
+39
0
dvrts (Днепропетровск)
Да, порвут всех в чемпионате дублеров :)
Ответить
+21
0


Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...