Севідов: Зігралися і відчули один одного. 23-02-2014 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость ТВ
23.02.2014
воскресенье
08:50
Севідов: Зігралися і відчули один одного
Рейтинг публикации

Головний тренер львівських "Карпат" Олександр Севідов підсумував збір у Туреччині і розповів про готовність команди до весняної частини сезону.

– На останню гру в Туреччині ми вийшли з чорними пов’язками, була хвилина мовчання. По-іншому просто бути не могло. Ми глибоко сумуємо... Я не хочу говорити про політику, в футболі розбираюся краще. Але новини, що надходили з України не могли не зачепити нас. У багатьох гравців в центрі Києва проживають сім’ї, вони переживали за усі події, що відбувалися в столиці. Ми не могли залишитися осторонь. Ми разом з нашим народом.

– Вже так прийнято вважати, що склад, який тренер виставляє на останній спаринг буде відсотків на 90 відповідати тому, що вийде на перший офіційний матч...

– Швидше за все, так і буде. У нас є і напрацювання, і проблеми, є також дискваліфіковані. Ми старалися зробити так, щоб ті хто грав в останньому спарингу, будуть готові до старту чемпіонату, 1 березня. Ми разом провели багато часу. Зігралися, відчули один одного. І виконали завдання – досягли впевненості, особливо це стосується молодих гравців.

– У матчі проти "Хорізонта" (2:0) на полі було п’ятеро клубних вихованців. Можете дати їм оцінку?

– По роботі до них претензій нема, як і до інших гравців. Всі працювали професійно, зрештою, так і мало бути. Важче було молодим, адже для більшості з них то були перші дорослі збори з іншими навантаженнями, аніж в юніорів та дублерів. І все ж збори вони пройшли з честю.

– Тобто загалом, можна сказати, що роботою на зборах ви задоволені?

– Ми виконали усе, що запланували. Провели багато ігор, деякі з них були не безгрішні, ми виглядали непереконливо. Попри це, я задоволений тим, як ми здобували перемоги. З яким характером ми грали проти сильних і жорстких команд.

– Чи є у вас достатньо інформації про першого весняного суперника?

– Ми дивилися за їхнім спарингом проти "Шахтаря" з Караганди. Знаєте, це вже пережитки того, що хтось когось має чимось дивувати. У маріупольців практично нема змін. З тих гравців, хто повернувся, напевно, гратиме Гречишкін. У них все стабільно, як і в луганської "Зорі", з якою ми жили в одному готелі. У нас теж змін небагато. Тому чимось дивувати і дивуватися не той час. У всіх є інформація. Ми нічого не приховуємо, обмінюємося записами ігор, щоб цілеспрямовано готуватися до матчів.

– Що ж, залишається лише побажати, щоб плідну роботу на зборах ви перенесли на чемпіонат.

– Своєю чергою я хочу запросити уболівальників на наші матчі. Повторюю, що ми граємо для вас. Ми захищаємо честь "Карпат" і Львова. Приходьте і підтримуйте нас на матчах чемпіонату.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК "Карпати" (Львів)

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]