Віце-президент ФФУ: Футбольна громадськість хоче знати правду. 13-03-2014 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
13.03.2014
четверг
21:24
Віце-президент ФФУ: Футбольна громадськість хоче знати правду
Рейтинг публикации

Віце-президент ФФУ, президент федерації футболу Тернопільщини Володимир Мариновський готовий "хоч завтра" подати у відставку, якщо в підконтрольній йому обласної федерації будуть знайдені порушення.

"Питання щодо діяльності Анатолія Конькова, безумовно, найактуальніший на сьогоднішньому засіданні виконкому. Футбольна громадськість хоче знати правду. Моя думка, як і думка представників федерації футболу Тернопільської області тут однозначна - якщо факти щодо зловживань та нецільового використання коштів підтвердяться, президент ФФУ має подати у відставку. Якщо в результаті аудиту ніяких порушень не буде виявлено, доведеться вибачитися".

"Сумніваюся чи в достовірності документів, які продемонстровані в інтернеті? 50 на 50".

Я готовий при необхідності сьогодні сказати: їдьте в Тернопіль, опечатуйте федерацію, перевіряйте, що є. Якщо будуть хоч найменші порушення, готовий хоч завтра подати у відставку. Це буде чесно і правильно".

"Якщо знайшовся в країні президент, прем'єр, голова Верховної Ради, то й на федерацію футболу знайдеться людина, яка буде працювати, принаймні, не гірше. Уже не буде такого, що просто привели сюди і поставили. Кожен делегат буде мати свою думку і рішення буде прийнято правильне", - сказав Мариновський.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Gazeta.ua
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com