Стефан Решко: "Якщо вже мiняти Калитвинцева, то лише на Блохiна". 20-02-2011 Национальная сборная Украины - UA-футбол
Чемпионат мира FIFA
Национальная сборная Украины Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры
20.02.2011
воскресенье
16:03
Стефан Решко: "Якщо вже мiняти Калитвинцева, то лише на Блохiна"
Рейтинг публикации

Футбольна опозицiя не ослаблює тиску на Григорiя Суркiса. Щоб хоч якось компенсувати попередню поразку, вiд боса ФФУ вимагають призначити на посаду головного тренера збiрної України Олега Блохiна. Уболiвальники цю iдею сприймають по-рiзному. Однi вважають, що Блохiн - оптимальна кандидатура, з його, як то кажуть, фартом можна i Євро виграти. Iншi ж переконанi, що слiд дати спокiйно працювати Юрiєвi Калитвинцеву.

Чи має Олег Володимирович шанс знову очолити нацiональну збiрну? Про це з кореспондентом "Експресу" говорили директор школи "Динамо" Анатолiй Крощенко та екс-гравець збiрної СРСР Стефан Решко.

- Чи має Олег Блохiн шанс вдруге очолити збiрну України?

С. Решко: - Авжеж, має. Вiн своєю працею довiв, що гiдний очолити першу команду країни. Але тут усе залежить вiн президента ФФУ i виконкому. Сам Блохiн, як менi вiдомо, дуже хоче повернутися.

А. Крощенко: - Нинi цей шанс як нiколи великий. Але, гадаю, Григорiй Михайлович вiддасть перевагу Калитвинцеву.

- Можливо, у ФФУ зважають на невдачi Блохiна у ФК "Москва"?

А. Крощенко: - Не думаю. Адже навiть у великих тренерiв бувають пiднесення i спади. Той же Моурiньо в "Реалi". Накупив футболiстiв майже на пiвмiльярда євро i програв "Барселонi" 0:5! У тому, що "Москва" з Блохiном не заграла, не лише його провина.

С. Решко: - У клубах i нацiональних командах рiзна специфiка роботи. Блохiн довiв, що вмiє працювати зi збiрною.

- Чи вважаєте Олега Володимировича найдорожчим українським наставником?

А. Крощенко: - Я його платiжок не бачив, а з чуток, якi не личить коментувати, виходить, що так воно i є. Можливо, що одна з причин тривалого простою Блохiна - саме його надмiрнi фiнансовi апетити. Хоча, з другого боку, чутки про "надто дорогого Блохiна" розпускають люди, якi не хочуть, щоб вiн очолив збiрну...

С. Решко: - Та про що ви говорите! Який найдорожчий? Я знаю, скiльки отримують в Українi легiонери - Сьомiн, Луческу i Рамос. Кожен з цiєї трiйки заробляє, як десять українських тренерiв разом узятих. Наших фахiвцiв в Українi не цiнують. На тлi iноземцiв Блохiн - найдешевший i найбiднiший тренер.

Правда, серед українських наставникiв вiн таки найдорожчий. Але ж i найвiдомiший! Хто ще з українцiв виводив збiрну у вiсiмку найкращих команд свiту? Тому якщо вже мiняти Калитвинцева, то лише на Блохiна, вiн i кращий за iноземця, i набагато дешевший.

- Чи не завадить Блохiну його iмiдж скандалiста?

А. Крощенко: - Я б не сказав, що вiн аж такий скандальний. Амбiтний - так. А коли амбiцiї великi, можливi скандали. Блохiн - непересiчна людина. Вiн має величезнi заслуги як футболiст, трiшки меншi - як тренер. Але його тренерськi заслуги бiльшi, нiж у Буряка, Михайличенка чи того ж Маркевича.

С. Решко: - Усi тренери трiшки скандальнi. Блохiн не дуже добре пiшов зi збiрної, я б сказав -- демонстративно. Йому пропонували працювати до 2010 року з можливiстю продовження контракту ще на два роки. Але вiн був категоричним i вимагав чотирирiчного контракту. Це вплинуло на його стосунки з Григорiєм Михайловичем. Та тi подiї вже у минулому. Якщо вони порозумiються, то Блохiн матиме шанс.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Експрес
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com