Национальная сборная Украины
Национальная сборная Украины

Национальная сборная Украины - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Євген Хачериді: Після Англії ми просто не маємо права зіграти погано


Євген Хачериді: Після Англії ми просто не маємо права зіграти погано

Динамівський захисник вважає, що відсутність Олега Блохіна не стане на заваді перемогам національної команди України в жовтні

— Обговорюваною є тема головного тренера національної збірної, то чи змінилося щось у роботі колективу за відсутності Олега Блохіна?

— Навряд, адже футболісти залишилися ті ж, що й були при Олегові Володимировичу. Тому про щось глобальне говорити не доводиться.

— А Олег Володимирович у телефонному режимі, часом, не розмовляв із гравцями під час збору в тренувальному таборі?

— Мені принаймні про це невідомо. Гадаю, нашому наставнику слід покластися на своїх помічників й наразі сконцентруватися на своєму здоров’ї. Адже весь колектив національної команди бажає йому якнайшвидше повернутися на робоче місце.

— Наскільки відсутність головного тренера ускладнює життя команді?

— Звісно, є певний дискомфорт, але всі члени збірної вже встигли призвичаїтися. Система тренувань розписана наперед, і кожен знає свій маневр. Отож відсутність керманича не стане для нас проблемою на футбольному полі. Й уже точно не буде причиною для всіляких «відмазок» у разі незадовільного результату.

— Зізнайтесь, у колективі ще згадуєте про матч із англійцями?

— Людині властиво згадувати приємні для себе миттєвості. А поєдинок на «Уемблі», безперечно з такого розряду. Навіть попри те, що не вдалося дотиснути англійців. Проте ритм життя зараз настільки пришвидшився, що тем для обговорення вдосталь і без подій місячної давнини. Ось останній тур прем’єр-ліги — подія також не буденна.

— Веду до того, що фахівці закликають забути про ту зустріч, аби не літати десь у небі в найближчих двох матчах…

— Не вважаю, що цей результат може творити з нами дива. Про це треба пам’ятати, як про демонстрацію того, що збірна України є вагомою силою в європейському футболі. Гадаю, майбутні суперники це також відзначили, й для них відібрати очки в нашої команди стало принциповішим.

— Молдова поступилася тим же англійцям у п’ять м’ячів, від чого в головах уболівальників точно живе думка про полярно різний клас нашої й молдовської збірних?

— Не сказав би, що все так однозначно. Звісно, були 0:5 від Англії, але потім спостерігав за діями національної збірної Молдови на виїзді в Польщі. Дуже непогано виглядав наш наступний суперник. Мали три-чотири моменти для взяття воріт, чого за певних умов може бути вдосталь навіть для перемоги. Та й великої переваги поляків не помітив. У складі молдован є гравці, відомі за виступами в чемпіонаті Росії, тож багатьом із них досвіду не позичати.

— Якщо говорити про найближчого суперника, кого з футболістів можете виокремити, в першу чергу? Інакше кажучи, давайте поговоримо про зірок молдовського футболу…

— Знову ж таки назву «росіян». Це — Олександр Епуряну з «Крильєв Совєтов», його тезка Гацкан представляє «Ростов», а Ігор Пикущак — «Амкар». Це — стосовно лідерів у своїх ланках. Гадаю, що Віталія Бордіяна не слід представляти. Так само, як і Сергія Ковальчука, що також виступав у нашій першості.

— Євгене, від вас усі чекають перемог у п’ятницю та вівторок. Чи ускладнює гравцям життя надмірна відповідальність?

— Завжди відчуваю відповідальність, коли виходжу на поле. Особливо — у футболці національної збірної. Що сказати, після нічиєї в Англії ми просто не маємо права зіграти погано! А щодо двох перемог, то від цього нікуди не дінешся, якщо хочеш потрапити на чемпіонат світу.

Следите за нами:


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Загрузка...

Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (1)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
schurigor (Zaporishya)
Євген Хачериді: Після Англії ми просто не маємо права зіграти Грайте як завгодно, але з Молдови без трьох очок не вертайтесь...
Ответить
0
0

загрузка...